• Sor
  • Bence

Erkekte renkli pantolonları beğeniyor musunuz?

Ben bir erkegim arkadaşlar ama turkuaz rengi bir pantolon aldım çok bgndm ama toplumumuzda neden renkli pantolonlara karşı bi gay veya ılık damgası... Daha Fazla

Güncellemeler:
önceprofılımdekı rnk

En İyi Görüş

• ben çok beğeniyorum, turkaaz da güzel bir renk kimsenin lafına bakma . hardal rengide güzel..

Kızlar Ne Diyor 29

• Asla kabul görmez bende.Giymemeli.Erkek dediğinin biraz ağırlığı olmalı.Gerek kıyafetlerine gerekse de davranışlarına bunu yansıtmalı.Şu aralar görüyorum dar paçalı kırmızı,sarı,yeşil pantolonlar giyiliyor ,itici buluyorum kesinlikle.Ne yaptığı kendisine tabi ama görsel bir güzellik katmıyor diye düşünüyorum.

• hıyir

• Bordo yakışıyor

• gay değil ama bn sevmiorm pek zevk meselesi

• rengi güzel ben erkekte kiremit rengi ve elektirik mavisi seviyorum

• hayır renklı pantolonları sevmm.. hatta baya itici gelir. Hatta anınd gözümden düşer.

• Ben yakıştırmıyorum bir erkeğe renkli pantolonu nedense tabii giyenede gay gözüylede bakmıyorum :)

• bari borda koyu yeşil alsaydın ben bile turkuaz daha hayatımda pantalon giymedim arkadaşım ama yinede senin seçimin tabi.

• hayır tabikide yakısanıda yok Allahım nereye gidiyo bu böyle küpe takarlar renkli pant falan yakında makyajlı görmekten korkuyorum bi delikanlı olun beee !

• yakistirabilen giysin bence güzel olur

• Erkeklerin en modern en tatli gozuktugu kiyafettir her renk yakisir kirmizi sari mavi favorim :)

• bence güzel oluyo ve hiç bi zaman renkli giyen bi erkege tuhaf gözle bakmadım :)

• cok sexiiiii duruyorrr bencee <3

• bence kötü gayet

• erkekgin tipine bagli hos duruyor bence ama ansil bir tipinde giydigine agli ve conbin onemli

• turkuaz,açık koyu mavi,kırmızı,bordo,sarı vs olmuyor ya bunlar sevmiyorum bi itici geliyor. siyah gri hardal kahve haki yeşil belkiiii.. bunlar iyidir klasik renkler her zaman iyidir ..

• yakısana yakısıyor gecen gun bizim okulda 50-60 yasında hoca okula kırmızı pantalon giymiş gelmiş vallaha yakısmıs :)

• Hardal rengi süper.

• beğenmiyorum bi erkeğede yakıştıramıyorum

• hayır

• Neden yakışmasın bence bir engel yok.

• kırmızı ve mavi renge bayılıyorum.. Boşver toplumu kimseye göre yaşamak zorunda değilsin giy rahat rahat sana aptal aptal bakıp yorum yapanlarada gül geç :)

• link link Yakışana yakışıyor.Şimdi bu adamlara yakışmamış desek ayıp olmaz mı? Gayet de iyi taşımışlar :)

• gayet normal...

• güzel neden olmasın ki onlarında hakkı cıvıl cıvıl renkler:D

• bnce farklı duruor özellikle hardal tonlarında ve saks mavisi süper

• cırt renk olmasın

• profılımdekı rnk

• eh işte

• Ben begeniuyorum onemli olan kendine yakistirman. Koyu yesil ozellikle cok hos.

Erkekler Ne Diyor 14

Yükleniyor...