Kızlarda uzun tırnak mı kısa tırnak mı? Ojeli mi ojesiz tırnak mı?

Erkekler Kızlarda uzun mu Kısa mı tırnak seviyorsunuz ? Ojelimi ojesizmi ? Kızlar sizin tırnaklar ne alemdeee

Güncellemeler:
benimkilerden kısa ve ojesiz şuan uzatırken baş parmak tırnağım kırıldı hepsini kesmek zorunda kaldım :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ya insanların beklentilerine göre yaşamayı bırakın artık , kendinize göre yaşayın kendinize ne iyi geliyorsa kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle yaşayın.

Yahu her insan aynı değilki , erkekler nasıl ister? kadınlar nasıl ister diye? birde işim yok şu kadın bunu istiyor diye onu yapacam :) Gerçekten cok sacma biraz çeki düzen verin kendinize.

Soruna gelince , erkekler uzunda ister,kısada,bakımlı olsun yeter de der.Sadece uzun ve bakımlı olsun isteyende olur.Sadece kısa ve bakımlı olsun diyende olur.Ojeli isteyende olur istemeyende olur

Hadi bakalım ne yapacaksın şimdi ? ojeyi sürecekmisin? sürmeyecekmisin? yada tırnağını uzun mu bırakacaksın? yada bırakmayacakmısın? yada yada vs vs.

Dünyada kendin için yaşıyorsun başkaları için değil

Erkekler Ne Diyor 82

• bakımlı ve uzun tırnak kesinlikle çok seksi duruyor

• uzun olursa daha makbül olur ve güzel görünür yeterki güzel olsunlar tırnaklar ellerde veya ayaklarda ojelide olur doğalda olur

• oje neyse de uzun tırnağın amacı-sebebi nedir ya?

• ojesiz, orta kısalıkta bakımlı tırnak.

• ojesiz normal uzunlukta herşeyin sadesini seveim

• Ben uzun ve ojeli tırnakları severim, çekici oluyor yani :)

• Tırnak ve el yapısına göre uzun, kısa, ojeli veya ojesiz hatta ojenin rengi değişmekle birlikte benim için / bana göre en iyisi bakımlı, kısa ve ojesiz.

• bir yanlış anlamayı düzeltiyim,

erkekler kırmızı ojeye bayılır yanılgısı, evet kırmızı oje güzeldir ama herkeste değil, kırmızı oje riskli bir seçimdir, kiminde harika olacağı gibi kimindede çok itici görünebilir,

• şekilsiz ve kısa tırnakta koyu renk hep itici durur

• kesinlikle uzun değil ama dipten kesilmiş de olmamalı... tırnak et hizasını en fazla bir iki milim geçebilir yada aynı hizada olabilir... ojeye gelince şeffaf ürünler, parlatıcılar yahut french güzel durur... yada mesela beyaz oje... kırmızı oje ve uzun tırnak bence çok itici

• uzun ama fazla uzun değil. ojeli

• kızlarda ne kısa bakımlı ve ojeli tırnaklar tercihimdir. yenmiş bakımsız ve ojesiz tırnak sahibi olan kızlara sesleniyorum iticisiniz :)

• olduğu gibi güzeldir :)

• Önemli Olan Erkek İçin Bence Kişilik Meselesi Kalp Kırmasın Canımı Yesin Yeter

Karşımdaki İnsan Tırnaklarının Nasıl Beğeniyorsa Öyle Olmasını Tercih Ederim Çünkü Onun Zevkleri Benim İçin Daha Önemlidir

• ojeli kız hastasıyız dede

çok uzun tırnak olmasın

kısa da olmasın

tırna

• çok az uzun uç noktları içinden beyaz olmalı

• uzun ve siyah ojeli olmalı :))

• Ortası makbul bakımlı olmalı özellikle french severim :)

• oje farketmez de kısa daha iyi sanki :/

• Tırnak bir kere erkekte de kızda da kısa olmak zorunda.

Tırnağının uzunluğuyla kendine güzellik kattığını zanneden bir kıza gülmekten başka yapabileceğim bişey yok.

Minicik ve çok sevimli elleriniz varken tırnağınızı uzatmanın ne alemi var..

• kesinlikle uzun ve ojeli... Ojesiz tırnak sevmiyorum hiç. Koyu renk (siyah - bordo ) ya da french manikürlü en sevdiklerim ayak pedikürlü el de manikürlü olmalı çok kadısı geliyor bana

• bayanlarda ne uzun ne kısa ıkısının ortası çok güzel renksız ojede çok güzel duruyor

• kısa ve ojesiz.

