Beyaz çorap giyen erkekler kıro mudur?

lisedeyken erkek olan bir arkadaşımm :) beyaz çorap giymiş.. onu gören bi kız kro musun sen dedi..ben de bilmiyordumm beyaz çorap giymenn sakıncasını.:)) hala giyemiyorumm böyle bişey var mı.. varsa doğru birşey mi?

Güncellemeler:
kro=kıro... kör değill :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu devirde ise evet kırodur. Biz 1980 lerde giyiyorduk. O zamanlar Michael Jackson Billy Jean klibini yeni çekmişti ve bu klipte beyaz çorap modasını başlatmıştı. Ama şimdiki yıllarda evet kıro derler adama.

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben hoş bulmuyorum ...Sadece spor ayakkabı ile ama soket çorap olmalı .

• Saçmalık

• alakası yok

• aslında şöyle bişey ya siyah takım elbise giyiniyor adam siyah ayakabı içine karbeyaz çorap ne alakysa sanırım böyle bişi olsa gere takım elbise giyiniyorlar altına spor ayakabı.karmaşık giyim bu tiplre kor diyoruz aramızda

• katılımdımmm +

• hhahaha deflon kayboldu gene

• ya ama her kıyafetle giyilmezzzz beyaz çorap göz var nizam var hiç beyaz takımın altına beyaz çorap gyen kiğılı mankeni gördünüz mü göremezsinizzz modanın kurallarına aykırıç...

• sevgilim beyaz coraptan baska corap hayata giymezhediye aldim baska renk corap baktim yine beyaz giyiniyordiyor bari kirlenince beli oluyor

• tabıkıde oyle beyaz corap nedır ya:SSbu neye benzıyor bılıyormusun bazı kızlar babet ıçıne bembeyaz muz corap gıyerler hemde ayakkabının onu açıktır aynı hesap

• Benim dikkatimi çekmiyor hiç.

• Ben kötü bulmuyorum hiç. Bende mi sorun var acaba. Çorap temiz olduğu sürece sorun yok ):

• Chok sexy.

• ohhh yeeaaa :)

• :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu terim çok yanlış beyaz çorağda giyilir kıyafete göre, kumaş pantolunun altına spor ayakkabı giyersen herşey derler.

• benim rengim asil olan beyaz ve beyaz patik çorap giymek hoşuma gider.

• Beyaz çorap giyenler krodur diye bir şey yok. Yerine göre ben de giyerim beyaz çorap, yeter ki siyah ayakkabıyla birlikte giyilip uyumsuzluk oluşturmasın.

• Spor ayakkabı haricind erkeğin beyaz çorap giymesine iyi özle bakmıyor insnalar eğer önemsiyorsan çok. Ama arkadaşına karşı söylenen söz çok ayıp. İnsanın yüzüne karşı tutup da "kor" denmez durduk yerde.

• Kör demek istemezdim, kalvyem sürtmüş. Her ne kadar haz etmesem de "kro" kelimseinin anlamı da büyük bir ayrımcılık içeriyor ama burda söyleyip de kimseyi birbirine sokmak istemem.

• türk kızlarının uydurduğu saçma bişi daha.

• beyaz çorap önceden çok modaymış ve tekrar moda olmuş, krolukla filan alakası yok fakat moda diye de her pantolunun altına aydınlatma ışığı gibi çorap giymemek lazım

• Spor yaparken beyaz bi ayakkabının içinden beyaz bir çorap giyilebilir onun dışında okula giderken takım elbisenin dibinden felan olacak işler değil hoş durmaz bi kere. He bide sabıkası var yani beyaz çorabın hiç bi şekilde giymemek lazım :))

• siyah takımın altına beyaz çorap giyerse evet kroca bencede.

• bazen kızların davranışları ile düşünceleri birbirine uymuyor maço bir erkek görseler kro derler ama kendileride bilir ki cogu kız maço erkekle evlenmek ister

• çoğu kıza göre itici evet

Yükleniyor...