• Sor
  • Bence

Beyaz tene hangi saç rengi yakışıyor?

Beyaz tene çok yakıştığını düşündüğünüz saç renkleri nelerdir?Ben beyaz tenliyim saçlarımın rengi mavi-siyah...ama değişik bir renk yapmayı düşünüyorum (siyah saçı açmanın kolay olmadığını biliyorum...) sizce bana hangi renk yakışır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• siyah...

• Düz ve net bir cevap...mükemmelsin!

• tşkler. tatlım

Erkekler Ne Diyor 11

• Siyah ve Kızıl

• beyaz ten icin kızıla calan elma sekeri kırmızısı sac rengi inanılmaz cekici gorunuyor.

• Ya çok siyah yada kızıl olacak. Kızıl çok seksi gösteriyor o ayrı tabi (:

• bence kesin kızıl..beyaz tene çok gidiyor

• kizil bir ara yapmistim ...ve gercektende cok yakismisti...ama simdilik geri kizil yapmayi istemiyorum sanirim :-D

• çikolata güzel olur..

• siyahtan daha mi iyidir? :-)

• Öncekileri Göster
    • bence tam aksine...cikolata herkeste var...ama mavi-siyah yapmaya pek cesareti olan yok :-) (geri dönüsü cok zor olan bir renktir malesef...)

• Mavi siyahla mutluysan devam et.. Ben değiştirmeyi düşünüyorsun diye fikir vermiştim.. : ) Ama kişisel düşüncem çikolatanın güzel olacağı.. ; )

• Oksimoron'a katılıyorum. Ama Kızıl tercihimdir (:

• kestane rengi olabilir.

• bence şuanki renk gayet iyi... ama illede değişik olsun diyosan sarışın ol derim ;) sarının yeri başkadır erkeklerde..

• bana ne erkeklerden ...ben kendime hangi rengin yakisacagini soruyorum ..erkeklerin hangi renge atlayacagini degil -.-

• bob ross un dediği gibi van dyk kahverengiye boya ozaman... ;)

• Bana göre bu tenlerde seçilecek renk çok önemli. Eğer göz rengini öne çıkartmak istiyosan daha koyu renkleri tercih edebilirsin. Sarı beyaz tenliysen seni daha canlı gösterebilecek olan bakır tonlar, akaju tonlar, açık renk sarılar, platin renkleri kullanabilirsin. Beyaz tenli bayanlarda bu renkteki saçların çok güzel duruyor. Yürüdüğünde farkedilme oranın çok yüksek olur bence :)

• Bence siyah... Gercekten cok hos duruyor siyahla beyaz yan yana geldiği zaman cok güzel bir ikili olusturuor

• Besiktasli misin yoksa...? :-D

• hayır ama siyah ve beyazı cok severim :))

• siyah en iyisi kalsın işte böyle.

• Bakariz :-) belki böyle birakirim...ama insan degisiklik istiyor ya...uzun zamandir siyah kaldi zaten

• Öncekileri Göster
    • değişiklik isteyen sen değil miydin :D

• ama bu sactan karameli cikarmak cok zor coook :-D

Kızlar Ne Diyor 11

• siyah saçı açmak gerçekten zor. Saçıı kaybedersın boyalı ıse tabıkı.Bı rkaç yerde okumuştum boyayı beyaz sabunla yıkaya açıyormuşlar.bwende beyaz tene en çok koyu renklerı yakıştıryorum.İlla degiştircem dıyorsam balyajlarala başla tarçın renklerı falan dene..

• Siyah saci malesef fazla acamadigim icin bende öyle cikolata kahvesi felan olurdur belki diye düsündüm...ama bakalim ...beyaz tene yakisirmi orasini bilemicem

• Öncekileri Göster
    • Off ya...benimki sadece siyah olsa iyi...mavi-siyah oldugu icin cok korkuyorum :-S

• yakarlar saçını ıstersen bı kaç yere sor . kendıne guvenen varsa yapsın. Ama akıtmaya çalış ıstersen bu yaz.

• Sardan uzak dur ne olursa olsun..Eğer iskandinav kökenli değilseniz, beyaz tene sarı şaç gitmiyor bu bir gerçek.. Porselen gibi bir cilt istiyor beyaz tene sarı saç, yoksa Türk beyazına sarı solgun görünüyor..Ben kestane tonlarını öneririm..

• hürrem rengi :)

• Benimde mavi siyah ten rengim çok beyaz degil bugday tenli gibi ama daha açıgı işteBence Kızıl süper her tonuda olur okulum olmasa bende kızıl yapardım beyaz tenlilerde çok farklı bi hava yaratıyo bence sarı yaptırma çok kişi yapıyo. sahte sarısınları çok basit olarak görüyorum :)

• sari istesem de yapamazdim zaten :-) yesil tonlari cikardi heralde haha

• :D:D evet hem saçların çok yıpranır beyaz kalıp sabun rengini akıtır üstüne krem kullanırsan biraz idare edersin öyle sonra açtırırsın ama bi anda tamamen sarı olmasın açılınca çok açıyorlar sap sarı bi saç ve yıpranmış tabi :) az açtırırsın onlada zaten istedigin renk tutar.

• sari renk olunca her ay dipleri boyatmak gerekiyor :-) ben dayanamiyorum o agir kimyasal maddelere zaten...

• tipe göre değişir...

• Gözlerin ne renk?

• Koyu kahve

• O zaman platin ve altın sarısı saç rengi çok iyi gider..

• Bu saci platin sarisi yapamam :-) yesil tonlar cikar...

• kahve iyidir ya

• kızılımsım yakısır canım :d

• Simmsiyah yap mesela ;)

• siyah birak bence. yada koyu bir kizila boyat.olmadi golge filan attir aralara tumunu boyatmaktansa

Yükleniyor...