• kısa tırnak ama öyle çok kısa değil istese etime geçirebilecek kadar,

ister boyalı ister boyasız ister frençli (bunu bile öğrendimya) :)

• kısa ve ojesiz.oje cenabet işi zaten.

• Kısa ve ojesiz ve bakımlı

• Kısa ojesiz bakımlı :)

• kısa ve ojesiz.

• kısa , manikürlü ojesiz

• okeli tırnak candır

• kısa temiz ve ojesiz

• bakımlı olsun yeterli

• kısa ve bakımlı tırnak benim için güzeldir

• kısa tırnak olsun ve temiz olsun. Bazı kızlar var ki, benim ellerim onlardan çok daha güzel. Valla lan, böyle tertemiz yumuşacık falan.

• kısa uzun fark etmez bakımlı ve temiz olsun yeterli bence

• vücut yapısı ve parmak şekline göre değişir. ama eğer yakışıyorsa uzun ve ojeli hele mavi ojeli tırnak gelsin geçirsin sırtıma tırnaklarını :D ama orta boy uzunluk ve ojeli herkese uyar

• Kısa ve ojesiz. Sünnete aykırıdır ben sevmem kızlarda uzun tırnak.

• Karışmam hacı hepiniz özgürsünüz istediğinizi yapın :)

• biraz uzun küt kesilmiş ve french iyidir

• mavi,pembe,yeşil olabilir ama kırmızı ve siyah ojeli asla olmamalı . bide kısa olmalı :)

• kısa temiz tırnaklar her zaman güzeldir bence ama eğer ki bir bayan kendini o şekilde mutlu ve güzel hissediyorsa bence bu daha güzeldir.. er kişi kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle olmalı fikrimce

• ben kızlarda ince uzun parmakları cok severim parlatıcı kullanabilir acık renk

• Çok uzun sevmiyorum, uzun olursa da mutlaka oje olmalı bence. Aslında oje olması uzunluğundan daha önemli sanırım.

• kısa olsun.kokoş kızları sevmem.makyajın da tırnağında ölçülü olması iyidir.sonuçta tırnağını sevmiyoruz kızların

• Uzun ve siyah oje :)

• Kesinlikle uzun, ojeli ve ilk dikkat ettiğim yerlerden biri elleri oluyor

• bakımlı olsunda nasıl olursa olsun artık..

• kısa ve ojesiz tırnak

• uzun tırnak olunca o kız hakkında aklıma baska bir şey geliyor onun için kısa

• Ben önemsemem fazla. Ojeli olması veya olmaması beni hiç etkilemiyor.

• ojeyi pek sevmem ama aşırı olmayan uzunlukta ve bakımlı renksiz oje yada parlatıcı sürülmüş güzel olabilir..

• uzun ve ojalı

• ozaman uzun ve ocili diycektim

• hayır doğrusu oci

• oca diyecektim pardon

• Ojeli, bakımlı, kısa da değil uzunda değil orta olsun.

• Uzun ve ojeli tercihim...

• tırnaklar kesilmiş ve ojesiz olmalı. maskara olmaya gerek yok.

• ojeli ojesiz kısa uzun fark etmez bana :) ama ojeli tercih edilir

• siyah ojeye hastayım.

• bana uzun tırnaklı kadınlar ıtıcı gelıyor ne o oyle up uzun ne ye yaradığıda bellı değil tmei olan makbuldur tırnak uzatan kadından kadın olmaz elinden bir işde gelmez:D

• ojeli, orta uzunlukta, cok uzun hos durmuyor, bakımlı olurlarsa ojeye gerekte yok =)

• uzun olmamakla birlikte sadece french yapılmış tırnak hem hanım hanım bir karakter izlenimi verir hemde kendine baktığının bir göstergesidir.

• Temiz ve bakımlı olsun gerisi pek önemli değil metrelerce uzatacak yada kökten kesecek hali yok sonuçta Mühim olan temiz olmasıdır

• onu bunu bılmemde tırnaklarını yıyen kızlara kıl kapıyorum :S

• vaz geç bence cabuk hiç hoş değil :D dıt :D

• Benim öyle tikim var haha :(((

• Kararinda ojeli olmasi disilik hissi verir fazlasi erkegin asiri body calisarak sismis goruntusu gibi karsi cinsi irite eder.

