Kızlarda uzun tırnak mı kısa tırnak mı? Ojeli mi ojesiz tırnak mı?

Erkekler Kızlarda uzun mu Kısa mı tırnak seviyorsunuz ? Ojelimi ojesizmi ? Kızlar sizin tırnaklar ne alemdeee

Güncellemeler:
benimkilerden kısa ve ojesiz şuan uzatırken baş parmak tırnağım kırıldı hepsini kesmek zorunda kaldım :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ya insanların beklentilerine göre yaşamayı bırakın artık , kendinize göre yaşayın kendinize ne iyi geliyorsa kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle yaşayın.Yahu her insan aynı değilki , erkekler nasıl ister? kadınlar nasıl ister diye? birde işim yok şu kadın bunu istiyor diye onu yapacam :) Gerçekten cok sacma biraz çeki düzen verin kendinize.Soruna gelince , erkekler uzunda ister,kısada,bakımlı olsun yeter de der.Sadece uzun ve bakımlı olsun isteyende olur.Sadece kısa ve bakımlı olsun diyende olur.Ojeli isteyende olur istemeyende olurHadi bakalım ne yapacaksın şimdi ? ojeyi sürecekmisin? sürmeyecekmisin? yada tırnağını uzun mu bırakacaksın? yada bırakmayacakmısın? yada yada vs vs.Dünyada kendin için yaşıyorsun başkaları için değil

Erkekler Ne Diyor 82

• ojeli kız hastasıyız dedeçok uzun tırnak olmasınkısa da olmasıntırna

• okeli tırnak candır

• oje farketmez de kısa daha iyi sanki :/

• uzun olursa daha makbül olur ve güzel görünür yeterki güzel olsunlar tırnaklar ellerde veya ayaklarda ojelide olur doğalda olur

• kısa ve ojesiz tırnak

• oje neyse de uzun tırnağın amacı-sebebi nedir ya?

• uzun ve ojeli... elleri bakımsız kızların hiçbir şansı yok karşımda.

• kısa ve ojesiz

• kısa , manikürlü ojesiz

• Kısa ve ojesiz. Sünnete aykırıdır ben sevmem kızlarda uzun tırnak.

• ojeli, orta uzunlukta, cok uzun hos durmuyor, bakımlı olurlarsa ojeye gerekte yok =)

• kısa ve ojesiz.oje cenabet işi zaten.

• Kesinlikle uzun, ojeli ve ilk dikkat ettiğim yerlerden biri elleri oluyor

• Kısa ve uzun arası.Ojeye gelince dogallık her zaman iyidir.Ama illa sürülecekse açık pembe.

• kısa tırnak ama öyle çok kısa değil istese etime geçirebilecek kadar,ister boyalı ister boyasız ister frençli (bunu bile öğrendimya) :)

• vücut yapısı ve parmak şekline göre değişir. ama eğer yakışıyorsa uzun ve ojeli hele mavi ojeli tırnak gelsin geçirsin sırtıma tırnaklarını :D ama orta boy uzunluk ve ojeli herkese uyar

• bayanlarda ne uzun ne kısa ıkısının ortası çok güzel renksız ojede çok güzel duruyor

• Ojeli, bakımlı, kısa da değil uzunda değil orta olsun.

• kesinlikle uzun değil ama dipten kesilmiş de olmamalı... tırnak et hizasını en fazla bir iki milim geçebilir yada aynı hizada olabilir... ojeye gelince şeffaf ürünler, parlatıcılar yahut french güzel durur... yada mesela beyaz oje... kırmızı oje ve uzun tırnak bence çok itici

• Tırnak bir kere erkekte de kızda da kısa olmak zorunda.Tırnağının uzunluğuyla kendine güzellik kattığını zanneden bir kıza gülmekten başka yapabileceğim bişey yok.Minicik ve çok sevimli elleriniz varken tırnağınızı uzatmanın ne alemi var..

• Bnce french mi ne deniyor o oje ve uzunlukları kısa okadarda uzun diil

• kısa ve bakımlı tırnak benim için güzeldir

• Çok uzun sevmiyorum, uzun olursa da mutlaka oje olmalı bence. Aslında oje olması uzunluğundan daha önemli sanırım.

• kısa tırnak olsun ve temiz olsun. Bazı kızlar var ki, benim ellerim onlardan çok daha güzel. Valla lan, böyle tertemiz yumuşacık falan.

