Siyah kalem etek altına nasıl bir ayakkabı giymemi önerirsiniz?

arkadaşlar siyah kalem etek giyeceğim altına nasıl bi ayakkabı giymemi onerirsiniz fala yüksek topuk sevmiyorum ama yardımcı olabilir misiniz :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 18

• olur valla

• Güzel giden ve yakışanı tercih et. giy dene

• O nasıl bir etek.

• orta seviyede bir topuğu olan açık ayakkabı yakışır siyah renkte

• siyah deri converse.

• siyah topuklu ve şık durucak bi ayakkabı hoş durur qidip terlik falan qiyme.d.d topuklu tavsiye ederim!

• topuklu zarif bir ayakkabı giy. rengine gelince eteğin üzerine giyeceğin renk ile uyum yapabilirsin. açık renklerden kaçın

• siyah kalem etek altına siyah topuklu ayakkabıdan başka bir şey giyen kadın, benim gözümde ZEVKSİZDİR.

• Sivri uzun topuklu siyah ve şu ipli olanlardan .. Ohh shön :)

• Bence topuklu kırmızı bir ayakkabı ve kırmızı çanta ..

• kırmızı

• parmak arası topuklu ayakkabı

• kırmızı topuklu :)

• fazla abartılı

• kara lastik giy en güzeli ve en ucuzu :D

• topuklu giy.

• herkes yorumlamış zaten kitap gibi olursun artık

• ince topuklu pembe ve siyah ağırlıklı bir ayakkabı

• rengine uyum saylayacak babet güzel olacaktır

• Kalem eteğin altına babet hoş olmaz.

• ben düşüncemi söyledim olurunu olmazını bilmem giyip deneyecek

Kızlar Ne Diyor 26

• Az da olsa topuklu giymelisin , rengine gelince çantanla uyumlu olsun yada kemerle ..

• Boyu nasıl olacak?

• rugan platform siyah veya bej-vizonda süper olur

• üstüne be yaz gomlek giyeceğim ama

• tamam işte siyah rugan ayakkabı süper durur

• link bu da topuksuz link

• teşekkürler :)

• link link bulablrsen ozaman böyle topuksuz bu olur

• Kalem etek nasıl oluyor?

• dar diz üstü yüksek bel etek adını bende yeni oğrendim :)

• Öncekileri Göster
    • evet neden oyle oldu anlamadım :(

• Soru formunda olmayan başlıkları değiştiriyorlar tatlım

• Rugan topuklu... Kesinlikle hemde...

• kısa topuklu giy ama mutlaka topuk olsun

• siyah rugan ufak bir topuğu olsa yeterli platform abartı durabilir

• bu güzelmiş

• Neden topuklu sevmedigini anlayamadim ama topuklu vazgecilmezdir :) her turlusu sahane şıklık katacaktir sana :) ayakkabin cantamla uyumlu olsun siyahin altina her rengi rahatlikla kombinleyebilirsin :)

• Bence altına yakışıcak olan siyah platform topuklu bir ayakkabıdır ama illa ki topuklu olmasın çok diyorsan şu an çok mevsimi değil ama süetleri var college bottle giyebilirsin kısa oxford modeli bir ayakkabı ya da 3. tercih olarak fındık topuk bir ayakkabı önerbilirim ama sakın babet giyme görüntüyü basitleştirirsin ;)

• kesinliklee topuklu rugan ayakkabı :)faworim:)

• topuklu şart

• yuksek kirmizi ince topuk:)

• link burda bir kac secenek var

• Rugan topuklu.

• link bu tarz gider sanırım..

• Hayir yardimci olamayiz.Yuksek topuk giymelisin.

• Christian Louboutin'in 'Pigalli' modeli ya da ona benzer bir ayakkabı olabilir. Stiletto da deniyor galiba ama ben Pigalli'ye alışmışım :)

• kırmızıda gider siyahta gider yesilde gider... boyunun kac cok uzunsan 1,80 orta boy topuklu giyin 1.65 ise pılartform topuklu giyin giyindigin ayakkabı rengine gore ust uyumlu olmalı...

• kapalı olarak dusunuyosan ayakkabıyı kesınlıklıkle platform olmayan şu anda da moda olan ucu sıvrı ayakkabılar yada açık bantlı bı ayakkabı tercıh edebılırsın

• kısa topuklu, kapalı sivri burun krem rengi ile karamel rengi arası bir ayakkabı hoş olur

• ALLAH napsın seni kola burnumdan çıktı battu klavye resmi görünce :D öksürüom hala

• Koptum :D

• sanırım bu senin kullandığın tar sağol ama bana yakışacağını sanmıyorum sende şık durabilir ama ;)

Yükleniyor...