• Sor
  • Bence

Bir fıstık görsem frene basarım çaktırmadan güzel mi bakarım ...

Kızlar sanki biz bir birimize daha çok bakıyoruz. Ben kafamı dönüpte bir erkeğe baktıgımı hatırlamıyorum ama kızlara bakarım :)Birde çok öpüşüp koklasıyoruz kız kıza korkuyorum allahım bir terslik mi var diye Sizde öylemisiniz bacılar ?

Güncellemeler:
yuh sevgililerim erkek oldu hep tabi (hemde öyle böyle değil yani yaradandan siparişle isteseniz bu kadar iyi gelmez of allam of :)))

ama yani bizde çok dokunuyoruz kızlar birbirimize çekimsel güç mü vardır nedir

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 12

• doğru diyo

• kızlar güzeldir yaa :D ama erkeklerin de "kız gibi erkek yaa" olanları mevcuttur...

• bayanlara bu yönde bir genelleme yapmak gayet yerinde olur sanırım:)

• Aşıksan vur saza, şöförsen bas gaza.

• Hepinizin içinde bir biseksüel var çünkü beyb

• mubarek cuma günü sebab aldin lahn ):

• Bu ulkedeki kizlarin samimiyetin kaynakli en azindan birlik olmayi biliyorlar.Yurtdisindakiler ve onlara ozenen sosyetikler haric.Uzaktan uzaga opme modasi var birde.hemcinslerine ilgi duyuyorsun diyenler onyargili

• Souldancer durumunu hiç iyi görmüyorum

• Dönüp de bir erkeğe bakmadıysan bugüne kadar korkuların yersiZ olmayabilir

• bosuna demiyorlar, kadinlarin bedeni heteroseksuel olsa bile beyinleri biseksueldir diye

• aa ölemi diyorlar :D

• bende hep arabadayken bakarım kızlara frene basmadan ama

• Köyde büyüdüm, 1 yaş küçük erkek kardeşim var. Kızların bu yaptıgı şuna benziyor. Kardeşimle merdivenden sidik yarırştırıdık kim daha uzaga edicek diye. Tam oturdu:)Genelde o kazanıyordu:)

• Gizli yapmayı unutmusum son anda kurtardım.

• Bende bir erkek görsem hemen bakarım. Acaba gaymıyım yok lan maçoyum lan ben

Kızlar Ne Diyor 4

• haha kafayı bozdun ismail yk ilefazla temas gereksiz herkesle.

• öpüsüp koklasalim soul <3

• opulmelik missin oyle diyurlar <3

• Öncekileri Göster
    • her şey apaçık ortada :****(((
      nedeeeeen :))

• hayiiir aciklayabilirim 999))))):

• me me me.Hatunlari suzdugum kadar erkekleri suzmemisimdir.Of hatuna bak das <3Of hatuna bak at gibi <3Off memelere bak :oOfff Bacaklar sutun.Dokunma konusunda da yanindayim.Elliyorum.Elliyorlar.Ellesiyorlar.Ellesiyoruz. <3Baci ayagina bigun goturcekler ama du bakalim.

• Hee bacım öyleyik :DKızlara bir ilgim olmamasına rağmen güzel seksi hatun gördüm müAllllahhhhh şua bak neler yaratmış kurban oldum derim bazen de laf atarım :D

• oh rahatladım :)
      çok korkuyorum pink ya öyle böyle değil :)))

• Öncekileri Göster
    • çok benziyor aman tanrım :)

• yok ya hadise ne bişeye benzemıo

Yükleniyor...