Sizce güzel bir bayan nasıl giyinmeli ?

Kapalı mı olmalı açık mı ? Ne kadar açık ? Ya da spor klasik nasıl giyinmeli ? Peki siiz nasıl giyinirsiniz bayanlar ?

Güncellemeler:
Ya neyine alındınız anlamıyorum ? Siz değil misiniz her kadın güzeldir diyen ? Nasıl giyinmeli güzel bi kadın bunu sordum ? Paçavra mı olmalı ? Soru gayet açık

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadınlar için kafamda yaz/kış, gece/gündüz olmak üzere 4 kombinasyon var fakat en çok sevdiğim 2 tanesini söyleyeyim.Yaz / Gündüz : Şapka (opsiyonel)Düz, uzun saçlar (koyu tonlar daha hoş olur)Beyaz askılı body olabilir, altı uzun bol t-shirt olabilir. Basketbol şortu. Adidasın Siyah/Kırmızı basketbol şortu var. Kadınlarda hoş hoş duruyor.Boğazlı beyaz ConverseYarım beyaz çorap. Şu bileklere kadar olan.Kış / Gece :Bu kısımda Eskişehir'de (Hangover'ın tam önünde) görüğüm bir bayanı anlatacağım. Kendisi gayet güzeldi =)Sarı uzun saç (her ne kadar sarı sevmesem de...)Kırmızı, hakim yaka, 2 sıra düğmeli (aralığı 2 göğüs hizasında, aşağı doğru 5 çift) dizin biraz altına kadar inen kuşaklı palto (trençkot değil)Siyah opak çorap (250 denyeye kadar gitmeyin biraz daha açık olabilir ama ten görünmeyecek şekilde)Siyah, nubuk, 10 pont kadar bilekten kesik önü bağcıklı ayakkabı. Şu 2-3 sene öncesinin modası olan ayakkabı (gerçi hala giyiliyor o ayrı)Makyajı falan da oldukça yerindeydi. Hakikaten tam bir hanımefendi gibiydi, yürüyüşü, konuşması falan.Valideden dolayı bende kombin çok. Yaz yaz bitmez ama en sevdiklerim bunlar diyebilirim. =)Not: Yürümeyi bilmeyen kadınlar rica ediyorum topuklu giymesinler.

• Daha nasıl anlatılır ki :) Teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 15

• Bana herşey yakışır*-*

• Vaayyyy

• pijama favori

• Çok mu yakışır :D

• kendine yakışanı giymeli, abartısız.

• Bir tarzı olan ve kendine yakışanı giyen tüm kadınlar güzeldir.

• gereksizce abartmadan sade giyinmeli. ara sira keyfincede süslensin ama abarmasin tabi. bol dar kapali acik buna anca insanin kendisi karar verebilir ama

• istedigini giysin ne önemi var..

• kapalılık yada açıklıkla olmuo bu işler kendine yakısanı bilmeli ozaman ne giyse yakısır

• ortama göre giyinmeyi ve kendisine yakıştırmyı bilmeli

• giymesini bilsin yeter

• kıyafetler ortamına gore giyilmeli bence otobuste giydiğin kıyafeti partide giymemelisin bence hele tr de :)

• yakısanı gıymelı.bazen spor bazen agır

• yerine göre giyinirim sadece şort giymeyi sevmem onun dışında spor klasik her türden giyerim

• güzel bi insana herşey yakışırı bi kenarda tutarak.Yaşla ilgisi var 20 yaşına kadar spor giymesi zaten mecburi gibidr.20den sonrası renkler daha koyulaşır kaliteli asil durur

• Vücuduna göre, allah aşkına.

• Yerine gore yakistirip giymeli.Seksi olucam diye piknige topuklu vs giymemeli misal.Esofmanla da seksi olacagini bilmeli.

• şimdi giyinşe göre mi güzel çirkin seçiyoruz ?

• Hayır güzel bir bayan nasıl giyinmeli dedim. Çirkin bayan değil :)) Seçmiyoruz direk güzeli soruyoruz

• Öncekileri Göster
    • Zaten soruyu kişilere soruyorum. Güzel bayan nasıl giyinir diye :D Edebiyat deme bana :)))

• tamam :D

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...