Saç bakımı için neler yapmalıyız?

Saç bakımı için neler yapmalıyız? Arkadaşlar saçlarımın uzaması ve daha canlı olmasını istiyorum, ne tür maskeler var?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Haftada bir gün olmak üzere;Malzemelerbemiks ampül (b vitamini sanırım 4 tl olması lazımdı)tatlı badem yağı(2 tatlı kaşığı)susam yağı(bir tatlı kaşığı) bir avuç ceviz yaprağı Ceviz yapraklarını haşlayıp suyunu ayırın.Ve sıcak olan suya diğer malzemeleri ekleyin.Saç diplerine yoğun olmak üzere tüm saça yedirin.1 saat kadar bekledikten sonra durulayın.Arkadaşım bunun çok faydasını gördü saçları çok yavaş uzuyordu.

• bemıks ampulu nerden bulabılırız

• Her eczanede bulabilirsiniz :)

Erkekler Ne Diyor 3

• inc telli ise ona göre şampuan kullanıcaksın düzenlü bakım kremi dalgalı ise baska düz ise başka şampuan bunları yap sana bi bakan bida bakar :)

• kendı capında baya bır eglenmısısın

• Üniversitedeyken, sızma zeytinyağı, bir çaykaşığı bal, bir yumurta sarısı, biraz süt ve yarım limonu karıştırıp, saç diplerinden başlayarak ve masaj yaparak saçlarına yedir. 1 saat bekle, ılık suda saçlarını yıka (sıcak su olursa yumurta pişer sonra). Bir kez de normal bir şampuan ile iyice temizle. Farkı hemen göreceksin.

• ünıvesıtedemı yapılıyor bu tek :)

• saç bakım kremleri

Kızlar Ne Diyor 3

• şampuanına sarımsak koy onunla yıka bi kaç saat beklet. Daha sonra normal şampuanınla yıka. Ben kullandım faydasını farkettim. Bi kaç kez yaptıktan sonra kokusuna dayanamayıp bıraktım :)

• Yılan yağını ve defne yağını öneriyorum.

• defne yağını kullndınmı

• Evet :) kullanıyorum

• Saç serumuDoğru şampuanBolca ceviz tüketmek

• sac serumu?

• Öncekileri Göster
    • sac serumunu nerden alıyorsunuz

• Kozmetikçiler, eczaneler hatta büyük marketler.

Yükleniyor...