Değişik kıyafetler giyen, değişik saç modeli yapan kişilerin amaçları nedir sizce?

normal hayatta sık sık karşımıza çıkar oldular. değişik kıyafetler(ilginç renk seçimi), değişik saç modelleri ve ilginç davranışlar da bulunan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz.? sizce amaçları ne? olmadık saç modelleri ve davranışlar benim sınırımı bozuyor...

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Yeni ergen emotion tipinden bahsediyorsan şiddetle katılıyorum sana. Ama hallerine bırakıyorum her şeye özenti diye bakmamak gerek sanırım. Çağ değişiyor arkadaşım, zamanında düşük bel kot giydiğimizde bi çağ üstü bizi eleştirirdi ve özenti olduğumuzu iddia ederdi ama bakın şimdi yer yerde düşük bel kot var. Çağ değişiyor bize de kabullenmek düşüyor

• Bizim yaşlılarımızda bizim ilgi çekmek için öyle giyindiğimizi iddia ederlerdi. Belki de haklılardı zira bizler daha yeni genç olmuş, kendisini kanıtlama ihtiyacı duyan gençler ergenler idik. Ve kişiliklerimiz yeni oturuyordu; kişilik arayışı içerisindeydik; bunun kıyafetlere değişik şekillerde lanse etmesi gayet normal.

• bizim yaşlılarda bizim ilgi çekmek için yaptığımızı düşünüyorlardı. Belki gerçektende öyleydi sonuçta kanımız kaynıyordu ve yeni yeni genç oluyorduk bir çoğumuzun kendini kanıtlama isteği vardı ve bi çoğumuz kişiliklerini bulmaya çalşıyordu (kişilik kıyafeti yansıtır). Yanı daha tam anlamıyla kişiliklerini bulamamış ve bulmaya çalışan bu gençleri eleştirme hakkına sahip değiliz.

• galiba haklısın ama sadece ilgi çekmek için yapılması gercekten uzucu

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence farklı olmakta bir sakınca yok :D

• sanırım bu farklılık bıraz abartılı :D

• marjınal moddalarda komık durumdalar

• Kendin olmak en iyisi ya. Onlar ilgi çekmeye çalışıyorlar herhalde. Kimlik bulma durumu.

• Özentilik apaçi sürüsü hepsi

• bu sabah bunlardan birini gördüm ben o nasıl bir saçtır öyle allahım ya insan hiçmi aynaya bakmaz arkadaş bir saç yapmış amy winhosemidir nedir onun saçından berbat görünmenin neresi modadır anlamadım gitti

• dikkat çekmeye çalışıyo, özgüveni düşük olan insanlarda ve kendini göz önüne sergilemeye çalışan ergenlerde bu durum çok yaşanır. Garipseme gül geç :)

• Ya olmak istedikleri hayatlara özentidir, ya da içlerinden cidden öyle olmak geliyordur, tercih meselesi..

• kesinlikle ilgi cekmek icin farklı olduklarını sanıyorlar

• ilki çekme , kendini keşfetmeye çalışma , ortamda yer edinme , kendini kabullendirme politikaları vesaire

Erkekler Ne Diyor 1

• Mesela? Bir örnek verir misin? Link olarak?

• link veremiyorum ama mutlaka denk gelmıssındır bıraz dusun :)

Yükleniyor...