• Sor
  • Bence

Genç bir kızın giyimi, makyajı, saç stili nasıl olmalı?

genç bi kızın giyimi, makyajı, saç stili nasıl olmalı? erkekler nasıl kızlardan hoşlanır? hemcinslerimin dikkatini çekmekte önemli tabiki :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 13

• aşırı makyaj olasın ve aşırı açık olmasın yeterli..

• Genç kızların makyaj yapmasına anlam veremiyorum. Zaten yüzlerinde pek pürüz yok. Nedir bu makyaj derdi. 27-28 den sonra yapmları gerrekiyor. cünkü 18-27 arası kızlarla 27 den sonrakiler arasında cok fark vardır. Cilt çöküveriyor

• Her genç kız aynı giyinemez dimi :) herkesin bi stili vardır

• mini sort - bluz - topuklu ayakkabi - kucuk canta elde - yeriiimm :P

• modern - çok kapalı olmayan , açıklık ile ilgili bir sınır yok...

• genç bir kıza abartılı makyaj yakışmaz..(fondötenli bir kız görünce niye ama tiksiniyorum.)geri kalan şeyler sana kalmış.az belli olan bir ruj olabilir.rimel . ama şunu unutmaki kendini hangi kıyafetle vs. mutlu hissediyorsan çevrene yaycağın enerji seni güzel kılar.(istemediğin bir kıyafetle veya makyajla vs. gezersen enerjin düşük olacağından çevreye yapmacık veya çirkin gözükürsün.

• Herkesin değişir ama ben giyim konusunda çok tutucu değilim.Yani istediğini giysin aşırı olmadığı sürece tabiki

• Gözlerinin etrafına siyah makyaj yapsın bide kıpkırmızı bi ruj sürsün.

• bence gothic tarzında:)

• Fransız kadınları gibi giyinin.. link

• fazla abartılı makyaj olmayacak. spor takılsın.

• Yarı açık sexi çekici etkileyici ve göz kamaştırıcı olmalı içimi döktüm tüm saydamlığımla...

Kızlar Ne Diyor 8

• Olabildiğince doğal olmalı , hafif bir allık ve rimel yeterli gelmeli ...Bir ton makyajla taze cildinizi soldurmayın ..

• abartılı makyaj yapmıcak daha doğal olucak kendine yakışanı giycek:)

• kendıne yakıştırmalı kız herseyden once.kendı tarzı olmalı..genel konusmak sacma.herkesın kendı tarzı kendı zevkı var..

• hemcinslerin dikkatini cekmek icin bence canli rekli kiyafetleri tercih et (fusya, saks mavisi, kirmizi vs.) hafif abartsiz bir makyaj dogal haline yakin ve günes gözlügünü tak tamamdir :P

• ayiptir söylemesi sexy olmalari erkeklerin ilgisini ceker.

• abartı olmamalı dikkat edersen dünyaca ünlü modacıları bile koleksiyonları hep sade olur çünkü hem sade hem şık olmak büyük beceri makyajda da hiç yokmuş gibi abartısız saç düğüne gidergibi değil tabiki çok doğal ancak bir o kadar bakımlı

• herkes genelde fabrika çıkışı gibi tek tip giyiniyo nedense bence farklı giyinebilir genç kızlar. link

• ben abartili makyaj yapan kizlari hic güzel bulmuyorum bir kiz olarak , o abartili makyajin altindaki yüzü cok merak ediyorum ?ben sadelikten yanayim giyim konusundada makyaj sac konusundada !

Yükleniyor...