Abiyemin rengi su yeşili, altına ne renk ayakkabı olur?

başlıktada anlttğm gibi mezuniyet için su yeşili renginde bir abiye aldım altına ne renk giysem bilemedm ya sizce ne renk olur annem siyah diyor bnde gri beyaz diyorum ama sizce hangisi güzel olur daha doğrusu nasıl bişey

Güncellemeler:
teyzemden bir ayakkabı aldım bugün siyah gizli platformlu önünde fiyongu var onda da taşlar var abartı bişey değil ama aynen öylede bir çantası var öyle güzel oldu aslında da ne blym ilk defa su yeşili bi kıyafet giyicem ve ilk defa abiye giyicem için tuafıma gidiyor :)
link

link

ayakkabm bu biraz tuaf çıkmış olblr :D onuda telfonn kamersnn mgpixelinn kötü olmasına verin bu arada burnu açık aykkbnn :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• su yeşiline siyah berbat olur gümüş beyaz tercih etmelisin

Erkekler Ne Diyor 5

• Saks mavisi güzel seçim olabilirdi ama olsun bunlar da güzel beyb ama gizliden sorulacak mahrem bir soru değil ki bu. :)

• bence hepsı tek renk olmasın ayakkabında ılgı ceksınkı tek bır yere odaklanmasın ınsanlar bence zıt renkler daha ılgı ceker

• aynen hiç fotojenik durmuyo ama yandal iimiş elbiseyide görseydik :)

• yeşil-sarı-kahverengi birbirine uyan renklerdir. çok açık kahverengi olabilir.

• Abiyenin renginde ayakkabı al.

• Mavi veya bej olabilir :)

• öyleyim ama kırmızı yeşil uyumunu bence sen bilmiyorsun :)

Kızlar Ne Diyor 15

• siyah olmazki onun altına lame gümüs gri tonu bakıcaksn canm

• lame iyi gider su yeşilinin altına

• Gümüş rengi iyi olur diye düşünüyorum

• Lame, acik pembe, belki siyah ama bu ayakkabilar degil... Kirmizi dahi olabilir... Gerci elbisenin modeline bagli

• beyaz ve ya gumus guzel olur bence

• siyahta olur ama toprak rengi dha güzel olur:)

• ama can o ayakkabı çok hoşta olmaz ki su yeşili abiyenin altınaa :(( giyme onu. kusursuz olmak istiyorum diyorsan giyme. cevaplarda görmüştüm biri pudra rengi dedi süper fikir! bide ufacıkta bi çanta süper işte ! ama abiyenin renginden açık renk olsun ayakkabın yoksa palyaço gibi görünebilirsin :/

• tamam işte, onu dene bakalım . tamam unutma ama :)) rica ederim :)

• ya anneme diyorum anlamıyor ki pudra pembesi aslında iyi fikir var bnde de dur bi yarın onla denym fotoğrafımı atarım saol :)

• Beyaz yada gümüş olur

• gri veya siyah.

• kırmızı ayakkabı kırmızı ruj kırmızı oje oha süper :)

• Kendinle barışık birisin :))

• lila,beyaz,krem,pudra pembesi renkleriyle uyum saglayabilir.

• beyazda olabilirde , abiyen parlaktır muhtemelen, böyle krem rengi bi pabuçta güzel olabilir diye düşünüyorum.. burnu açık olsun abiyen uzunsa.. birde link verseydin keşke çok merak ettiim :)

• Su yeşiline buz mavisi al :) yakın tonlarda bir ayakkabı cok guzel gider.

• siyah al bence gri belki olur ama beyaz berbat olur en iyisi siyah sen beni dinle

• Beyaz ya da gümüş.Siyah çok sırıtır.

Yükleniyor...