Yırtık taytlar hakkında düşünceleriniz neler ?

Yazın herkez fazlalıklarını örtmeye kusurlarını belli etmemeye çalısır diye biliyordum ben ama bu yıl öyle değil. Aşırı kilolu, kilolu, balık etli, zayıf, herkes gıymeye başladı.

Sizin düşünceleriniz neler? Hadi zayıfları balık etlileri anlıyorum da.. Ya kilolu bayanlar ?

Güncellemeler:
Cevaplarınız için teşekkürler. Bende moda tasarımı okuyorum ve çoğunuzla aynı fikirdeyim. Bu siteye yeni üye oldum ve iyi ki de olmuşum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yırtık taytlar, tarza bağlı olarak güzel olabilir..

Erkekler Ne Diyor 9

• Lanet tayt ne seksilik var ne çekicilik bi de yok yırtık yok zırt pırt bit artık

• Bence çok komik, "az önce tecavüzden çıktım" der gibi görünüyorlar sanki. Çok çirkin.

• tayt olayını çok karıştırdılar.

• Yırtık tayt nedir ya. Valla Allah akıl fikir versin. Bir kız gördüm yırtık giymiş özenti... Baktım da sanki az önce ırzına geçmiş 3-5 kişi sandım... Çok itici gözüküyor.

• :) katılıyorum

• normal tayt giysen yırtık olanından daha seksi gösterir...

• yırtık taytlar seksi gösterebilir.. yakışan giyebilir..

• isteyen istediğini giyer. ha ince bayanlarda daha güzel duruyo o ayrı.

• GİYMESİNLERRR bir kadını bu kadar kötü itici gösteren başka bir şey daha görmedim.

• nefret ediyorum yirtik tayt olayindan! normal taytlari da bacaklari duzgun olan giysin ( zayif ama carpik ayrik bacaklarda da cirkin duruyor )

• anladım.sağol arkadaşım:)

• bi vukuat olmadi henuz. sadece leve yazan yerde guru yaziyor ve siyah oldum

• konuyla alakasız ama etmus kardeş sonunda 10 bini geçmişsin :) ne oluyo 10 bini geçince

Kızlar Ne Diyor 11

• Küçük Sırlar dizisinde Ayşegül karakteri ( merve boluğur )nin üzerinde görünce çok beğenmiştim çok yakışmıştı üzerine ne giyildigine baglı mesela bir tunik gibi bir elbisenin altına giyilince fena durmuyor

• iğrenç duruyor birde kısa tişrtlerle

• Taşıyana bağlı. Çok kötü duranlar da var ya da dehşet güzel.

Ama önemli olan, insanın kendi zevki için giyinmesidir. O onunla mutluysa kime ne

• fakir giyince güleriz zengin giyince moda deriz

• kilolu bir bayan kesinlikle giymemeli

• neyin kendine yakistigini dusunuyorsa insan onu giymeli.

ancak toplum goz zevki icin yararli olcak diyemem ;D

• iğrenç bence tombiş tombiş hayır kilosu olur insanın ama ölede giyinmezki

• moda olmadan evvel tanıdığım en seksi kadınlardan biri kendi taytını keserek giydiydi bunu. gerçi lady in dark konseptine uygun olarak taytın altında file çorap, üzerinde de muhtelif yerlerden sarkan zincirler mevcuttu ki, benim gibi metal meraklısı olmayan birine bile 'vay anasını' dedirtmeyi başarmıştı. tabii son derece fit bir hatun olduğunu da eklemem lazım.

bunun dışında kilolu olanların uzak durması gerektiğini, kilolu olmayanların ise illa giyeceğim diye kendilerini paralamalarının lüzümsuz olduğunu düşünüyorum.

• Kilolu bayanlara yakıştırmıyorum. Ama bacakları güzel olan balık etli - akılda hafif tombul bir şey canlanmasın balina etli demiyorum - bayanlara yakıştırıyorum. Zayıflara da yakıştırmıyorum ortası meteor çukuru gibi açılmış çarpık bacaklılarda çok çirkin duruyor.

• .D

• bu kadar açıklayıcı olunamazdı herhalde :D aynı şekilde katılıyorum.

• Kilolu olan bayanlar da kesinlikle iğrenç duruyor. Sırf görüntü kirliliği oluyor.

• fiziği düzgün olanlara yakısıyor ama ben tayt pek gıymem

Yükleniyor...