Saçın uzaması için sinameki otu, bemiks ampul, badem yağı karışımını deneyen var mı?

Bu karışım saçın uzamasını hızlandırıyor diyolar 3 ay içinde baya uzuyormuş. Deneyen var mı kızlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• pamukcuk çok yavaş uzayan saç bile ayda en az bir santim uzar. eğer sen düzenli olarak 2 ayda bir uclarından birer santım kestırırsen saçların hem saglıklı uzar. eğer 6 ayda bır kestırırsen saçın 6 santım uzarsa ve kestırdıgınde nerden baksan 5 santım gıder. tabi pres falan yaptıgını varsayıyorum ki öyledir. kırılmasını önlemek için Argan Oıl var Tavsiye ederim..

• Saçlarım kendiliğinden dalgalı maşalı gibi duruyor yüzden pek fön düzleştirici maşa gibi şeyler yapmıyorum saçıma.Beslenme problemim var benim uzuyorlar fakat biraz yavaş ben hızlandırmak istiyorum.Birde dalgalı olduğu için uzadığıda pek belli olmuyor.Saçımı düzenli kestiriyorum zaten.

• e oke o zaman sıkıntı yok herşey yolunda hızlandırmak gıbı bı luxun yok meslek hayatım boyuncada duymadım. madem duzenlı kestırıyorsun saclarınada pres, fön falan yapmıyorsun herşey yolunda demektır..

• Ben kendim boya yapmıştım şuan bıraktım baya uçlarına falan indi o biraz zarar vermişti onun için yapıcaktım aslında teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• ben susam yağ denemiştim faydası oldu.

• Teşekkür ederim :)

• denemedim ama banyoda uzun süre suyun altında kalmak saçı uzatıyor. Su saç köklerini besliyor

• Bemix ampul'ün kokusuna dayanabilecekseniz denemekten zarar görmezsiniz. Vitamin, mineral ve aminoasit alımında cimri davranmamanız saç sağlığınız açısından oldukça faydalı olur. Keratin, elastin ve kollajen içeren destek ürünleri de size yardımcı olacaktır.

• Ya çok rahatsız etmedi beni kokusu çabuk çıkıyor saçtan.

• bilmiyorum duymadım da ancak badem yağı ile sarımsak yağı çok yararlı saç problemi için

Kızlar Ne Diyor 9

• evet denedim yarın yine yapıcam öyle ekstra bir uzamam belirtisi görmedim ama zayıf saçlarım güçlendi

• Teşekkürler

• denemedm

• bunu bende bir sayfada okumustm cok merak ediyorum bayada positif yorumlar vardi fakat ben avusturyada bunlari nerde bulacagimi bilmedigim icin Türkiyeye geldigimde almayi düsünüyorum umarim ise yarar

• Umarım :)

• Denedim daha neler denedim ama yok yani hicbisey ise yaramiyor maalsef

• Peki teşekkürler

• canım ben sac bakım yagı kullanıyorum cok memnun kaldım

• hım teşekkür ederim :)

• rıca ederım canım.

• Saçınıza bemiks - e vitamini kapsülü , doğum kontrol hapı falan uygulamayın kel kalırsanız görüşürüz

• neden vitamin snuçta

• barcelona saç bakım yağını kullanıyorum spreyli içinde tüm yağlar var 3 uygulamadan sonra saçlarımda gözle görülür bir uzama ve dolgunluk oldu kuzenlerim falan hep bunu kullanıyoruz

• teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • yok eminönü tahtakalee :):)))

• :D :D

• sac sefadan tırnak cefadan uzar derler

• Bende cefadan bol ne var o zaman :D

• Herkesin saci ayda 1cm uzar. Naparsan yap deismez:)

Yükleniyor...