En güzel şampuan ve saç bakım ürünleri hangileri?

arkadaşlar saçlarım kalın telli ve bukleli ama çok seyrek ve çok çabuk kırılıyo sizce en uygun şampuan ve saç bakım ürünleri hangileri olabilir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sana bir tüyo,bir defa şampuan seç ve asla asla değiştirme.Saçın ve tenin ona alıştıktan sonra değiştirdiğinde bu sefer saçların ona uyum sağlayacak diye kırılma,yağlanma..vs gibi sorunlar çıkar

• uzun süre kullandığım şampuanlar oldu ama saçımı uygununu bulamıyorum ya çok elektirikleniyo yada çok sönük kalıyo. bide çok çabuk kırılıyo sürekli kestirmek zorunda kalıyorum.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bioblas pamuk gibi yapar saçları.Dove pamuk gibi yapar teni.

• Ben de şampuan arıyorum. Önerileri bekliyorum

• şampuana gerek yok. bıttım sabunu al ve sadece saçlarına uygula. tertemiz yapıyor,yumuşatıp besliyor. link al bak burda adamlar satışını da yapıyormuş. :)

• bıttım sabunu ben guzelı belkı gulebılır veya hafıfe alabılırsın ama gercek bu yapacak bırsey yok öyle bır toplumdayız kı gerceklerı bıldıgımız halde yanlız yapmaktan zevk alan bır toplumuz ıste :)

• oda doğru :)

• ben biliyorum ve satıyorum cokca

• hacı şakirden şaşmıcan

• dove kulan.elidor kullanma boktan

• şampuanlar bilimsel olarak yapılan araştırmalar sonucunda saça hiçbir şekilde bakım sağlamadığı belirlenmiştir . kullanımının yanlızca saçın temizliğine olan faydasından öteye gidememektedir.

• Kara sabun ;)))

• çok yaratıcı sağol :))

• Öncekileri Göster
    • eyi bakacaz artık :D:D

• allah allah bakcaz derken ? :D

• sampuan bıoplas bence... sık kullanılmalı.

• dudakların çok güzel :D:D

Kızlar Ne Diyor 10

• Şu ana kadar kullandığım en iyi şampuan (renk koruyuculuğu yok ama) Down Under-Naturals ve Fruit Kicks . Bakım ürünü de doğal zeytinyağı

• nerde bulabilirim peki ?

• Çoğu markette kozmetikte var kolayca bulabilirsin

• teşekkür ederim :)

• ben bioblass kullanıorum memnumun

• ısıya karşı dayanıklı dove serisi :)

• düzleştirici falan kullanmıyorum ama :)

• hiç fön de mi çektirmiyosun? biz kızlar illa elleşiriz saçlarımıza hatta başkalarına elleştiririz :) ya da yoğun bakım serisini al o da iyi bakım yapar ama saç kremi şart o olmadan olmaz..

• evet yoğun bakım serisini daha öncede önermişlerdi sağol :)

• Otacı derim ve tek geçerim. Herşeye iyi geliyo eczanelerde bulunuyor.

• wella'dan şaşmam,her çeşit saça uygun çeşitleri var

• kerastese cok ıyı ben sevıyorum

• Gliss kırıklara karşı olan şampuan,saç kremi ve bakım sprey ya da kremi bana iyi geliyor linkte sarı olan link

• teşekkür ederim

• bir şey değil zeytinyağı özlü

• John frıeda urunlerı kullanıyorum ve cok memnunum

• o benim saçıma hiç iyi gelmedi ya daha çok kırdı .s

• Öncekileri Göster
    • hyr onu kullanmadım

• denemelısın :)

• elsev güzel

• evet o güzel kullandım ve memnunda kaldım ama kırılmayı önlemek için bi serum falan biliyomusun ?

• maleseff yaa .(

• Syoss yanında verdiği fırçada muhteşem.

• peki saç serumu falan varmı onun kırılma önleyici?

Yükleniyor...