• Bnce french mi ne deniyor o oje ve uzunlukları kısa okadarda uzun diil

• oratasını bulalım.genelde uzun tırnaklı kızları dövmüşümdür.silah olarak kullanmıyorlar mı? çaktım ağızlarına iki tane..kısa ve orta olursa iyi olur.ama uzun olmasın ıykk :D

• Nefes alsın

• ne uzun ne kısa ojelı ve duzgun :)

• uzun hiç sevmem.ne o cadı gibi

• Normal olsun insan tırnağı gibi ama ojesi kendini belli etsin. Gel beni al desin..

• kısa ve ojesiz

• Kısa ve uzun arası.Ojeye gelince dogallık her zaman iyidir.Ama illa sürülecekse açık pembe.

• genelde tırnaklara dikkat etmeyiz:D

• kısa olmasın cok uzun da olmasın kırmızı ojeli olsa ıyı olur ;)

• Dikkat etmediğim bir husus

• Yahu yıl 2012 uzun tırnak devri kapandı kısa ve bakımlı tırnak tabiki de...

• güzele herşey yakışır

• ojeli uzun tırnak güzeldir

• yok ya o ne ole şeytan gibi uzun tırnak hıc sevmem kürek gibi :D ksıa tabiki asla uzattırmamda

• uzun ve ojeli... elleri bakımsız kızların hiçbir şansı yok karşımda.

• nefes alsın yeter :P Şaka bir yana bakımlı olmalı bir bayanın eli. Uzun tırnak - kısa tırnak değil, tırnakları yenmemiş hatun lazım biz değerli erkeklere ;)

• tırnağını derime geçirebilecek kadar uzunluk yeterli.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 73

• nasıl olursa olsun bakımlı ve içi temiz.

• uzun ve siyah ojeli :)

• kısa ve pembe ojeli.

• bu aralar kısa ve ojesiz takılıyorum

• Kısa,ojesiz kullanuyorum.Uzun tırnağa dayanamıyorum ne kadar temiz kullanmaya özen göstersemde içim rahat etmiyor kesiyorum.

• UZUN TIRNAKK ÇOOOOOK GÜZELLLLLLLLLLLL

• uzun tırrrnak çok hoşş ama bakmalı insan bakmazsan uzattmicakksın ama benim sevgilim vardı tırnagım uzundu ve bakımlıydı ama yinede hoşlanmadıgını söledi tabiki o benimkinin görüşü dierlerini b ilemem

• ojeli yada frençli orta boy tırnak bakımlı durur

• Uzun tirnak sevmiyorum gerekli duruda takma tirnak kullanirim..Ojeyide seviyorum ama abdest almam gerektiginden kullanamiyorum gunluk.. Randevu davet eylence gezme vs vs amacli biseyler yaptimda kullanirim..

• uzun tırnak ve oje :)

• Benim tırnaklar hep uzundur .

• orta boyda frençli bakımlı

• orta uzunlukta ve ojeli olsun çünkü her ne kadar renkli sevmem falan deselerde herkesin dikkatini ojeli ve bakımlı olan çeker :)

• kısa ve parlatıcı sürlmüş

• uzun ve ojeli

• kısa ve ojeli.

• bende kısa ojeli :) uzatamıyorum mikrop toplar tırnak araları. ama görsellik açısından güzel göründüğü kesin aşırıya kaçılmadığı müddetçe.

• kısa ojeli.

• Kısa ve bakımlı.

Ojeli olsun ama gündelik hayatta hafif renkler kullanılmalı diye düşünmekteyim.

Yaz aylarında çok cafcaflı renkler kullanılmamalı ( herkesin tenine, eline gitmiyor!)

kış aylarına kapalı renkler iyi gidiyor..

tabi oje sürmekle bakım olmaz.

elinizi sevin :D

• normal olmalı bence çok uzun tırnak yakışmıyor bayanlara ben tırnaklarımı ojelı daha cok begenıyorum:)

• Benimkiler uzun ve ojeli olsun, öyle seviyorum ben :)))))

• Kısa,temiz ,bakımlı ve french ojeli .. en güzeli

• Uzun ve ojeli

• hafif uzun ama ojeli

• uzun ve ojeli bir kadına cok yakısıyor

• sıfır tırnağım var oje de sürmüyorum ne kadar bakımsızım yaaaaağğğğ

• Kısa, frenchli.

