Genital bölge ağdası için en acısız yöntem nedir?

Genital gölge ağdasında en acısız yöntem nedir? Jiletten başka tabi.. Jilet gibi hemen çıkartmayacak yöntemlerden bahsediyorum..

Kızlar yardım lütfen.

Güncellemeler:
teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz için evde ağdayla kendim yaptım mis gibi tertemiz :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sir ağda ilk başlarda kıl kökleri

kuvvetlı olduğu için acı yüksek olabılıyor

ama zamanla zayıflıyor ve daha az acıyor.

Bazen şu erkeklerin gögüs kısmına ağda yapıştırıp

çekmek istıyorum ne yaşadığımızı anlamaları için :)))

bu konuda acısız bir şey yok sanırım.

Acı eşiğiniz düşükse işiniz var demek

• jilet traş olduğunuz gıbı hemen etkısı gecıyor ağdayla 2 ay misler gıbı:))

• benim cok eski bir kız arkadasım lazer yaptırmıstı...acıkca söylemek gerekirse inanılmaz hos olmustu...bal dök yala cinsinden:)...fakat yaparken ilginc pozisyonlara sokuyorlarmıs lazerde...bildiğiniz 4 ayak üstünde( yorumu kaldırmasınlar diye böyle yazdım anladınız siz) arkadan yapıyorlarmıs::D...yapacak olanlar bu pozisyonları vermeyide göze alsınlar derim

• ama jilet kıl köklerini beslediği için tüyler çok fazla artıyor ve her yere yayılıyor. tüylü tüylü bir kız arkadaşınız olsun ister myidiniz ?:D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 10

• 2ay

buna bende cevap bulamıyorum.

• 2ay

hahahaahah :))

• su uyusturucu kremlerden filan kullandin mi oncesinde?

• yok kullanmadım ya çamağdasıyla yaptım ve çok acımadı açıkcası

• guzellik salonlarinda bunu yapan bayanlara gorun bence

• eczaneden emla kremi alıyorsun. prospektüsüne uygun biçimde sürüp bir saat ilgili bölgede bekletiyorsun. ardından neredeyse hiçbir şey hissetmeden mutlu mesut ağdanı yapıyorsun.

• valla ben en son aldığımda 25 lira falandı (geçen yaz). içinden de 5 tüp çıkıyor zaten, yani 5 aylık cephane depoluyorsun bir kerede. ama herkesin alternatif maliyet hesabi kendine tabii:)

• 55 lira laaan acı çekerim daha iyi .s

• vallahi hem de inanılmaz etkisi oluyor, alerjik bünyeli değilsen hiç çekinme kullan derim ben.

• Öncekileri Göster
  • Sesu'nun roll on ısıtma cihazını aldım ben en son. Azar azar çıkanları bu şekilde hallediyorum evde. Genital bölge için mutlaka bi ağda salonuna ya da kuaföre gitmen gerekir eninde sonunda çünkü kendin tamamen temizleyemeyebilirsin. Ama acımaması için birkaç günde bir kendin bu şekilde hallet bence. Hepsini ağdacıya bırakma.

• aslında en iyisi, lazer kıyıcaksın paraya komple lazer :)) ne tuy ne kıl

• öyle değil ya, kendim için koltukaltı ve genital bölge olarak sordum. zaten kıllı biri değilim, gögüs kemiğinin üstünde var, biraz belimde, gerisi fix bacak ki onlarla mutluyum.

• kılsız erkek , ormansız dağ gibidir.. yanlız :=)) yanlış anlama ama gay gibi oluyorlar

• lazer tüm bölgelere uygulanıyor mu? erkeklere de olur dimi? valla en güzeli olur, komple çözüm.. bu arada tekrar çıkmıyordur umarım.

• tatile gitmeden bir gün önce mecburiyetten gidip açıyosun ağdacıya :) 2 kere açtın mı bi daha utanmıyosun zaten.. bide o acıyı çekerken utanmak aklına gelmiyo zaten :) emla yı bende 1 kez kullandım. 1-2 saat bekletmek gerekşyor o biraz zor ama çok sık kullanılırsa zararlı olabilir belki..

• soruya göre reklam verilir :D

• Uzman bir ele yaptırman. Hem senin göremediklerini görür, hemde eli alışık oldugundan kılı kırmadan alır böylece hemende uzamaz. Sirin geciktirme etkiside cabası tabi

• Emla kremi (ağda öncesi)

Ve işini iyi yapan şipşakçı bir ağdacı ablamız

• :) Ona bir şey diyemiyorum işte, senin kararın :))

• evet haklısın 15 dk.da tertemiz :) ama işte utanıyorum onada gidip açmya

• Jilet, arttırmaz zaten sadece daha kalınlaştırır kıl kökünü. Artıyor diye bilinir her yerde. Ama bu şehir efsanesi gibi.

Hım, ben sana en güzeli, iyi bir ağdacıya gitmeni öneririm :) Gerçekten bir başlayınca, sonra aklım nerdeymiş diyorsun. Tavsiye ederim

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...