Gözenek sıkılaştırıcı krem veya maske önerebilir misiniz?

Tipik karma ciltli biri olarak gözenek açılması gibi bir derdim var. 2 yıl öncesine kadar sağlam sigara tiryakisi olmamın da katkısı olabilir bu duruma elbette. Bildiğiniz gerçekten işe yarayan krem veya maske var mı kızlar? Ev yapımı maske tarifleri da kabulümdür, eğer tarifi cadı reçetesi gibi karışık ve ulaşması zor malezemelerden oluşmuyorsa:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tretin krem kullan.bebek cildi gibi bir cilde kavuşursun. ama sürdükten sonra güneşe çıkma. biraz cildi soyabilir ama alttan taze cilt gelir...

• hımm teşekkür ederim. fakat o tarz kremleri yazın kullanmak sakıncalı diye biliyordum direkt güneşe çıkılmasa bile?

• Öncekileri Göster
    • :) teşekkür ederim...

• tretini bende kullandım harika bir krem :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bence doğal ürünler kullanmaya dikkat edin. O pahalı meşhur markaların içinde bir sürü kimyasal var. Anlık olarak cildinize iyi gelen bu ürünler uzun vadede vücudunuz da çok fazla toksik madde birikmesine neden oluyor.Siz bunu kısa vadede farketmiyorsunuz fakat etkileri uzun vade de birçok hastalığa davetiye çıkarıyor. Bence deniz kaynaklı kozmetik ürünler kullanmanız en etkili yöntem.

• seni 10 yıl gençleştirmemi ister misin? :))

• yok yeterince küçük gösteriyorum yaşımdan, sadece gözeneklerim biraz kapansa yeter. ama teşekkür ederim önerin için:)

• merhaba.ben bu konuda uzman sayılırım.fakat know-how prensibine göre bu tip bilgilerin umuma açık yerlerde paylaşılması doğru degil :)))

• nivea 5 in 1 diye bi mamül var, beyaz büyük tüpte mavi kapaklı. iyi o.

Kızlar Ne Diyor 2

• Mac Prep + Prime Refined Zone (hatta link )Bu ürünü kullanıp da memnun olmayan hiç görmedim. Ben de kullanıyorum. Hem görüntüde azaltıyor büyük oranda, hem de kalıcı.Çok memnun kalacağını düşünüyorum.(Doğal için de beyaz kil kullanıyorum temizleyici olarak)

• * kalıcı derken, zamanla azaltıyor.

• Öncekileri Göster
    • evet internette bir iki yazı okudum hakkında, epey memnun deneyenler. bakalım, bir seçim yapacağım kendimi uygun olanlar arasından artık. tekrar sagol şeker:)

• :)

• Ben de senin gibiyim.Neutrogena ürünleri cok ii gelio cildime.

• ablama da çok iyi geliyor ama bana hiçbir etkisi olmadı, norveç menzilinin dışında kalıyorum sanırım:))

Yükleniyor...