Yahu kızlar giysi altından belli olan sütyen, bir tercih sebebi mi, bunu özellikle mi yapıyorsunuz?

renda
İnce bir gömlek ya da t-shirt içinde dışarıdan belli olan bir sütyen özellikle mi giyilir yani erkeklerin dikkatini çekmesi hoşunuza mı gidiyor yoksa belli olmasını istemiyorsunuz da bu elde olmayan gayri ihtiyari bir durum mu? Valla ben anlamam cidden zihnimi kurcalıyor Cevapları bekliyorum..
Yahu kızlar giysi altından belli olan sütyen, bir tercih sebebi mi, bunu özellikle mi yapıyorsunuz?