Dar paça kotun altına giyilir mi?

Dar paça kötün altına topuklu ayakkabı giyilir mi?ablam sadece elbise altına giyilir dedi ama bazı sevgililer görüyorum kız topuklu giyiyo dikkatimi çekti.mesela mavi dar paçanın altına kırmızı topuklu. yada her renk kötün altına siyah topuklu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 7

• kaliteli bi topukluysa gıyılır ama normal gunlerden gıyılmesnden pek hoslanmıyorum ıste calısıyorsan olabılır ama gezmek ıcın ıse convers gıbı ayakkabılar cok daha hos durcagına ınanıyorum (;

• evet giyen var topuklu boya göre hoş durabiliyor aslında. mavi dar paçanın altına kırmızı topuklu olmaz be :) beyaz falan iyi olur.

• işin gidişatına göre giyin :))

• tabiki olur. hem daha sexy oluyo

• olur olur.

• gider tabikide fiziğinede bağlı basenler genişse güzel durmaz ama fiziğin feetse çok tatlı durur

• giyilir hem de süper durur

Kızlar Ne Diyor 22

• iyilir tabiki hoş duruyo

• olur.gıyılır.

• giyilir tabi neden giyilmesin ki.

• tabii ki giyilir ablan bu işleri bilmiyor

• Giyilir niye giyilmesin. Bence çok hoş duruyor

• giyilirr üstünede at bi blazer ceker number one olursun

• topuklunun modeline ve kalitesine baglı ;)

• Ben bir kadına topukluyu sokakta yakıştıramıyorum. Ha dolgu topuk ve yüksek değilse olabilir. Ama öteki hoş durmuyor.

• ben gıyıyorum gayet guzel oluyor ama bacaların ayakkabıya deymesın mumkunse katla 1 parmak bacaklarında ınce ve uzunsa cok hos durur ...

• Herhalde giyilir.

• krem topuklu

• giyilir tabikide hele bide yazlık dolgu topuksa süper olur üzerinede bi tunik al sana akşam çıkmalık kıyafet :D:D:D

• evet bence cok güzel oluyor.

• tabikide giyilir ya =)) elbise etek zorunluluğu yok ki...

• Topuklu giyilir tabii.

• Topuklu olurda kırmızı yakışmaz.Siyah olur

• yok giyilir,benim bugünki tarzım öyleydi zaten

• güzel olur.

• tabıkıde gıyılır :)

• Dar pantolonu kendine yakıştırıyorsan eğer giyersin topuklu ayakkabıyla da.

• giyilir giyilmesine de , bence mavinin altına kırmızı giyme. birde kot dar paça zaten çok uzun olmamalı topukları. mavinin altına düz beyaz güzel durur :)

• güzel oluyoda ama mavi pantolon altına kırmızı topuklu yakıştırmam ben

• 62 kıloyum. 1.60 boy

• bacakların kalın ve kısaysa renkli pantolonlar seçme bence çok itici duruyo ya.. nasıl fiziğin?

• fizigim güzel dgl malesef :(

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...