• Sor
  • Bence

Mini kot şort giyen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Selam arkadaşlar. Ya ben merak ediyorum mini kot şort giyen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz? İzmir'de yaşıyorum ben burda kızlar hep giyiyo geçen bende giyeyim dedim bön bön baktılar ama çok güzel duruyor. Sizin fikriniz ne bu konuda?

Güncellemeler:
Hepinize çok tenksssssyuuuuuuuu :)
bi soru sordum engelli listem 1515468487 kişiye yükseldi. töbeallam.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Nerde giydin İzmir'de peki? Ayrıca ben yakışanın giymesi taraftarıyım.

• Bornovada giydim orda alsancağa geçtim. Bende mi bir sorun var acaba? altına topuklu giydim ondanmıki:)

• Öncekileri Göster
    • haklısın:)

• :)

Erkekler Ne Diyor 40

• gördüğüm zaman bön bön bakıyorum.etkileniyor, bazen ağlıyorum :/

• :(

• Öncekileri Göster
    • oldu o zaman, başka bi soruda görüşmek dileğiyle hoşçakal soran :/

• güle güle :(

• sevmiyorum ben..

• İzmir gavur ya giy bişey olmaz istanbul öyle değil tenhada sıkıştırıyorlar

• çok çelişkili bi cümle olmuş tehnada sıkıştırılan yerin kötülenmesi gerekirken diğer şehirin özgür diye kötülenmeside cabası :)

• Öncekileri Göster
    • sinir oldum dünden beri ya bi foto koydum yok 1 kilo makyaj yapmışsın bilmem ne. onlara neyse. burda "bi kızla nasıl konuşabilirim" diye soru soran adamlar gelip bana yorum yapıyo :D

• He yaaa var öyle insanlar ayçaya bende katılıyom

• türk kızları teşhircilik için giyiyolar %99.

• Çok açık ve bana göre itici

• biz de bön bön bakıyoruz:)

• Yakışana yakışıyor yani sözüm yok,kışkırtıcı..Başarılı.. link link link

• benim hiç hoşuma gitmez çok açık bence

• kalın bacaklılar giymesin lütfen

• tehlikeye açık bir durum. ondan sonra taciz ettiler yada allah korusun tecavüz ettiler diye karakolun yolunu tutarsınız. (lafım sana değil) senin hemcinslerine.

• neyse bişey demiyorum.

• Öncekileri Göster
    • Bir akraban tecavüze uğramaz umarım;)

• pekala kızlar bundan sonra yazlık alanlarda dahi pantolonla geziyoruz, mazallah tecavüze uğrarız.

• güzel şeyler düşünüyorum..

• bakan gözlerden rahatsı olmayacaksan bi de yakışmış giy tabi manavdan soyulmuş portakal alırmısın

• erik istiyom

• Öncekileri Göster
    • :(

• komşuya dövdürecen beni

• giysinler banane.benim ülkemin kızları özgürdür.canları ne istiyorsa onu giyerler.

• iiyi şeyler düşünmüyorum .

• Normal olanı mini olsaydı önce minisini icad ederlerdi... kısacası bakarlar . Ne var yalanmı söyliyim bakacaklarını sende biliyorsun ve giyiyorsun bakıtan memnun bakan memnun gibi bişey bu konu :D

• amanın izmirde boyle yapıyorlarsa vay dıger ıllerın halıne ama sen saplara dek gelmıssın :D:D ızmır candır bu konuda giymeye devam :))

• off derimizmirin bu güzeliğine bayılıyordum

• tam iyi güzel beğeniyoruz da mesela benim aklımdan bu kız bunu giymiş erkeklerin bön bön bakmasından hoşlanıyor demek ki diye de geçmiyor değil.neden pantalon değil de ,etek vs değil de minicik bir şort? neden yani? havalar da o kadar ısınmadı henüz.ayrıca izmir de olsa ,türkiye yani burası insan ne kadar rahat edebilir sokakta.sonuç olarak giyin arkadaşlar gözümüz gönlümüz açılıyor sonucuna ulaşıyorum ben

• He biz de zaten herşeyi erkekler için yapıyorduk. Nedir bu ego arkadaş ya..

• Öncekileri Göster
    • niye köylü kızı olmak kötümü* açık giyenlere laf ediyosun köylü kızlarına laf ediyosun kimsin la sen? ne sanıyosun kendini Osman

• sen kimsin acaba hayriye.izmirlisin diye kendini çok modern sanıyosun heralde.sen merak etme senden çok daha modern bir insanım.senin kültür seviyen yetmez benle aşık atmaya.

• rahatsız olmasanız giyin

• hiç birsey düşünmme yeri ve zamanında giyerse tabi

• Kot şort kızları en seksi gösteren kıyafet bence.

• herkes istediğini giyer ama giydikten sonra kimsenin hakkı yok niye bakıyosun demeye

• orası öyle

• Sen herkese benzemek zorunda değilsin :DKlişe ama herkes kendini köprüden aşağı atınca sende mi atıcan yahuu?:D

• Atar tabii tek başına ne yapsın :D

• sıcak mini kot sort giymiş ne var ki genç kız yani..herkes kendinden sorumludur...

• toplum henüz hazır değil :/

• ama dar olmalı o zaman güzel :)

• şahsen izmire geldim ve herşeyi yerinde gördüm. bence taşıyabilene gayet hoş ve yakışıyo ayrıca seksi olması da diğer bir cezbedici nokta, hatta en önemlisi, izmire tekrar gelmek dileğiyle sevgiler

• heee bu hakkaten kız derim

• Bacaklarına güvendigini.

• bön bön düşünebilirim :D hiç görmedim

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 11

• Dar ve kalıplara uymamış olursa kişiyi rezil eder... Ama kendileri bilir...

• Şık ve güzel

• Bazı kıyafetler bazı kadınlarda aşırı duruyor.. Abartı duruyor..

• Ben de giyerim bazen, hoş duruyor kanımca^^

• izmirde yaşasam ben de giyerdim valla benimde hoşuma gidiyo kısa şortlar izmir rahat biyer nede olsa

• kadınlarda bir sınırın ötesine geçmek herzaman basitleştirir,bütün kıyafetlerde böyledir.aşırı mini etek,aşırı mini şort,aşırı dekolte,aşırı dolgu topuk ayakkabı,aşırı makjaj,o sınırın altında tutmalısınki herzaman şık olabil.tabii maksadın şık olmaksa eğer.

• giyilmesi normal

• begeniyorum ama dar giymem yakışmıyor

• Geçen gün Alsancak'a bir gittim.Giydiklerimden utandım yeminle herkes cıbır cıbır :( :DYakışıyosa giysin tabii sıcaklarda pantolon da çekilmez.

• hahah bazen bende kendimi bakımsız embesil gibi hissediyorum o kızları görünce:)

• bacaklari güzelse giyinsinler.

• severek giyiyorum. bakanlara sen de bön bön bak, o zaman utanıp kafalarını çeviriyolar.

Yükleniyor...