• Sor
  • Bence

En güzel şampuan ve saç bakım ürünleri hangileri?

arkadaşlar saçlarım kalın telli ve bukleli ama çok seyrek ve çok çabuk kırılıyo sizce en uygun şampuan ve saç bakım ürünleri hangileri olabilir ?

En İyi Görüş

• Sana bir tüyo,bir defa şampuan seç ve asla asla değiştirme.Saçın ve tenin ona alıştıktan sonra değiştirdiğinde bu sefer saçların ona uyum sağlayacak diye kırılma,yağlanma..vs gibi sorunlar çıkar

• uzun süre kullandığım şampuanlar oldu ama saçımı uygununu bulamıyorum ya çok elektirikleniyo yada çok sönük kalıyo. bide çok çabuk kırılıyo sürekli kestirmek zorunda kalıyorum.

Erkekler Ne Diyor 13

• Bioblas pamuk gibi yapar saçları.Dove pamuk gibi yapar teni.

• şampuana gerek yok. bıttım sabunu al ve sadece saçlarına uygula. tertemiz yapıyor,yumuşatıp besliyor. link al bak burda adamlar satışını da yapıyormuş. :)

• Ben de şampuan arıyorum. Önerileri bekliyorum

• bıttım sabunu ben guzelı belkı gulebılır veya hafıfe alabılırsın ama gercek bu yapacak bırsey yok öyle bır toplumdayız kı gerceklerı bıldıgımız halde yanlız yapmaktan zevk alan bır toplumuz ıste :)

• oda doğru :)

• ben biliyorum ve satıyorum cokca

• hacı şakirden şaşmıcan

• dove kulan.elidor kullanma boktan

• şampuanlar bilimsel olarak yapılan araştırmalar sonucunda saça hiçbir şekilde bakım sağlamadığı belirlenmiştir . kullanımının yanlızca saçın temizliğine olan faydasından öteye gidememektedir.

• Kara sabun ;)))

• çok yaratıcı sağol :))

• Öncekileri Göster
    • eyi bakacaz artık :D:D

• allah allah bakcaz derken ? :D

• sampuan bıoplas bence... sık kullanılmalı.

• dudakların çok güzel :D:D

Kızlar Ne Diyor 10

• Şu ana kadar kullandığım en iyi şampuan (renk koruyuculuğu yok ama) Down Under-Naturals ve Fruit Kicks . Bakım ürünü de doğal zeytinyağı

• nerde bulabilirim peki ?

• Çoğu markette kozmetikte var kolayca bulabilirsin

• teşekkür ederim :)

• ben bioblass kullanıorum memnumun

• ısıya karşı dayanıklı dove serisi :)

• düzleştirici falan kullanmıyorum ama :)

• hiç fön de mi çektirmiyosun? biz kızlar illa elleşiriz saçlarımıza hatta başkalarına elleştiririz :) ya da yoğun bakım serisini al o da iyi bakım yapar ama saç kremi şart o olmadan olmaz..

• evet yoğun bakım serisini daha öncede önermişlerdi sağol :)

• Otacı derim ve tek geçerim. Herşeye iyi geliyo eczanelerde bulunuyor.

• wella'dan şaşmam,her çeşit saça uygun çeşitleri var

• kerastese cok ıyı ben sevıyorum

• Gliss kırıklara karşı olan şampuan,saç kremi ve bakım sprey ya da kremi bana iyi geliyor linkte sarı olan link

• teşekkür ederim

• bir şey değil zeytinyağı özlü

• John frıeda urunlerı kullanıyorum ve cok memnunum

• o benim saçıma hiç iyi gelmedi ya daha çok kırdı .s

• Öncekileri Göster
    • hyr onu kullanmadım

• denemelısın :)

• elsev güzel

• evet o güzel kullandım ve memnunda kaldım ama kırılmayı önlemek için bi serum falan biliyomusun ?

• maleseff yaa .(

• Syoss yanında verdiği fırçada muhteşem.

• peki saç serumu falan varmı onun kırılma önleyici?

Yükleniyor...