Boyu 1.70 olan yakışıklı olabilir mi?

boyu 170 olan yakiwikli ola bilirmi yoksa illaaa da 180 olsun diyosunuz kizlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yooo bende sorun olmamali arada ki elektrik tutuyorsa 170 mis yoksa 180mis farketmiyor, mesela ben hic uzun boylu sevgili istememisimdir :) yane en fazla bi kac cm uzun olsun derdim, ama karsima öyle biri cikti mubarek :)) tam 1.90 :D ne yapcen akedeş seviyok :))

Kızlar Ne Diyor 19

• Bende kısayım sorun olmaz.

• 170 iyidir

• Benden uzun olsun yeter 1.70 iyidir.

• yakışıklılık boya bağlı değil bence kısa olupta yakışıklı olanlarda var mesela bir dönem kızlar 1.70lik çağkan çulhayı çok yakışıklı buluyordu.

• boylu poslu olsun canım

• 1.70 idare eder yakışıklılık bir tek boya bakmaz ama birşey söyeleymycem.

• Takıntı oldu .

• yakiwikli erkek hiç görmedim ya

• ikisi de olur

• 1.70 az ben o kadarım uzun olsn uzn

• ne çıkarsa bahtımıza :D boyla tipe karar verilmez 1.70 ideal

• iyi 170 ama 180-190 tercihim.

• ben 170 im benden az uzun olmalı..ama tepeyede bakmak istemem 180 fazla gibi..

• :((((( ben naslım

• yakışdık senle..

• boy benim için önemli değil ister uzun olsun ister kısa benim için fark etmez bana kalbi yeter

• azz uzun olsun benden bn okadarm .. ee yanii öyle bi kural yok ama tercler arasındadır her zaman x))

• Benden az uzun olsun yeter.

• senden az uzun olan ztn hayat kuser

• niye öyle dedin :(

• Tarkan'a bak 170 bile degil tam ama ben olup bitiyorum ona.

• Ya ben 170 im zaten 180 olsun :D

• 182yim

• napıyım ?

• 1.70 - 1.75 iyi ya uzunuda iyi olmuyo

Erkekler Ne Diyor 6

• türk kızlarının boyu 1,85 in altında olmadığı için kurtarmıyo kanka :((

• Dostum kadınlar çok uzun boylu sevgili istemezler geelde. Çoğu için önemli olan ondan uzun olmandır. Zaten bence çok uzun boy kimseye de yakışmıyor. Örneğin ben 172-173 falanım ama şimdiye kadar hiç böyle bir sorunum olmadı. Çıkıp da kendimden uzun bir kadınla da çıkmadım. O da garip olurdu tabii. :))

• yanlız kendinden uzun kadında insanı zengin gösterir havası farklı olur diye bi rivayet var :) mesela zengin kişilere bak genellikler sevgilileri kendilerinden uzundur

• Bence güzel durmuyor görüntü olarak. Yani 2-3 cm sorun olmayabilir ama genellikle kadınlar da erkek daha uzun olsun istiyorlar. O nadir zengi adam örnekleri var ya, adam zaten zengi olduğu için kadınlar istiyor. Yoksa hiç işi olmaz. Hatta gündemi takip ediyorsan son zamanlarda zenginlik bile yetmiyor. Bak Fransa'ya. :))

• Benım sevgilim benden 20 cm uzundu bazen uzun sevgilinin çok artıları oluyor onu burda yazmıyacam ama yınede görüntü bakımından eşit olsa fena olmaz...

• yakışıklı olmak boya bağlı değil ki :D kızlar için hiç farketmez okadar boyun kısaysa yaptığın işler iyi olacak zengin olacaksın yine yakışıklısın yani boy kilo yüz herşey değil bak maradona ya dana kadar bişey ama sevgilisine bak on numara neden cünkü o adam yıldız olmustu...

• Valla 1.70 im yakışıklıyım. 1.80 olup tipsiz olmayı hiç istemezdim

• 182yim

Yükleniyor...