• Sor
  • Bence

Genital bölge ağdası için en acısız yöntem nedir?

Genital gölge ağdasında en acısız yöntem nedir? Jiletten başka tabi.. Jilet gibi hemen çıkartmayacak yöntemlerden bahsediyorum.. Kızlar yardım lütfen.

Güncellemeler:
teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz için evde ağdayla kendim yaptım mis gibi tertemiz :))

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sir ağda ilk başlarda kıl kökleri kuvvetlı olduğu için acı yüksek olabılıyor ama zamanla zayıflıyor ve daha az acıyor.Bazen şu erkeklerin gögüs kısmına ağda yapıştırıpçekmek istıyorum ne yaşadığımızı anlamaları için :)))bu konuda acısız bir şey yok sanırım.Acı eşiğiniz düşükse işiniz var demek

• kendim çam ağdası yapıyorum ama kaldırması çok zor ve sıcak olduğu için hemen eriyor.

• Öncekileri Göster
    • benim cok eski bir kız arkadasım lazer yaptırmıstı...acıkca söylemek gerekirse inanılmaz hos olmustu...bal dök yala cinsinden:)...fakat yaparken ilginc pozisyonlara sokuyorlarmıs lazerde...bildiğiniz 4 ayak üstünde( yorumu kaldırmasınlar diye böyle yazdım anladınız siz) arkadan yapıyorlarmıs::D...yapacak olanlar bu pozisyonları vermeyide göze alsınlar derim

• jilet traş olduğunuz gıbı hemen etkısı gecıyor ağdayla 2 ay misler gıbı:))

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 12

• soruya göre reklam verilir :D

• Uzman bir ele yaptırman. Hem senin göremediklerini görür, hemde eli alışık oldugundan kılı kırmadan alır böylece hemende uzamaz. Sirin geciktirme etkiside cabası tabi

• buna bende cevap bulamıyorum.

• aslında en iyisi, lazer kıyıcaksın paraya komple lazer :)) ne tuy ne kıl

• lazer tüm bölgelere uygulanıyor mu? erkeklere de olur dimi? valla en güzeli olur, komple çözüm.. bu arada tekrar çıkmıyordur umarım.

• kılsız erkek , ormansız dağ gibidir.. yanlız :=)) yanlış anlama ama gay gibi oluyorlar

• öyle değil ya, kendim için koltukaltı ve genital bölge olarak sordum. zaten kıllı biri değilim, gögüs kemiğinin üstünde var, biraz belimde, gerisi fix bacak ki onlarla mutluyum.

• 2ay

Ağdadan daha uzun süreli bir işlem olmakla birlikte, eczaneden alacağın bir cerrahi latex eldiveni eline geçirip eldivenle yoluyorsun. Az miktarda tüy tutulduğu için nispeten daha acısız bir yöntem. Latexin tutucu özelliğinden dolayı cımbıza göre daha genişçe bir alan temizlenmiş oluyor. Ayrıca da kontrol sende olduğu için acıması halinde başka bölgeye geçebilirsin. Dene bana dua edeceksin. :)

• 2ay

Bende jilet yapıyorum ama bıktım ya bende adayı denicem

• su uyusturucu kremlerden filan kullandin mi oncesinde?

• yok kullanmadım ya çamağdasıyla yaptım ve çok acımadı açıkcası

• guzellik salonlarinda bunu yapan bayanlara gorun bence

• Emla kremi (ağda öncesi)Ve işini iyi yapan şipşakçı bir ağdacı ablamız

• emlayı bende duymuştum ya ama zararları da varmış mesela oradaki sinirleri öldürebiliyormuş falan . sonra orası hissizleşiyormuş düzelmiyormuş falan korktum bende .. sen hiç denedin mi peki bu emlayı ?

• Öncekileri Göster
    • evet haklısın 15 dk.da tertemiz :) ama işte utanıyorum onada gidip açmya

• :) Ona bir şey diyemiyorum işte, senin kararın :))

• eczaneden emla kremi alıyorsun. prospektüsüne uygun biçimde sürüp bir saat ilgili bölgede bekletiyorsun. ardından neredeyse hiçbir şey hissetmeden mutlu mesut ağdanı yapıyorsun.

• emla kremi ben de aldım kullanmaya korkuyorum etkisi olur mu ki?

• Öncekileri Göster
    • 55 lira laaan acı çekerim daha iyi .s

• valla ben en son aldığımda 25 lira falandı (geçen yaz). içinden de 5 tüp çıkıyor zaten, yani 5 aylık cephane depoluyorsun bir kerede. ama herkesin alternatif maliyet hesabi kendine tabii:)

• tatile gitmeden bir gün önce mecburiyetten gidip açıyosun ağdacıya :) 2 kere açtın mı bi daha utanmıyosun zaten.. bide o acıyı çekerken utanmak aklına gelmiyo zaten :) emla yı bende 1 kez kullandım. 1-2 saat bekletmek gerekşyor o biraz zor ama çok sık kullanılırsa zararlı olabilir belki..

• Sesu'nun roll on ısıtma cihazını aldım ben en son. Azar azar çıkanları bu şekilde hallediyorum evde. Genital bölge için mutlaka bi ağda salonuna ya da kuaföre gitmen gerekir eninde sonunda çünkü kendin tamamen temizleyemeyebilirsin. Ama acımaması için birkaç günde bir kendin bu şekilde hallet bence. Hepsini ağdacıya bırakma.

Yükleniyor...