Sizce güzel bir bayan nasıl giyinmeli ?

Kapalı mı olmalı açık mı ? Ne kadar açık ? Ya da spor klasik nasıl giyinmeli ? Peki siiz nasıl giyinirsiniz bayanlar ?

Güncellemeler:
Ya neyine alındınız anlamıyorum ? Siz değil misiniz her kadın güzeldir diyen ? Nasıl giyinmeli güzel bi kadın bunu sordum ? Paçavra mı olmalı ? Soru gayet açık

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar için kafamda yaz/kış, gece/gündüz olmak üzere 4 kombinasyon var fakat en çok sevdiğim 2 tanesini söyleyeyim.

Yaz / Gündüz :

Şapka (opsiyonel)

Düz, uzun saçlar (koyu tonlar daha hoş olur)

Beyaz askılı body olabilir, altı uzun bol t-shirt olabilir.

Basketbol şortu. Adidasın Siyah/Kırmızı basketbol şortu var. Kadınlarda hoş hoş duruyor.

Boğazlı beyaz Converse

Yarım beyaz çorap. Şu bileklere kadar olan.

Kış / Gece :

Bu kısımda Eskişehir'de (Hangover'ın tam önünde) görüğüm bir bayanı anlatacağım. Kendisi gayet güzeldi =)

Sarı uzun saç (her ne kadar sarı sevmesem de...)

Kırmızı, hakim yaka, 2 sıra düğmeli (aralığı 2 göğüs hizasında, aşağı doğru 5 çift) dizin biraz altına kadar inen kuşaklı palto (trençkot değil)

Siyah opak çorap (250 denyeye kadar gitmeyin biraz daha açık olabilir ama ten görünmeyecek şekilde)

Siyah, nubuk, 10 pont kadar bilekten kesik önü bağcıklı ayakkabı. Şu 2-3 sene öncesinin modası olan ayakkabı (gerçi hala giyiliyor o ayrı)

Makyajı falan da oldukça yerindeydi. Hakikaten tam bir hanımefendi gibiydi, yürüyüşü, konuşması falan.

Valideden dolayı bende kombin çok. Yaz yaz bitmez ama en sevdiklerim bunlar diyebilirim. =)

Not: Yürümeyi bilmeyen kadınlar rica ediyorum topuklu giymesinler.

Soran beğendi
    • Daha nasıl anlatılır ki :) Teşekkürler..