Saç rengi nasıl akıtılır?

Arkadaşlar annem 2 ay önce saçını boyadı şimdi akıtmak istiyor nasıl birşy yapabilir?Beyaz sabun işe yarıyormuş ama 2 ay sonrada işe yarıyormu acaba?Deneyip faydasını gördüğünüz yöntemler varsa söyleyinçok teşekkürler :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saç boyasını mı akıtacaz...hmmmm bir düşünelim...Saç boyaları zaten normalde her 3 yıkama da bir rengini açar.Onun haricinde saç tipini bilmemiz önemli.Eğer aciliyet var diyorsan yazalım...El kremini saça yedirip (aşırı olmayacak şekilde) sıcak havluyla saracaksın.Boya bir kısmını havluya bırakır.Beyaz sabun ile de yıkarsan boyayı akıtma şansın olur ama saçlar kuru ise fena yıpranır.Oksijenli suyla açmaya kalkarsan,boya esrarengiz bir renge dönüşebilir :))

• cevabın için çok teşekkürler...
      Kuaförde çalışmış olmalısın :)
      Oksijenli suyu saça sürmek dünyadaki en son yapacağım iş zaten..

Erkekler Ne Diyor 0

Kızlar Ne Diyor 4

• deniz duyu boyayı akıtır diye biliyorum.

• kepek şampuanıyla yıka bi de

• head & shoulders mı?

• elidor kullandım ben ama farketmez markası

• oksijen susuyla aç %100

• açmaktan bahsetmiyorum saç boyasını akıtmaktan bahsediyorum.. oksijen suyu saçı fena yapıyor nasıl önerebilirsin ki...

• hayıryaa ne fenasıı benimde annem kullandı 2 kez aynı rengine döndü

• saçı çok fena yıpratıyor kullanan kişilerin %100'ü şikayetçi...

• beyaz sabun siyah saçı açarmış.. bende ilk ay siyah saçımı kepek sampuanıyla yıkadım şuan kahve oldu rengi.. ama 1 ayı gectı en son yıkamada beyaz sabun ve kepek sampuanı kullandım yine. pek bi işe yaramadı cogu aktı zaten.. kuaförüm daha önce açmak için tuzlu suyla yıka demişti bide..

Yükleniyor...