Behzat Ç dizisinde muhteşem final...Behzat'ın kızı Berna'nın katili Şule çıktı. İhbar edecek mi?

Muhteşem sezon finali yapan Behzat Ç dizisinde Şule'yi ihbar edip etmeyeceği şimdiden tartışılıyor. Kızının katili Şule'yi Behzat Ç'nin yerinde olsanız ne yapardınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• oley be sonunda behzat ç izleyen biri.

o sezon finali neydi öyle ağlayacaktım. akbabanın hikayesi, ercü ve ağğbi (gel biraz yürüyelim), şule olayı,harunun düğünü, edanın bacakları. fena ki ne fena.

şuleyi ihbar etmeyecek. zaten cinayet üstüne atıldı o işten sıyrılması zor. bence kanundan kaçıp ercüyü aramaya başlayacak.senaristi ben olsam öyle yapardım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 3

• Behzat artık bu kafayla hiç bir şey yapamaz , kendini toplayamaz bir kere .. Şuleyi ihbar edeceğini sanmam , umrunda olmaz ki zaten Şule de onun kızı .

• çok iyi kurgulanmış, muhteşem bir final. Son yılların en iyi filmlerinden biri

• Henüz izlememiş onlarca insan vardır, bir dizinin sonunu söyleyip o insanların keyfini kaçırmanın, eşeğinkine su kaçırmaktan farkı var mıdır?

• gereksiz konuşma

Yükleniyor...