Okul eteğinin boyu nerde olmalı altına nasıl çorap giymeli?

okul eteğinboy nerde olmalıçorap nasıl olmalı ayakabı ne önerirsiniz(etek düz gri)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• diz üstü, siyah corap veya gri olabilir, alta babet hoş olur

• diz ustu corap desen sizmi

• düz olabilir diz altı

• saol

Erkekler Ne Diyor 16

• okullarda belli bir üniforma standardı yok mu gerçi sen kendi adına sormuyorsun herhalde yaşın geçmiş okul zamanını.

• diz hizası en uygunu bence..

• bebeğim sen bunları düşünme , okuluna bak sadece.

• şik olmak insanin her yerde hosuna gidiyo :)

• Öncekileri Göster
    • Sen yaşıyor muydun termo? :)

• valla yeminle sana kaç ay oldu bir gireyim dedim canım sıkıldı. nabersin toprağım

• dizden bir karış yukarıda ve ince siyah çorapla ayakkabı da babet

• Kıpkısa olanlar okuldan defedilmeli.Şey gibi giyiniyorlar.

• çorapların diz kadar olmalı tabi etek kısa diz üzeri ise uzun ise kısa olmalı bence ayakkabı olarak da kolej aykkabısı olabilir.

• diz üstü olmalı,altına da topuklu ayakkabı giyilmeli ve parlak ten rengi çorap olmalı

• parlak çorap

• etek dediğin dizin altına da inmez diz hizasında da durmaz dizin 3 karış yukarısında bırakacaksın altına çorap giyme havalar ısında giyersen de siyah iyi durur bacakların kalınsa da sakın etek olayına girme derim sevgiler ... -_-

• aksine bacakarim fazla ince

• Öncekileri Göster
    • Okula gidiyor kendini göstermeye değilll mini etek yakışırmış pehhhhh sonra öyle giyen kızlara direk gider yaparsınız -1

• çirkin bi kızsın heralde kusuruma bakma yarana bastıysam kimse sana sadece hiç gider yapmadı heralde ki her erkeğin mini etek giyene gider yaptığı gibi sığ bir düşünceye sahipsin giderde ne kaba bi kelimeymiş -_-

• izmirdeki liseli kızların etek boyları bellerinden 1 karış altında. görünce şok geçirdim bu ne ya. öğrencimisin başka bişeymi. pantolon giysinler

• o kadarida abart yani

• Öncekileri Göster
    • - verdim. izmirin her kesiminde boyle bir manzara yok canim genelleme yapma.her etegi kisa olana kasar deme bence.

• bu yorumu bu nikle yapmanız gülünç tabi. neyse herkes çok biliyor.

• Lise yıllarm aklıma geldi.

• Valla öyle bir toplumdayızki kısa etek giyince " Kaşar " Kelimesi kullanılıyor .şimdi sen nasıl istiyorsan öyle giyin dizin 1 karış yukarısında olabilir siyah çorap giy .

• kac den ?

• diz kapağı 4-5 cm üstü. bide siyah ince nayloon coraap :D

• ayak bilkleri kotu gozukuyo ooyle denedim

• nası ayak bilekleri kötü gözüküyo ?

• cok ince duruyo

• diz kapağının çok az üzerinde olmalı

• dizin bir karış üstünde olmalı yazın beyaz parlak çorap ayakkabıda siyah

• popon gözümeyecek şekilde bacaklarını açabilirsin diz kapağından 5 cm yukarı falan çorap serbest ise okulunuda siyah.. ayakkabı ne yakıştırıyosan..

• saol

Kızlar Ne Diyor 20

• diz hizası iyidir. altına da hırka süveter kravat vs ne renkse o renk çorap bence

• Müdürün izin verdiği yerde olmalı yaz geldi ince corap uygundur

• salla muduru :)

• 25 yaşında okul eteği sorman ilğinç herneyse soruya cevap vereyim... Bir öğrencinin etek boyu diz hizasında olmalı devilefeye gitmiyorsun okumaya gidiyorum

• çok ıyı yerden yakaladın

• diz boyu etek, çorap rengi de kışın siyah yazın beyaz. bizim zamanımızda öyleydi:)

• siz istediğiniz yerde olmasını söyleyin kızlar gene kıvıracatır yani boyun önemi yok :)

• Etek 2karis filan yukarda siyah corap. Altinada suet siyah ayakkabi

• Dizin az altinda bitmeli etek boyu altina da siyah kisa corap kislari da siyah kalin külotlu corap uygun olani..

• kulotlu corap rahat olmuyo :(

• napican kislari ciplak mi gezicen

• zor oluyo benim icin k corap giymek kayiyo

• Kesinlikle ten rengi parlak, müjde parizien veya penti...

• kıvır gitsin

• 1ay

bence kalçanın bir karış aşağısında olmalı çorapta parlak renkli olabilir ama dize kadar olacak

• Benim diz kapağımın 1,5 karış üzerinde ve altına genelde ten rengi veya kestane süper ince giyiyorum

• dizden 3 4 cm yukarıda olmalı ten rengi corap giy babet giyme

• Etek dizüstü, siyah ince çorap, siyah babet ya da converse.

• diz üstü makbul

• dizin üstünde olsun ince siyah çorap giy senden havalısı olmaz

• aslında etek toptan kaldırılmalı bence,donla gezsin kızlar.

• walla lisede okul eteğim siyahtı dizimin üstünde hiç etek giymedim. (kendi tercihim hatta kısa geliyo dye son sene yeni etek diktrmiştim) beyaz koton corap ve corcik ayakkabım vardııı :) link çok güzeller bunlar topuklarına vura vura yürürdüm :D

• dizin 7- 8cm yukarsında olmalı bence siyah ince çorap ve diz altı siyah çorap yakışır

• ayakabi ?

• siyah converse ya da superga

• Ben dizimin 1 karış üstünde giyiniyorm ama okuldakiler kızıyr onlara göre diz izasında olmal.

• hocalari salla ;)

• Öyle diyorsun kafana göre takıl çorap olarak gri çoraplar var bide onun üstüne desenli yarm çorap giyiyrm çok hoş oluyor.

• diz kapağında altına siyah ince çorap yada ten çorap

Yükleniyor...