Güzel giyinmek için neler yapmalıyım?

kim ne derse desin dış görünüş önemli bence tamam kişilik karakter falanda önemli ama ilk izlenim için kılık kıyafete dikkat edilmelidir. ben bunu biraz geç farkettim hep kişiliğe karaktere yönelmişim pişmanda değilim:) fakat şimdi bir sevgilim var gözüne güzel görünmekmek istiyorum :))) sorularımgüzel giyinmek illa markayla mı olur ? öğrenciyimde fazla param yok :) nasıl alışverip yapabilirim neler giyebilirim acaba?erkekler kız arkadaşınız nasıl giyinsin isterdiniz? ünv. okuyorum uzun boylu ince biriyim kumralım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• mesela bayanlarda ben sıfır kol badi hırka kot kombinesine bayılıyorum=)spor giyin bence

Erkekler Ne Diyor 6

• kızlara bi sürü seçenek var erkeklerde tercih edilebilecek şeyer o kadar geniş değil anca kırmızı kareli gömlek siyah kareli penye vırt zırt..ikinci olarak bizim üniversitede gördüğüm kızlar giyinmeyi çok iyi biliyolar biçok şey bulabilirsin pahalı olmayan

• önemli olan kendine yakışına giymek... ne markalar gördüm iğrenc ne markasızlar gördüm harika (=

• Ne markası ya kendin sevdiğini giy tarzını yap yeter kasmaya gerek yok.

• bence olduğun gibi ol çok iyi görünmek bazen biz erkekleri iter çünkü başka düşünürler. marka giyinmek çok fazla olursa erkekte çekingenlik başlar. olduğun sağlam olacaksın...

• Kadınsı olmalısın..Güzel pastel renklerde bir elbise topuklu ayakkabılar seksi bir çorap dalgalı saçlar ve güzel bir koku...Kimse karşı koyamaz sana

• Kendine yakışanı giy bu en güzeli olur bence...Moda diye saçma sapan şeyleri geçiştirme üstüne başına...

• kot- tshirt giyiyorum sürekli o kadar :) teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgilin senin sevgilin olduğuna göre zaten güzel gözüküyosundur:)hayır tatlım tabiki markayla alakalı değil.tenine boyuna en çok yakışan kıyafetleri giy ne marka ne moda salla ikisinide sana en çok ne yakışıyosa onu giy

• sana yakışanı bul ve uyumlu giymeye çalış abartıdan uzak dur şık ve sade olmaya çalış.

• moda falan boş iş ne o öyle herkesin üstünde aynı şeyler ben kendime yakışanı alırım 3 sene önce aldığım şey şimdi herkesde var , 3 sene önce modası olan şeyi ben daha yeni giyiniyorum mesela. moda ne üstüne yakışıyor mu yakışıyor. uyum varsa olur. güzel giyinmek istiyorsan eğer internetten kombinlere bakabilirsin. kıyafet kombinleri :)

Yükleniyor...