• Sor
  • Bence

Nasıl bir fön makinası almalıyım?

aranızda kuaför var mı ya da anlayan birileri..ben evde saç kurutmayla fon çekince dümdüz olmuyo0o.böyle kuaförler dummdüz çekiyorlar ben fön makinasi alsam aynı onlar gibi çekebilirmiyim dümdüz olurmuu kaç wattlik olması gerek tavsiyeniz varmı cookk açıılll yarın almaya gideceğim...?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• En yuksek watt kullan saca kuru fohn cekme biraz nemlendir veya islak sekilde iki ayir ilk once sag daha sonra sol daha sonra sacinin tumunu normal tel taraklan duz fohn cekmeyi tercih edersen cok duz fohn cekmis olursun

• ben apaçi fönü istiyorum

• cok düz olurmuuu sız denedınzımı

• Evet denedim ahahaa apaci

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 9

• Eminönü'nde satılıyormuş... Ben de profesyonel maşa almayı planlıyorum...

• fon makınesylede alakalı ama kuaförlern düz yapmasınında bi tekniği var..

• Blue rose tavsiye ederim. Kuaförlerin yaptığından farkı kalmıyor fön çekince ;)

• Vallah hic alakam yok calismadan geldim:/ gerekte yok

• bende kuaförlerin kullandığından var kuaför tanıdığmz vermşti herneyse. Düz oluyor ama onların yaptığı gibi yapamıyorsn sonuçta sıcak oluyor elin yanıyor falan. Yada onlar gibi iyice geremiyorsun saçı.. Uğraşmaya değmiyor

• 2000w üstü x5 compact fön makinası almanı öneririm.

• benim makina link 3yıldır sorunsuz kullanıyorum arada çok ısınınca kapanıyor sanırım kömürü bitmeye başladı ama yenilerde varmıdır kömür olayı bilmiyorum

• Saçı yıkarken saç kremi kullanıyorlar.O saçın daha kolay şekle girmesini sağlıyor.Bir de saçı ufak parçalara ayırıp her parçaya 3-4 kez fön çekiyolar.Fön makinalarıyla ilgili değil.Kuaförümün kullandığı makineden almıştım ama aynı sonuç olmamıştı.Onlar kadar uğraşamıyorum sıkılıyorum.Düzleştiriciler daha pratik bence.

• hadı ya
      cok ıstıyorum onlar gıbı cekmek para kalmadı kuafore hep 10 tl ver ver nereye kadar

• Düzleştirici al bence.Yazık parana:(

• çünkü onlar iki kat çekiyor dikkat ettiysen

• evett

Yükleniyor...