• Sor
  • Bence

Erkekler kızların nasıl giyinmesini isterler?

erkekler kızların nasıl giyinmesini isterler? ve onları böylece ne şekilde etkileyebilirler ? bu konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum beyler .)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Tertemiz,adaplı edebli hanım hanımcık,boynun alt tarafında elleri hariç hiç biyerlerinin gözükmeyeceği ve aman aman vücut hatlarını belli etmicek giysileri giymelerini tavsiye ederim.Hoş bu zamanda peçeli kadına bile laf atanlar oluyo ama yapıcak bişey yok kahrolsun şerefsizler

• göm karıyı daha iyi bu ne yahu bakmasınlar onlarda hayvan gibisiniz

• Sen çıplak gezebilirsin beni ilgilendirmez,ben sadece sevdiklerimden meshulüm.Uzaa

Erkekler Ne Diyor 24

• kapalı kızları ayrı bi ilgim var..şimdi eksileyebilirsiniz..

• Erkeklere sorma bu soruyu samimi cevap alamassın çoğu giyinmeyin der

• ne elbiseler gördüm içlerinde kadın yoktu,ne kadınlar gördüm üstlerinde elbise yoktu.

• seviyorsa usturuplu ağırbaşlısevmiyor hava atıyorsa açık saçıkhem seviyor hem hava atıyosa markalıhem sevmiyor hem bişey peşinde değilse zaten sallamazbaşka bir durum senaryasu varsa atlamış olabilirim

• güzel ama güzelten kastım dekolte değil

• etkilemek ise tek amaç elbise giymesinler ...

• elbise giymeyi bende sevmiyorum zaten:)

• Erkekler kızların giyinmesini mi isterler çıplak daha güzel durur derler...

• pikniğe gece elbisesiyle,yemeğede eşofmanla gelmesinler yani yerine göre giyinmeyi bilsinler yeter...

• kendını benim yanımda nasıl rahat hıssedebılıyorsa o şekilde giyinsin isterim

• açık

• Ben beyaz pantolona dayanamıyorum arkadaş en çirkinide giyse gözüm kayıyor her zaafımı düzeltirim ama bu ömür boyu kalacak galiba.

• Çıktıgınla baktıgın arasında fark vardır, mesela kızın biri ile diskoda tanısırlar kız mini giyiyordur o kızla çıkar miniyide giydirmez halbuki minidir asıl dikkatini kıza çeken :)

• erkekler elbisenin içinde insan evladı bir kadın ister...

• eğer o kız benim sevgilimse çok açık olmadan ama dışardaki göreceğim bir kızsa mümkünse bir şey giymesin :)

• ne kadar ikiyüzlü bir cevap :(

• Öncekileri Göster
    • Kesinlikle özgüveni olmayan bir erkek adayının cevabı. Arkadaş kendine güvenemiyor ki o kızı taşıyamayacağı için örtmeye kapatmaya çalışıyor. Yiyorsa açık saçık giyinen bir kızı diğer erkeklerle rekabete girerek kazan da göreyim seni.

• @denizap lafı başka yerlerden anlama ben kapalı demedim çok açık olmadan dedim kasığına kadar etek giydirebiliyorsan yanındaki kıza o senin genişliğindir insan yanındaki kızı sahiplenmeli rekabet konusuna gelince rekabet fark yaratır iyidir

• Elbise ya da etek, ince külotlu çorap, topuklu ayakkabı ile görmek isterim.

• yerine göre derim, dışarda günlük hayatta ortama göre giyinsin mesela, kot,elbise,etek, vs tarzında, mini etek giyen kızlara ayar oluyom onuda söliyim, sonracıma, gece felan davete misafirlikte özel kıyafet olabilir, düğünde felan işte, yanımda ise fark etmez, yai şort badi kafidir evde oldukça sorun etmem giyimi :)

• Yakışan neyse onu giymelidirler. etek olur.pantalon olur.elbise olur.hiç farketmez.ama bu giydikleri o bayana yakışmalı. ayrıca çok kısa mini etek giyinlerede sinir olmuyor değilim

• diz altı etek ve kalçayı örtecek beden elbisesi. hatları belli olandan haz almam. örtülü olmasın şart değil ama usturuplu giyinsin. winzip programı gibi sıkıştıran elbiselere karşıyım. kışın sıcak tutar yazın serin tutar. oh valla giy taytları tahriğe bahane.

• fazla açık sacık aşıraya kacmadan uygun gıyınmelerını ısterım

• Olabildiğince giyinmesini isterim farklı olsun diye çünkü ortalık giyinmesini unutmuşlarla dolu.

• Mini etek felan hoş olur yakışıyor bayanlara. :)

• yakışanı yani genel olarak genel kanıya göre yakışanı

• Başbaşa kalınca mı ?dışarı da mı ?Ona göre cevap vericem :DDD

• her şekilde versen daha iyi olur bnce :)) başbaşa ? dışarıda? ikiside :D

• Başbaşa şöle yüreğimi hoplatıcak bişiler işte seksi iççamaşırı yada jartiyer falan,dışarıda da hanım hanımcık takılacak tarzda şeyler dekolte sıfır, ayakkabı altına kadar olmayan spor uzun bir elbise, altına spor ayakkabı falan ,saçları toplasa ,makyaj yapmasın doğal olsun ruj sürebilir isterse çok abartı olmayan takı olabilir(yüzük,kolye gibi ama şokunu çıkarmasın ) :DBöle kız candır can :D

• :))

• ben mini etek jartiyer çorap ve topuklu ayakkabı taraftarıyım

Kızlar Ne Diyor 7

• benmde cok yakın bı arkdsm trafık kazasnda vefat ettı..gözü kapattgm an hep aklmda actgmda hep aklmda oldugu gecede hıc cıkmadı aklmdan off:((ama gececek bndede aynen bole olmstu

• Erkekler; tanımadıgı kızların dekolte, sevgililerinin orta dekolte eşlerinin ise dekolte giyinmesini istemezler.

• yerine gore, moduna gore giysinler. erkekler kizlarin o elbiseye yakistirmasina en cok onemsiyorlar. kendine yakistircaksin. cuval giysende onu tasicaksin. erkekler sanmam oyle su combin olsun bu olsun der. onlar baskasindan giysinini giymis duruslu kizlari sevdiklerini zanetmiyorum

• carasaf giyinmesini ister.

• Oyyş titretirsin ortalığı alimallah :D

• Nefes alın yeter hanımlar.

• nefesim kesik kesik cikiyorsa oyun disi kalirmiyim ):

• elbise... erkekler nedense kadınları hep elbiseyle gördükleri zaman iltifat ediyorlar

• ee o zaman bi halta benzetiyolar ondandır :)

• saçma ama banada elbise hep kadınsı gelmiştir

• Kadınlar sadece şurada 50 yıldır pantolon giyiyorlar. Kadının kıyafeti etek ve elbisedir. Bir erkek elbise nasıl giyemiyorsa, kadının da pantolon giyince kendini komik ve erkek kıyafetleri içerisinde (Cross dresser) hissetmesi lazım ama hissetmiyorlar işte ben ne yapayım.

• örf ve adetlerine bağlı

Yükleniyor...