Çarpık bacaklılar nasıl giyinsin? :)

ben de öyleyim :) rahatsız oluyorum bundan aslında çok takmıyorum ama hep aynı şekilde giyinmek zorunda kalıyorum yani pantalon giyebiliyorum şort giysem olmuyor malesef uzun eteklerinde hoş olmadığını düşünüyorum benim görüşüm tabi sizce nasıl giyinebilir bu tür sorunları olan insanlar? Gerçekten fikir vericeksiniz yazın , zamanınız boşa gitmesin di mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 10

• Üstüne bacaklarına yapışmayacak kıyafetler tercih etmelisin.

• uzun etek bol paça pantolon

• tulum giy =D

• Kusurlarını kapatarak gıyeneceksın. Bol pantolonlar , uzun elbiseler, diz altı etekler olabilir. En ıyısı magazalara gıt her kıyafetı dene. hangısı kusurlarını kapatırsa o tarz gıyın.

• Çarpık bacaklıysan bacakları kamufle et şort kısa etek giyinme uzun etek giy dar pantalonlardan kaçın bol kargo tipi pantalonlar al

• Ünlüler de bile var bu hiç çekinmeden giyiniyorlar boşveer :)

• zayıfsan bol şeyler giy kısa etek elbise gyime onları gymedende şık ve güsel olabilirsin kendine yakısanı bul sadece bunuda sorun etme sakın

• anladım :)

• 9gün

Diz aşagısından bol paçalı pantolonlar tercih edilmeli. Hafif topuklu ayakkabı daha hoş durur. Asla platform ayakkabı tercih etmeyiniz. Düğün vb yerlerde şık uzun eteklerle topuklu giyilebilir.

• topuklu ayakkabı giy üste dikkat cek bunu saglamak için sırta ve göğüse yüklen.

• etek giymemek gerek geniş pantolonlar tercih edilmeli

Yükleniyor...