Saçtaki bit nasıl giderilir?

kızımm bitlendi ve bende küçük bir anneyim bilgilide değilimm acaba bite kesim çözüm ne ?

Güncellemeler:
bit ilacını aldımm uyguladım arkadaşlar taradım bitler çıktıı sirkeleri elimle mi çıkarıcam anlamadımkii ..s.s.s

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bit nasıl tedavi edilir link Bit ilaçlarının sağlığa zararı var mı link Bitlenmeye karşı ne tür önlemler alınabilir link Tedavi sonrası bitler nasıl temizlenmeli link

Erkekler Ne Diyor 6

• ilaç,ilaç,ilaç..:)

• eczaneye gidin size ilaç verecekler nasıl kullanacağınız anlatılıyor.

• bit tozu kullan

• eczaneden antibit alıp sür..başka bişey gelmiyor aklıma...şampuan şeklindedir göz yakmaz...eczaneci arkadaşım var ondan duymuştum...

• bit ilaçları var.

• saçları kazıtmanız gerek en bilindik yöntem budur yaygın olan

• ama kızımaaa ne derimm snra yazık ağla...

• Öncekileri Göster
    • ilacı dneiyim olmadı kesiyim

• deneyin ama bi süre sonra yine oluşucaklardır ozaman kesersiniz mecburen

Kızlar Ne Diyor 12

• Hijyenik olmaya dikkat et.

• bit ilacı kullan

• sağlık ocağına git hemen doktor sana bir sampuan vericek onunla her gün mü ne yıkayıp sonra tarıcaksın saclarını:)ay kıyamam ilkokul 2de bende bitlenmistim bitli fethiyeee hep onun sucu 42 kisiye bılastırdıydı:(

• yh benm kızım ablası daha 4 yasında..

• Öncekileri Göster
    • korkma korkma sağlık ocağına git 2 günde biter

• evet sirkeleri elinle ayıklıcaksın birde tırnağınla cıtlatcaksın yoksa yere mere düser ürerler

• hint kınası sür..

• Sirkelerden bit şampuanından çıkan tarakla kurtulabilirsin

• Gaz yağı sürebilirsin ama sirkeleri illaki ince uçlu tarakla temizlemen lazım onlar kolay gitmiyor. Ama yeni çıkan bit şampuanları varmış onlar sirkeleride temizliyor sanırım.

• hmm deniycemm onu bugün gaz yağı nerden alınır

• malesef bir fikrim yok.

• benim annem saclarimi tek tek ayiklayip bitleri patlatmisti. cok kucuktum ama cit cit sesi gitmiyor aklimdan. :)

• sirke cok değill aslındaa ama ...ne biliyim korkuyorum bu günn deniycem şimdi uyuorr kalkınca yapıcam

• gecmis olsun.

• saolll yha...:(

• eczaneye gıdıp bıt sampuanı alıp kullanma talımatını okuyup kızının sacına uygula ...

• tarım ilaçları var sulandırılıp kafaya sıkılıyor kokusu biraz kötü ama cok etkili 3 denemede bitten eser kalmıyor sakın kestirme yazık

• sakın gaz yağını deneme çok zararlı sirkeyle yıkamayı dene yada eczanelerden bit ilacı al oda olmazsa saçını boyayın kesin çözüm bit falan kalmaz

• sirkedemi ölür ?

• sirkeler ölür belki ama genellikle saç dibine yapışır kalır onlar tarakla tarayıp ayıklaman lazım hepsını

• tamam saol

• Saçını boyayın boya %100 çözüm direk ölüyorlar içindeki kimyasallar sabebiyle bir kereliğine mahsus kendi rengine boyayın

• saçlarıı çok ince ama...

• olsun bişi olmaz yarın tüp boyayla halledersin kesin çözüm bu

• belki hint kinasiyla boyanirsa zararli olmaz. etkili olur mu bilemem.

• gaz yağı.

• kesin çözüm mü?

• vlla bızede öyle yprlrdı :D bıtlenmez olaydmmmm.d geldımı gtmıo lanet olası

• :DD hmmm korkuyorum yaa

Yükleniyor...