Hangi renk topuklu ayakkabı ve hangi renk elbiseyi seksi buluyorsunuz? Erkekler söz sizde cevaplayın bakalım.

Erkekler hangi renk topuklu ayakkabı ve hangi renk elbiseyi seksi buluyorlar? Nasıl bir saç modeli ve nasıl bi makyajı seksi buluyorlar? Hepsine sırayla cevap verin lütfenn...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ERkekler pek ayakkabıları seksi felan bulmazlar. Elbiseye de pek fazla bakmazlar acık yer olmazsa. Saca göre de pek fazla seksi diyen cıkmaz. Cok azdır. Bir erkek bi yerlerin acıksa sana seksi der. Ya da bazıları dudaklarını silikonlar genişletir ve renkli birşey sürer öyle seksi olur belki. ama ayakkabıya bakarak seksi niyen cıkmaz heralde. cünkü kadınların bakış acısıyla erkeklerin bakışı farklı oluyor.Güzel ayakkabı alırsan bir kıza göster " woow cok seksi" diye bir cıglık atsın. ama erkege göster" güle güle giy der."

• bnce yanılıyosun ...erkeklern ayakkabı yada elbıse renk olarak sexi buldukları vardır

• Valla ben erkegim sense kız. kendi bakış acın. Erkege sorsan ayakkabım seksimi sadece sevgilin der ve dikkatli bakarak "evet". Dğerleri pek de umursamaz. Yanıldıgımı düşünmüyorum. Ayakkabıdan seksilik ? ilginc. Ayakkabına güzel der gecerim.yakışmış derim ama asla seksi demem

Erkekler Ne Diyor 6

• siyah siyah siyah... Ayakkabı umrumda değil :))

• marifet ne boyada ne ne elbisede ne ayakkabıda..bayan yeterince güzelse diğerleri teferruattır zaten.

• hım o da dogru

• Topuklu ayakkabı için bi kere bayanlarda en çok beğendiğim kot ve kot rengi beyaz dar kot. Bunun üstüne lacivert,beyaz,pembe veya krem rengi bluz alltına da topuklu olarak bluzun rengine uygun bi topuklu giydi mi bir de bu bluzların üzerine uzun kolye takıyolar ya var ya vallahi benim gözüme bu tarz giyinenler acayip bi hoş geliyo :))) çok beğeniyorum bu tarz giyinen bayanları..

• olmayan elbisenin altina giyilen her topuklu ve sac sekli seksidir... renk onemsiz

• kırmızı veya siyah topuklu ayakkabı, kırmızı veya siyah elbise.beline kadar inen saçlarcüretkar bakışlar makyaj konusunda bişi diyemem.ama bu şeyler erkeği baştan çıkarmaya yeter bence.

• hım saol

• topuklu ayakkabının rengi önemli değil ama soğuk ve sert hatları olmalı. elbise de kırmızı - siyah veya gri olabilir. saçmodeli ; kalçalarına kadar inen saçlar , kalçalarınla birlikte sallancak . makyaj ise sade olmalı

Kızlar Ne Diyor 4

• siyah elbise kırmızı ayakkabı kırmızı oje ruj :):)

• evettt:)))9

• link bu elbise altına kırmzı rugan topuklular saclar upuzun düzdüz bele kadar siyah eyeliner kırmızı ruj ... on numara diyorum .

• hım evet gercekten hoş

• kirmizi/siyah elbise dekolte olabilir biraz.platform topuklaruzun ve hacimli saclar.seksi dumanli siyah goz makyaji ve kirmizi ruj

• hım saol :)

• kırmızı olan ve dekoltesi olan herşey sexsidr

• hım evet

Yükleniyor...