Arkadaşlar aranızda valensey yılan yağlı saç bakım yağı kullanan var mı ?

merhaba arkadaşlar aranızda valensey yılan yağlı saç bakım yağı kullanan var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kardeş geçen lokman hekime gittim adamın kafası kel, kendisi bana önerdi ama ben zigavus kullanıyorum şimdilik bilmiyorum neolacak sac tellerim kalınlastı ama.adamda ufak ufak tüylenmeler oluşmuş çok övdü bana ama almadım pek sıcak bakmadım sen kullanıyomusun ?

• benim arkadaşım kullandı farklı yorumlar almak için yazdım da . Kızın saçı bayağı bir çoğaldı kısa bir süre kullandı şu an da kullanmayı bıraktı çok çıkarttığından dolayı acaba kişiden kişiye değişiyor olabilir mi o da merak konusu

• Öncekileri Göster
    • tskLer :D

• rica ederim :):)

Erkekler Ne Diyor 3

• evet kullandım bi süre yılan yagı çam terebentin vs. felan aktarlar'dan alıdım bi karışıdmı gerçkten çok faydalı iyi saç çıkarıyor iy besliyor ayrıca daha hızlı uzuyor tek kötü yanı aşırı derecede pis kokması ve tonigi kafaya uyguladıgın zaman çok aşırı rahatsız hissetmene neden olması ha sayi bide 30dk kafanda bone ile bekliyceksin :) koku rahatsızlık hissi dışında süper tavsiye ederim 1.5 senede saçlarım belime yaklaştı ve aşırı gürleşiti.

• 1ay

Tam karışımı yazarmısın rica etsem:)

• yılan yağınıda ilk kez senden duydum. birisi seni kandırmış...

• emin misin ? yaz bi internete bakalım daha ne yağlar var

• daha ne yağlar var mı yazayım..

• sen git uyu. uyku saatin gelmiş arkadaşım

• sen saç dibi görünen şahısmısın_?

• ne saçmalıyosun

• Öncekileri Göster
    • o kadar üzüldüm ki anlatamam

• bende

Kızlar Ne Diyor 3

• yılan yağı diye birşey yoktur inanma para tuzağı

• yenge sen bu işlerden çok anlıyon dan da ben eniştenin parasına acımaya başladım bak tüm parayı kozmetiğe yatırıyon galiba

• Öncekileri Göster
    • rica ederim yenge diye bana dedi :)

• tamam

• bu konuda tavsiyem beylere sawpalmetto tabletleri, kadınlarada minoxil, ekmek mayası bide.

• valenseyin yılan yağı sampuanı var normal yağ olarakda var tabıkı ben sampuanını almıstım ama orjinal değilmiş kullanmadım eğer kullanıyosan orjinalini kullanmanı tavsiye ederim

• yağını aldım ama orjinali mi bilmiyorum

• o orjinal ddigim sampuan zaten

Yükleniyor...