• Sor
  • Bence

Yüzü pürüzsüz yapmak için neler yapabilirim? Kolay maske nasıl yapılır?

Yüzüm güzel ama her kız yüzünün daha güzel olmasını ister. Yüzümün cildi için kullanabileceğim maskeler nelerdir? Kolay maske nasıl yapılır?

En İyi Görüş

• Fazla makyaj yapma özelliklede fondeten yüze çok zarar veriyor onun dışında asprin maskesini öneririm fena değil üç asprinin üzerine birkaç damla su dök yüzüne sür fazlada birşey yapma yüzümü güzelleştirecem derken yüzünü yorarsın inan bana bir maske ve bir nemlendirici yeterde artar bile

• hıım saol tuttum ;)

• Sende sağol =)

Erkekler Ne Diyor 7

• Yüzün güzelse kozmetikten uzak dur 'GÜZELİM' :)

• peeling yap sonrasında tonik kullan cildinin yağ çeşidine göre nemlendirici crem sür.

• yeni bişey çıkmış pembe maske heryerde reklamı var :))

• duyduğuma göre sahteymiş

• Kaporta boyası ile boya yüzünü:D

• xd

• kaportaciya git iyice bi zimparalasin fistik gibi olursun

• xd

• maskeden once yediklerine cok dikkat et

• ne gibi mesela hıımm

• yag beyaz un baharat seker ve katkililardan uzak dur :)

• hıım tutum saol :)

• yaşın daha küçük makyajdan uzak dur ha yapıyorsan abartma..her makyajdan sonra cildini güzel bir temizleyiciyle temizle.cildine olabildiğince nefes aldır bol su iç...

• günde iki buçuk litre su içiyorum artık xd

• süper...iç organlarında güzellşecek

• öyle görünüyo galiba :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Kozmetık ürünlerden maske dahil uzak dur. Mutlak içinde bir kimyasal vardır.

• yüzüm güzel diyon daha da Allah'tan belanı mı istiyon ne gerek var maskeye falan:D kozmetik ürünlerinin çoğunun cilde yan etkisi var..

• Yeşil maske yap suratına yumuşacık bebek popsu gibi oluyor :)

• maden suyu tek önerim.sabah akşam maden suyuyla yıka sonucu görürsün

• Cilt tipine göre değişir. Nemlendirici kremler, serumlar, maskeler kullanabilirsin.Kozmetik, dermokozmetik ya da evde hazırlayacağın şeyler.En basiti kil öneririm.

Yükleniyor...