Çarşaflı bayanlar hakkında düşünceleriniz neler?

yolda çarşaflı bayan gördüğünüz zaman ne gözle bakıyorsunuz onlara.. benim bi arkadaşm var kız çarşaflı ve çok güzel bi çok kişi takip ediyo peşinden koşuyo..erkek arkadaşlarımla bunu paylaşıyorm onların düşünceside okadar örtünmüş hayatta bakmam çarşaflı bi bayana ne kadar güzel olursa olsun diyolr. çok güzelşe çekici gelirmi yoksa yanından geçip gidermisnz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• mini etek giyip gezen kız saygı istiyosa çarşaflı kadınada saygı duyacaz..herkes özgürdür kişilerin inançlarından dolayı giyim tarzını kişiliklerden daha ön plana tutmak yanlıştır..

Erkekler Ne Diyor 19

• gotik hatun onlar...

• herkesin giyimi kuşamı kendine... kimse kimsenin giyim-kuşamına bakarak değerlendirmemeli...inandığı için giyiyordur bana ne snaa ne bize ne...isteyen de şortla dolaşsın bana ne snaa ne ona ne... nokta...

• O arkadaş sen olmayasın ?

• Allah razım olsun diyorum ben ve tam evlenmelik bi kız bana göre

• aşağılamam insan olarak herkes değerlidir ama çarşafı kadının kendine yapıtığı bir haksızlık olarak görüyorum

• Ben hiç bir şey düşünmüyorum ve yoklarmış gibi davranıyorum

• o değil de bazılarının şeytan gibi suratı oluyo çok şaşırıyorum.

• çarşaflı olduklarını düşünüyorum.

• İnsanlara dış görünüşünden dolayı ön yargıyla bakmam. Normalmiş gibi yoluma devam ederim. Oturup konuşsak belki de hepimizden daha çok bilgiye sahiptir. Dinlemesini bilen adam en aptal insandan bile birşeyler öğrenebilir.

• saygı duyarım.

• Valla bir çarşaflı gördük ki parkta.. Bundan sonra hep aklıma o gelecek çarşaflı birini görünce. Yoksa saygı duyarım. Çekici gelmez, Zaten güzel mi diye de bakmam

• aşağıda vanillalatte'nin cevabına göz at. Birlikte gördük, şaşıp kaldık.. Gayet de kuytu köşede değillerdi. Hayır yiyişmelerine birşey demem de, çarşaf cinselliğe de engel değil de, arada biraz mantık hatası var.
      Yoksa herkese saygı duyarım, özel bir çekiciliği yada iticiliği yoktur

• kotu olarakmı gordun

• Evlerinin adreslerini ver hemen annemi görücü göndericem.

• Niye olmasın mı :) kafama uyan birini bulsam beklemem yani :)

• :D senın evlenmeye pek bıı nıyetn var

• şimdi sana ne desemkı. genellıkle evlenılecek gozüyle bakılan, istanbulda siyah carsaf gıyıp yuzundekı 5 cm2 alana bakmaya kıyamacagın kısilerde var. ama genelı tutucu bır aılenın uzantısı oldukları ıcın inanmasalarda o gerceklıge, maalesef bundan kurtulamazlar. link bide bu var...

• techno... yaw mıllet sasırmıs. bi tarikat veya gruplaşma gibi eylem ıcınde bulunmayan herkesin yanındayım..

• o ne yaa:(

• yazın çok terliolardır ıyyy

• klimalı mı :)

• aksine :)) niye terlesinler ki, ne güzel bol bol püfül püfül :)) ayrica carşaf giyenlerin icin de cogu atlet tarzi bişey oluyor :S sanirim

• Ninja görmüş gibi tedirgin oluyorum :|

• "Bu ne ya nerede yaşıyoruz" gibi dik dik bakıyorum. Onlar farketmese de etraftakiler bakışlarımı farkediyor ve... GÖREV TAMAM!

• N'oldu ya o kadar komik değildi ki yazım =/

• :D :D :D :D :D :D :D D::D

• normal eşarp takanlara bakarım ama kara çarşaf giyenler çok itici

• açık ve kapalı olmak ömenli değil .önemli olan onu layıkıyla yapabilmektir.

• Orasını burasını açıp o*rospuluk, teşhircilik edenlerden kat kat daha çok takdir ederim.