• kısa ve ojesiz.

• Temiz ve bakımlı olsun gerisi pek önemli değil metrelerce uzatacak yada kökten kesecek hali yok sonuçta Mühim olan temiz olmasıdır

• genelde tırnaklara dikkat etmeyiz:D

• tırnağını derime geçirebilecek kadar uzunluk yeterli.

• uzun ama fazla uzun değil. ojeli

• kısa temiz tırnaklar her zaman güzeldir bence ama eğer ki bir bayan kendini o şekilde mutlu ve güzel hissediyorsa bence bu daha güzeldir.. er kişi kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle olmalı fikrimce

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 73

• uzun ojeli kırılcaklar ödüm kopuyo bu aralar..,baya uzattım keyfini çıkarim bi süre

• orta uzunlukta ve ojeli olsun çünkü her ne kadar renkli sevmem falan deselerde herkesin dikkatini ojeli ve bakımlı olan çeker :)

• Bakımlı eller... Kısa ya da uzun fark etmez... (Örnek için bkz. Profil Fotoğrafımdaki Elim)

• hafif tırnaklarım var ve sadece parlatıcı oje sürdüm=)

• Benimkiler uzun ve ojeli olsun, öyle seviyorum ben :)))))

• kısa seviorum ben

• hafif uzun ama ojeli

• orta boyda frençli bakımlı

• biraz uzun olunca oje guzel duruyo bence ama biri kirildimi hepsini keserim, bazen uzun ve ojeli bazen kisa ve ojesiz, moralim iise gece yarisi oturur oje surerim :) sordugum butun erkek arkadaslarim ojeden ve uzun tirnaktan nefret ediyo nedense :P bu aralar en cok kullandigim renkler lacivert ve mint (su yesili) >>>> link link

• orta.

• kısa ve ojeli.

• Kısa ve bakımlı. Ojeli olsun ama gündelik hayatta hafif renkler kullanılmalı diye düşünmekteyim.Yaz aylarında çok cafcaflı renkler kullanılmamalı ( herkesin tenine, eline gitmiyor!)kış aylarına kapalı renkler iyi gidiyor..tabi oje sürmekle bakım olmaz.elinizi sevin :D

• nasıl olursa olsun bakımlı ve içi temiz.

• bence ne cok uzun ne de cok kısa.ikisinin ortası olmalı bakımlı olmalı

• Kısa ve bakımlı ellerde çok hoş görünür. Aynı zamanda küt kesilmiş biraz uzun tırnaga french ve kırmızı ojede hoş durur

• 500 Xper puanını bu soruyamı harcadın te allahım :) Uzun ve ojeli.Manikürde şart.

• uzun ve ve ojeli tırnaklardan nefret ederim .. öyle bi elle hazırlanan hiçbişiyi yemem .. en nefret ettiğim makyaj malzemesidir ıyyy

• Kısa,ojesiz kullanuyorum.Uzun tırnağa dayanamıyorum ne kadar temiz kullanmaya özen göstersemde içim rahat etmiyor kesiyorum.

• kısa bakımlı ojesiz

• bende kısa ojeli :) uzatamıyorum mikrop toplar tırnak araları. ama görsellik açısından güzel göründüğü kesin aşırıya kaçılmadığı müddetçe.

• Ojesiz asla yapamam. Sürmeden duramıyorum ama bir süre sonra yıpranıp kırılmaya başlıyor :/

• Uzun tirnak sevmiyorum gerekli duruda takma tirnak kullanirim..Ojeyide seviyorum ama abdest almam gerektiginden kullanamiyorum gunluk.. Randevu davet eylence gezme vs vs amacli biseyler yaptimda kullanirim..

• Kısa, frenchli.

• kısa ve pembe ojeli.

• Tırnaklarda tabıkı bakım ister. Ojelenmei. Ben o kadar sevmiyorum tırnaklarım çok çabuk kırılıyor uzatamıyorum. Arada bir oje sürerim ama

• kısa ve ojesiz her zaman doğallıktan yanayım

• Bana kısa tırnak pek yakışmıyo. uzatıyorum ama fazla değil kolay kolay kırılmıyo dikkat ediyorum. oje pek sürmüyorum.

• temiz,manikürlü ve kısa fakat frencli olmalı ,uzun sevmem

• Kısa şuan, nude oje var sadece

• uzun tırnak ve oje :)

• Daha Fazla
Yükleniyor...