En iyi süt markası hangisi?

sizce En iyi süt markası hangisiBence pınar en iyisi

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nerden biliyorsun Pınar ın en iyisi olduğunu. ben askerliğimi muayene komisyonunda yaptım. alınan ürünlerin laboratuar kontrollerini ben yaptırıyordum. pınar süt daha önce girdiği ihalelerin laboratuar kısmında hep kalmış,yani kalitesiz süt kullanmışlar. dimes de kalırdı benim dönemimde. pınar sadece reklam yapıyor,ben evime pınar ürünleri almıyorum mesela.

• hadi ya bana tadı daha güzel geliyor :/

• Öncekileri Göster
    • annemde genelde onu kullanıyorda tadı su gibi geliyor bana :S

• sek günlük sütleri var şişede mesela.ortaokul döneminde yarışırdık arkadaşlarla.güzeldi de. sakıpağa sütü var ama o da izmir markası.

Erkekler Ne Diyor 30

• taze sıkılmış inek sütü

• en iyi süt köy sütü. Kaynatınca vitaminleri gidiyor diye birşey var tamam. Ama en azından ne ictigini biliyorsun.Hatta köye gidip direk almak lazım

• sanırım sütaş olmalı.

• ben bi kasap ve öğrenci olarak marketten süt almayın derim niye gdin kasaplara sorun biri satmasa diğeri kesin satar

• dimes

• A,D,C,B sırası ile

• :D sıralaman ilginç.

• bencede :D

• digerleri

• hepsimi

• Sütaş

• Sek kesinlikle

• mova en iyisi

• pınar alırım ben

• Süt sevmeyenlerdenim

• inek süt

• tayyibin dağıttıgı süt..

• Pınar

• Tartışmasız Pınar diyorum

• eker in günlük sütleri

• mova süt link

• Evet ben inek sütü içemiyorum açıkçası, keçi sütü çok dahalezzetli geliyor.Kay markasının var evet :)

• sek+pınar+dost+sütaş ağırlıklı süt içiyorum (midemde reflü var ilaç bağımlısı olmamak için süt içiyorum çok iyi geliyor) fakat genelde dost marka içiyorum.diğerleri sütün haricinde markayıda pazarlıyorlar herhaldeki fiyatları diğerine göre yüksek biraz.

• Bu ülkede, en güzel ve en kaliteli süt ürünü Ülker İçim'dir..

• Mahallemizin sütçüsü Osman Amca.

• Pınar

• En iyisi ana sütü bence:))))

• esek sütü cok yararlı

• Sütaş

• cok güzel fırsatı kacıorıyon

• Sütten nefret ediyorum.

• sek derım ben ama o en kucuk sısesını al 1.250 olanı 500 lt yı al anlarsın sut ıctıgını bır dene derım ben sana

• aslan süt

• dost süt

• Diğer, Tire köyünde üretilen sütler en kalite süttür.

Kızlar Ne Diyor 25

Yükleniyor...