• çok tuhaf karşılamam herkes kendinden sorumlu

Kızlar Ne Diyor 19

• 23gün

S. A öncelikle şunu belirtmeliyim ben çarşaflı bir bayanım. Ve bundan gurur duyuyorum. Kim nederse desin. Sizin olumsuz yorumlarınız bizi üzmüyor bilakis sevindiriyor. Ben Müslüman bir ülkedeyim ve dinimin gereği olan çarşafımı istediğim gibi giymekte özgürüm. Şunu anlamıyorum "MÜSLÜMAN"bir ülkede "MÜSLÜMAN"bir bayan mine etekli dolaşıyor o normal oluyor,"MÜSLÜMAN"bir ülkede "MÜSLÜMAN"bir bayan çarşafıyla dolaştığı zaman yobaz olarak görünüyor. Bu çağdaşlık'mı şimdi. Tabi biz başka dinden olan insanların bizi çekemediklerinin farkındayız. Ama Müslüman bir kişi bana yobaz veya itici gibi laflar kullanıyorsa bunda bir sorun vardır.

• örümcek kafa derlerdi sanırım .Gerici zihniyet ya artık beyinleri ağ sarmış.. Kapanmanın birçok çeşidi var . mesela bir üniversiteye çarşaflıyı alıyorlar ama şapkalı bir çocugu almıyorlar. Şapka takmak da bir kapanma çeşidi değil mi .Neden illa çarşafla? İsterse kainat güzeli olsun çarşafı gördükten sonra bir dönüp bakmam .

• çarşaf giyenlere saygı duyuyorum tammda yüzünü bile kapatıo bazıları üniversitede okurken görmüştük ince bişeyle örtmüş nasıl görüodu şaştım :)

• Körelmiş geri kafalı zihniyet diye düşünüyorum.Ayrıca bazı gördüklerime göre, bazıları o çarşafı paravan olarak kullanıyor birşeylere ;)

• Kimin yorumundan paspas oldugu anlaşılıyor. Ben yanlarına bile yaklaşmam ki paspas olayım. Sen hangi fake kişisin, onu de. Şimdi kaybol.

• p**evenk o geri kafalı dediğin çarşaflıarın sen ayağına paspas olşamasızzın amk cahili

• çarşaf giymek her kadının harcı değilmiş gibime geliyor, o yüzden çok saygı duyuyorum

• Her şeyin aşırısı zarardır diye düşünüyorum ...

• çarşaf bana saçma geliyor kapanıcaksan türbanını eşarbını tak kafana üstünede pardesünü giyin. O ne öyle karalara bürünmek mantığı ne yani? Ha dikkat çekmemekse en çok dikati onlar çekiyor.

• bence hiç dikkat çekmiyor kimsede bakmıyor kendilerini koruyolar

• iki gözümle bakar gecerim ilgimi cekmez diger kapakilara göre daha cok saygi duyarim en azindan sadece kara carsaflari dikkat cekiyor ! vucudu dikkat cekmiyor

• Ne zaman görsem aha karafatmaya bak diyorum, napiim.

• hiç, banane.ben yapmam o ayrı.

• Uzaylı gören masum köylünün kafasını yaşıyorum :(

• çarşafa yakışan biçimde onu taşıyabilecekse giysin kimseyi ilgiledirmez ama geçen gün parkta gördüğüm gibi aerşafı giyip halka açık alanda sevgilisiyle yiyişecekse çarşafı giyiyolar her haltı yiyolar damgasını sürdürmesin herkese.

• :/

• Bikinili bayanlar hakkında ne düşünüyorsam çarşaflı bayanlar hakkında da onu düşünüyorum

• çarşafı türk kadınına yakıştıramıyorum kaldıki hiç bi kadına yakıştıramıyorum çarşafa değil içindeki insana bakarım çarşaflı tanıdıklarım var sevmiyorum çarşafı ama saygı duymakdan başka bişi düşmüyor bana...

• Uzaylı değil ki.O da bizim gibi bir insan.Nasıl açık giyinene dönüp bakmıyorsam kapalı giyinene de dönüp bakmam.Adilim.

• nasıl güzel bulduklarını anlamadım .ben çarşaflı insanları ayırt bile edemiyorum

• bir kıyafet sonuçta çok da dikkat etmem.

• İlgilenmiyorum

• Saygı duyarım yürür geçerim, farklıymış gibi 2. kere bakmam..

Yükleniyor...