Şık bir erkek nasıl giyinmeli?

Evet arkadaşlar başlıktada göreceğiniz gibi bayanlara sorum, bayan arkadaşlardan biraz şıklık tiyosu alalım bakalım neleri görmeyi seviyorlar yada bayan gözüyle şık erkeğin tanımı nedir sizlerden bunu cevaplamanızı istiyorum bakalım nasıl cevaplar gelecek :)

Güncellemeler:
Bayan arkadaşlara konuya ilgi gösterdikleri için ayrıca teşekkür ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kalıp takım elbiseler giymek yerine kendi kombinlerini de yapabilmeli.ayakkabı-saat-kemer çok çok önemliiiiii sivri burun ayakkabı değil daha yumuşak yuvarlak burun ve siyah dışındaki renkler hazır yaz geldi kahve tonları ketende yaz günlerinde hem şık durur hemde giyimi rahattır. doğru bedenlerde kıyafet almakta önemli üzerinize büyük beden kıyafet giymek çok kötü.aynı renkleri birleştirmek yerine farklı tonları kombinlesin mesela kahverengi ayakkabı kemer ve ceket içine pastel tonlarda açık mavi bir gömlek altına krem rengi keten bir pantolon çok hoşuma gider. yada lacivert keten bir ceketlede bu kombin yapılabilir. sürekli kot tişört giyen erkek sıkıyo beni artık spor şıklık denilen bir kavram var tarzı olsun biraz ha birde erkek milleti jöle kullanmayın artık allah aşkına yaa ve ense traşınıza ve faullerinize dikkat edin

• vaxmı daha iyi diyorsun

• saçınızı ıslak göstermeyen her türlü şekillendirici olur en olmadı sprey kullanın ama ıslak saçlarla gezmeyin ortada

Kızlar Ne Diyor 13

• lütfedip iki kelime yazmıyo hanfendiye bak :)

• Öncekileri Göster
    • marco-paşa doğruyu söylemiş AT HIRSIZI. Ama ne garipki kadınlarımız böyle bakımsız şekilsiz kişileri beğeniyor.

• Gayett güzel bencee. Şahsen böyle giyinen biri beni etkiler. benim görüşüm.

• Üzerindekiler birbiriyle alakasiz olmasin uyumlu ve temiz olsun :D cokta su olsun bu olsun diyemicem ama yeri ve zamanina gore giyinsin yeter

• 1.bp.blogspot.com/_uJMagMJoF7s/SrT48IRyMlI/AAAAAAAABS8/YThYXadzatM/s400/Slayt5.JPG bayansitesi.net/wp-content/uploads/erkek-giyim-modelleri1.jpg Başlarına h t t p : / / ekle link koymam henüz yasak

• Giyinmemeli.

• eksi tp..

• kot pantolon üzerine kareli gömlek yada siyah kazak. tek geçerim.

• bunu hatırlıcam :)

• düşük belli taşlanmış kot, küpe, abidik gubidik saç şekilleri, metal aksesuarlar, dar t-shirtler dar göklekler giymediğiniz sürece sorun yok. Erkek gibi giyinin yeter

• Bu söylediklerinin tamamına bende karşıyım

• yok benim sevgilim Şık giymesin istemem aslabir göblekle bir yazi gecirsin zate erkekler abazabakim siz olsunlar daha iyi kizlar yaklasmaz bari

• abaza gibi sözler hoş olmuyor

• eksi tp

• onun gibi yakiskli nerde
      senin tipin bu bak link

• peh peh

• saatinden ayakkabısına kadar uyumlu giysin.

• kendine yakışanı giysin.ruhuna göre giyinsin.bi başkasından gördüğü tarzı kendi tarzı olmamasına rağmen uygulamasın. bembeyaz pantolon giyinmeyin.cidden kötü görünüyor. he bir de atlet görününce de itici oluyor

• selcan senmisin ?

• her kimden bahsediyorsan,değilim

• Bence bi erkek kendine yakışanı giyerse şık olur...şık bi erkek olmaz...giyinirse şık olur

• Erkeğin önce ruhu şık olmalı.Nezaket nedir bilmeli.Kaba saba insan smokinde giyse odundur.Nezaket nedir bilenlerdense ayakkabısı ve kemeri aynı renk olmalı,saat seçimi giyim tarzıyla uyumlu olmalı.Spor giyiniyorsa spor,klasik giyiniyorsa klasik bir saat takmalı.Renk ve kumaş uyumlarına dikkat etmeli.Kotun üstüne ceket giyicekse kadife ceket giymemeli.Kotun altına klasik sivri burun ayakkabı giymemeli.Birde çorabı ayakkabısıyla aynı renk olmalı.Siyah ayakkabının içine beyaz çorap çok itici duruyor bence.Daha çok vardır da aklıma gelenler bunlar.

• Tek solukta okudum hepsini :) naaptın sen ya :P

• oooo atladıgın cok sey var bayan cok bilmiş kol düğmeleri ceket mendilinin rengi deri ayakkabının cinsi ve diger deri aksesuarların benzerligi yüzük takıyorsa rengi taşı sac tıraşı tırnaklar corabın rengi ayakabıdan acık pantolonun rengi ile aynı olmalı ok :))))

• Marco paşa bilemediklerimizi de sana danışıcaz:)) Kusurumuza bakma.Derdini marco paşaya anlat demişler:)) Hepsine katılıyorum da pantolunun rengiyle aynı olamaz çorap kot desenli çorap üretilmedi:) Kumaş pantolon giyiyorsa aynı olur.

• giydikleri üzerine yakışsın klasik giyinmesin

Erkekler Ne Diyor 11

• Günün Sözü. Kıyafete değer veren kıyafet kadar değer görür. (Modacı Cemil İpekci bile kıyafetiniz kişiliğinizi oluşturmasın kıyafetle kişilik olmaz diyor)

• Erkeklerin şık olmasına gerek yok giyersin bir t-shirt alttan da bir yazlık pantolla kundura o kadar.

• Şık giyinmeli

• Bana göre şıklığın ilk kuralı güzel bir vücuda sahip olmaktır

• Üstünü başını kapatsn yeter bence abartıya gerek yok :))

• 37gün

Arkadaşlar tipim var çok şükür bir fön çektiğim zaman tipime diyecek yok ama sadece fön ile olmuyor ben giyinmesini bilmiyorum onuda bilsem çok güzel olacak ve fotoğraflarda güzel çıkcağım Lütfen yardımcı olur musunuz?

• ne gıysem yakışıyor

• bi kot bi gömlek giyerim beğenmiyen beğenmesin çokta şeyimde yani.

• Kendine yakışan neyse onu giymeli..

• şık erkeğin tanımı diye bişey yok ki, tarzı olan insan vardır örneğin takım elbise şıktır ama heryerde giymezsin. şort tişörtle de güzel kombinasyonlar yaparsın bunda sınırlama olmaz. kendi tarzını yarat insanlar seninkini yaratmasın.

• herkez kendine yakışanı giyer

Yükleniyor...