Mini kot şort giyen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Selam arkadaşlar. Ya ben merak ediyorum mini kot şort giyen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz? İzmir'de yaşıyorum ben burda kızlar hep giyiyo geçen bende giyeyim dedim bön bön baktılar ama çok güzel duruyor. Sizin fikriniz ne bu konuda?

Güncellemeler:
Hepinize çok tenksssssyuuuuuuuu :)
bi soru sordum engelli listem 1515468487 kişiye yükseldi. töbeallam.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nerde giydin İzmir'de peki? Ayrıca ben yakışanın giymesi taraftarıyım.

• :)

• haklısın:)

• Bence sorun yok ama gidip sana denk gelmişlerdir.Sorun etme.Hatta bana kalırsa o laf atanlar da İzmirli değildir.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 40

• düşüncelerimi soylemeyeyım istersen gece gece:)))

• amanın izmirde boyle yapıyorlarsa vay dıger ıllerın halıne ama sen saplara dek gelmıssın :D:D ızmır candır bu konuda giymeye devam :))

• türk kızları teşhircilik için giyiyolar %99.

• Kıpkırmıızı ruj,bir karış topuklu ayakkabı giymişse çok olumlu izlenimler bırakmazdın.

• off derimizmirin bu güzeliğine bayılıyordum

• tam iyi güzel beğeniyoruz da mesela benim aklımdan bu kız bunu giymiş erkeklerin bön bön bakmasından hoşlanıyor demek ki diye de geçmiyor değil.neden pantalon değil de ,etek vs değil de minicik bir şort? neden yani? havalar da o kadar ısınmadı henüz.ayrıca izmir de olsa ,türkiye yani burası insan ne kadar rahat edebilir sokakta.sonuç olarak giyin arkadaşlar gözümüz gönlümüz açılıyor sonucuna ulaşıyorum ben

• sen kimsin acaba hayriye.izmirlisin diye kendini çok modern sanıyosun heralde.sen merak etme senden çok daha modern bir insanım.senin kültür seviyen yetmez benle aşık atmaya.

• niye köylü kızı olmak kötümü* açık giyenlere laf ediyosun köylü kızlarına laf ediyosun kimsin la sen? ne sanıyosun kendini Osman

• içindeki köylü kızı ortaya çıktı işte.uslüba bak sen.yaşın kaç senin bakiyim

• Öncekileri Göster
  • rahatsız olmasanız giyin

• Normal olanı mini olsaydı önce minisini icad ederlerdi... kısacası bakarlar . Ne var yalanmı söyliyim bakacaklarını sende biliyorsun ve giyiyorsun bakıtan memnun bakan memnun gibi bişey bu konu :D

• bakan gözlerden rahatsı olmayacaksan bi de yakışmış giy tabi manavdan soyulmuş portakal alırmısın

• komşuya dövdürecen beni

• :(

• bu saatte mi hoşlanmadın galiba benden

• Öncekileri Göster
  • benim hiç hoşuma gitmez çok açık bence

• çok hoşuma gider giyenler iyi düşünüyorum

• biz de bön bön bakıyoruz:)

• kalın bacaklılar giymesin lütfen

• hiç birsey düşünmme yeri ve zamanında giyerse tabi

• Kot şort kızları en seksi gösteren kıyafet bence.

• herkes istediğini giyer ama giydikten sonra kimsenin hakkı yok niye bakıyosun demeye

• orası öyle

• giysinler banane.benim ülkemin kızları özgürdür.canları ne istiyorsa onu giyerler.

• Sen herkese benzemek zorunda değilsin :DKlişe ama herkes kendini köprüden aşağı atınca sende mi atıcan yahuu?:D

• Atar tabii tek başına ne yapsın :D

• gördüğüm zaman bön bön bakıyorum.etkileniyor, bazen ağlıyorum :/

• güle güle :(

• oldu o zaman, başka bi soruda görüşmek dileğiyle hoşçakal soran :/

• tamam :(

• Öncekileri Göster
  • sıcak mini kot sort giymiş ne var ki genç kız yani..herkes kendinden sorumludur...

• tehlikeye açık bir durum. ondan sonra taciz ettiler yada allah korusun tecavüz ettiler diye karakolun yolunu tutarsınız. (lafım sana değil) senin hemcinslerine.