• uzun bakımlı ojesiz

• uzun ve ve ojeli tırnaklardan nefret ederim .. öyle bi elle hazırlanan hiçbişiyi yemem .. en nefret ettiğim makyaj malzemesidir ıyyy

• biraz uzun olunca oje guzel duruyo bence ama biri kirildimi hepsini keserim, bazen uzun ve ojeli bazen kisa ve ojesiz, moralim iise gece yarisi oturur oje surerim :) sordugum butun erkek arkadaslarim ojeden ve uzun tirnaktan nefret ediyo nedense :P bu aralar en cok kullandigim renkler lacivert ve mint (su yesili) >>>> link

link

• normal boyda ojeli

• temiz ve kısa uzun tırnaklılardan midem bulanıyor ya çok iğrenç

• mide bulandıracak kadar uzun olmayacak ve çok çırtlak renkte olmayacak küt tırnak ve rakı beyazı oje cok bakımlı ve temiz görünüyor eller

• temiz,manikürlü ve kısa fakat frencli olmalı ,uzun sevmem

• uzun ojeli.

• Bana kısa tırnak pek yakışmıyo. uzatıyorum ama fazla değil kolay kolay kırılmıyo dikkat ediyorum. oje pek sürmüyorum.

• Kısa, ojesiz.

• fazla uzun tırnak olmasın manıkurlu bırde kırmızı ojelı ben boyleyım koyu renk oje kullanıyorum.

• Beyler benim tornaklarim parmak derisini biraz gecexek uzunlukta duz ve ben hep axk pembe oje kullanirim bazi tirnaklarima parlak tas koyarim sizce nasl?

• Ojeli çok kısa olmasa da kısa

• Kısa şuan, nude oje var sadece

• ojesiz ve kısa tırnak kullanıyorum.

• Kisa ve Ojesiz :)

• Tabikide kısa! O parmaklarla yemek yapmak iykkkk tiksinç!

• bence ne cok uzun ne de cok kısa.ikisinin ortası olmalı bakımlı olmalı

• uzun ojeli kırılcaklar ödüm kopuyo bu aralar..,

baya uzattım keyfini çıkarim bi süre

• 500 Xper puanını bu soruyamı harcadın te allahım :) Uzun ve ojeli.Manikürde şart.

• kısa bakımlı ojesiz

• Kısa ve bakımlı ellerde çok hoş görünür. Aynı zamanda küt kesilmiş biraz uzun tırnaga french ve kırmızı ojede hoş durur

• temiz ve bakımlı eller...

• kısa tırnak kullanıyorum en güzelidir,şirin durur.

flormar 319 vazgeçilmezim!

• çok uzun değil cok kısa değil. ama ojesiz en iyisi yada koruyucu yeterli.

• Tırnaklarda tabıkı bakım ister. Ojelenmei. Ben o kadar sevmiyorum tırnaklarım çok çabuk kırılıyor uzatamıyorum. Arada bir oje sürerim ama

• uzatabilsem uzun seviyorum ama hep kısa

• uzun iyi ya

• kısa ve ojesiz her zaman doğallıktan yanayım

• kısa ve ojesiz...en temizi:)...oje tırnakları sarartıyo..pis bişe

• ne cok uzun ne cok kısa bakımlı guzel tırnaklar ve ojelı hata bugunkı sıyah:)

• Bakımlı eller... Kısa ya da uzun fark etmez... (Örnek için bkz. Profil Fotoğrafımdaki Elim)

• ay canımm bnde bır tırnagım ıcın hepsını feda edıyorummm :D

• kısa ve ojesiz mecburi...

• orta uzunlukta tırnak makuldür uzun tırnak kullanamıyorum

• Ne çok uzun ne çok kısa. French.

• Uzun ve ojeli.

• erkeklere gore uzatmıyorum ben tırnaklarımı şahsen kafama gore takılıyorum

• Ojesiz asla yapamam. Sürmeden duramıyorum ama bir süre sonra yıpranıp kırılmaya başlıyor :/

• Uzun benimkiler, çok pis çizerim.

• hafif tırnaklarım var ve sadece parlatıcı oje sürdüm=)

• orta.

• kısa seviorum ben

• Uzun tırnakları severim, ayrıca ojesiz parmaklar, yapraksız ağaca benzer bana göre :)

• Şu anda kısa sayılır.Ayak tırnaklarımda kırmızı oje var, el tırnaklarımda yok.Çıkarması zor geldi:D

• Kısa

• KISA AMA BAKIMLI ELLER :)

Yükleniyor...