Kırmızı renk bütün kadınlara yakışır mı?

Kırmızı oje, kırmızı elbise, kırmızı ruj, bütün kadınlara yakışır mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayır, her kadın taşıyamaz. Örnek vermek gerekirse;

link

Ve link

link

Bence arada dağlar kadar fark var.. Biraz acımasızca bir karşılaştırma oldu farkındayım ama kırmızı iddialı bir renk..

Erkekler Ne Diyor 12

• Yakışmaz genelleme yapamazsın hiç bişey için.

• sarışınlara renkli açık elbiseler yakışıyor

• her kadına yakışırr.. ama esmere yakıştıgı kadar degil.. :)

• bnce esmerlerede çok yakışıyor

• esmerlere değil beyaz tenlilere yakışır kırmızı

• kırmızının psikolojide sekse çağrışım yaptığı psikologlar tarafından söylenir... hatta yatak odasının çoğu renk tonları kırmızı olması önerilir... sıcak renktir... yakışmadığı bayan yoktur... fakat erkeklerde biraz yanlış anlaşılabilir.:)

• Evet yakışır.. Çünkü kırmızı renk cezbedici renktir...

• herkese her şey yakışacak diye bir şey yok

• yakismaz bknz: cok esmer ve zencilerde igrenc duran kirmizilar

• tamam pes buda dogru:)

• hayir , fazla iyi niyetlisin , iyi niyetin coksa ezerler seni dikkat et

• NİE ÇOK MU SALAK DURUYORUM

• Öncekileri Göster
  • Eğer elleri pati değil ise kırmızı oje yakışır. Dudaklarında da büzülme yoksa iyidir.

• niye yahu kucuk el bayan ıcın ıdeal el :)

• minik elli 2 cm tınakları olanlar :D

• Ten rengine göre değişir ben pembeyi daha çok yakıştırıyorum.

• Kırmızı her kadına yakışmaz. Kırmızı özel bir renk, uygun kullanılmalı.

• evet bence yakışıyor hasta oluyorum bayanlardaki kırmızı oje ve ruja. Elbise de kırmızı ise bu da çok iddalı olur beyaz sanki daha hoş durur.

• bunun abazalıkla ne alakası var. Sen abazanın anlamını bilmiyosun heralde. Her insanın karşı cinste beğendiği bazı şeyler vardır. Kırmızı oje ve beyaz veya kırmızı elbise benim bayanlarda beğendiğim türden giysi ve bakım şeyleri. Bu dediğimin abazalıkla ilgisi yok. Sen google a yaz anlamını öğren ondan sonra konuş

• bilmem yeşili görünce kırmızı yalan sanki :)

herkese yakışmıyor bence.. kimisinde çok sırıtıyor ama kimde, neyde sırıtıyor onu kategorize etmedim.. sadece olmamış der geçerim.

Kızlar Ne Diyor 15

• çok esmerlere yakışmaz

• Asla :)

• her bayan tasıyamaz kırmızıyı sahsen bana kırmızı ruj hıc gıtmez :D

• olsun tırnaklarda hoş duruyo ya ona bak:):)

• bende cok sevıyorum saclarım sarı olmasına ragmen hıc kırmızıyı tasıyamam tırnaklarda hos duruyor ama dudaklarda malesef :(

• :)ben çok severim kırımızı yani sevdiğim için hiç kimseye sormadım yada bi tepkide almadım yakışmış yakışmamış die belki bana da yakışmıyodur:))

• kırmızının farklı tonları olduğu için yakışma ihtimali oldukça yüksek ama belli olmaz

• herkesin tenine ve kişiliğine uyan bir renk vardır ki kırmızı da cazibeli kişilere yakışır mesela kırmızı elbise de güzel fiziği olanlara yakışır.

• Kırmızı herkese yakışmaz iddialı bir renktir mesela

Kırmızı ruj : siyah saç beyaz ten

Kırmızı elbise : sarışınlar

Kırmızı öje : Öjenin tonuna baglı koyu tonlardaysa beyaz tene yakışır

• Hele ki o kırmızı ruj her kadına ve her kıyafete asla yakışmaz.

Bırde bu senenın modası fuşya pemebe sanırım birçok kızda gçruyorum au ne kadar berbat bir ruj rengı o öyle

• Yakışmaz.

• esmerlerde kötü duruyor. Beyaz tenliysen yakışabilir. Ama herkese yakışır diye bişey yok.

• bütün kadınlara yakışmaz kırmızı ağır renktir..

• Saçmalıktan ibaret kendine herşeyi yakıştıran maymun soylu bıcırık ufak kızlar sizden nefret ediyorum dişleriniziin arasından tır geçicek amk . bide mini giymeye çalışır topklu giyeler al sana 1.65 :D kırmıı ojenin yakıştığı tek el beyaz tenlli lale tırnaklı bakımlı ellere yakışır kırmızı dekolte ve mini elbise ise 1.70 ve üzerine yakışır kırmızı ruj türklerin tabiriyle orspuların kullandığı bakım ürünüdr fakat duduaklarına renk vermek iisteyip kıpkırmızı yapanlar bildiğin mahalle aralarında geziyorsa gülünç bir durum olur sadece özel günlerde kırmızı ruj kullanılmalı ve taşırmadan sürülmedir (: (!)

• Hayır yakışmaz, kırmızıyı taşımak zordur. Taşıyamayanlarda da komik durur.

• her yaşa ayrı bir renk gidiyor ben her bayana yakıştıramıyorum kırmızı ojeyi.Ten rengi uyumuda var işin içinde çünkü.

• evet beyaz tene çok yakışıyor :)

• Beyaz tene cidden cok yakışıyor en azından amele yanığı olanlardan daha fazla (:

• Hayır...

• yok çok yaşlılarda komik oluyor..50 yaş üzerine acayip itici duruyor..bide 18 yaş altı kızlara olmuyor...

• aynen ruj yüzünden lisede hep dersden atılırdım çünkü dersde bile çıkarır sürerdim hani biri baksın die degil seviyorumm

• yok canım..ne abartması..canın sağolsun...muckkk..sür tabi..kırmızı güzeldir..ben acayip kırmızı sürerim mesela..ruj ve oje..takıntımdır:))

• çok mu abarttım ?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...