• pekala kızlar bundan sonra yazlık alanlarda dahi pantolonla geziyoruz, mazallah tecavüze uğrarız.

• Bir akraban tecavüze uğramaz umarım;)

• geri kafalılıkla ne alakası var. sapkın aylatahrik edecek kadar giyinin ondan sonra erkeklere geri kafalı deyin. ne güzel valla.

• Öncekileri Göster
  • toplum henüz hazır değil :/

• ama dar olmalı o zaman güzel :)

• şahsen izmire geldim ve herşeyi yerinde gördüm. bence taşıyabilene gayet hoş ve yakışıyo ayrıca seksi olması da diğer bir cezbedici nokta, hatta en önemlisi, izmire tekrar gelmek dileğiyle sevgiler

• heee bu hakkaten kız derim

• Yakışana yakışıyor yani sözüm yok,kışkırtıcı..Başarılı.. link link link

• sevmiyorum ben..

• Bacaklarına güvendigini.

• bön bön düşünebilirim :D hiç görmedim

• iiyi şeyler düşünmüyorum .

• Kendin nasıl istersen. İzmirin insanları çağdaştır diye bilirim

• İzmir gavur ya giy bişey olmaz istanbul öyle değil tenhada sıkıştırıyorlar

• He yaaa var öyle insanlar ayçaya bende katılıyom

• sinir oldum dünden beri ya bi foto koydum yok 1 kilo makyaj yapmışsın bilmem ne. onlara neyse. burda "bi kızla nasıl konuşabilirim" diye soru soran adamlar gelip bana yorum yapıyo :D

• keşke hepimiz gavurlar kadar medeni olsakda bu kadar abazan olmasa memlekette ...

• Öncekileri Göster
  • ben olumlu düşünüyorum da sana neden baktılar acaba allah allah :S

• peki teşekkür :)

• öyle düşünen sen çarşafa girmediğin sürece vücudunu sergilediğini düşünecektir deyim sen anla :)

• bacaklarını sergiliyor falan? erkek beyni işte bende onu soruyorum

• Öncekileri Göster
  • Yakışanlarda seksi ve havalı olduğunu düşünüyorumbi giyin bakiyim sonra söylerim :P

• güzel şeyler düşünüyorum..

• Çok açık ve bana göre itici

• Giyene göre değişir :)

• bebişim?

• senin gözlerin lens mi bebişim -_-

• Mini Kot Şort giymiş diyoruz.. Onun haricinde genel-geçer bir şey düşünmüyoruz..

• ben nefrret ile bakıyorum .. hafif kız gibi oluyor

• İzmirde o kadarda tuhaf karşılanmaz sana normal derim ama sevgilim giyerse iş değişir.

Kızlar Ne Diyor 11

• severek giyiyorum. bakanlara sen de bön bön bak, o zaman utanıp kafalarını çeviriyolar.

• izmirde yaşasam ben de giyerdim valla benimde hoşuma gidiyo kısa şortlar izmir rahat biyer nede olsa

• kadınlarda bir sınırın ötesine geçmek herzaman basitleştirir,bütün kıyafetlerde böyledir.aşırı mini etek,aşırı mini şort,aşırı dekolte,aşırı dolgu topuk ayakkabı,aşırı makjaj,o sınırın altında tutmalısınki herzaman şık olabil.tabii maksadın şık olmaksa eğer.

• Dar ve kalıplara uymamış olursa kişiyi rezil eder... Ama kendileri bilir...

• giyilmesi normal

• begeniyorum ama dar giymem yakışmıyor

• Şık ve güzel

• Geçen gün Alsancak'a bir gittim.Giydiklerimden utandım yeminle herkes cıbır cıbır :( :DYakışıyosa giysin tabii sıcaklarda pantolon da çekilmez.

• hahah bazen bende kendimi bakımsız embesil gibi hissediyorum o kızları görünce:)

• Ben de giyerim bazen, hoş duruyor kanımca^^

• bacaklari güzelse giyinsinler.

• Bazı kıyafetler bazı kadınlarda aşırı duruyor.. Abartı duruyor..

Yükleniyor...