Fön makinesi kaç watt olmalı? Saç kurutma makinesi alırken nelere dikkat edilmeli?

SiyahGül
Aranızda kuaför var mı ya da anlayan birileri? Ben evde saç kurutmayla fon çekince dümdüz olmuyor. Wattla alakası var mıdır ki? Saç kurutma makinesi kaç watt olmalı? Böyle kuaförler dümdüz çekiyorlar, ben fön makinesi alsam aynı onlar gibi çekebilir miyim? Dümdüz olur mu, profesyonel fön makinesi kaç watt olmalı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Fön makinesi kaç watt olmalı? Saç kurutma makinesi alırken nelere dikkat edilmeli?