• Sor
  • Bence

Saçlarım aşırı yağlanıyor bir çözümü yok mu?

bayanım saçım dksina yağlanıyo yıkıyorum bi saatte kafa derim parlıyo yağdan 16 yaşımdan beri böyle sürekli yağlanıyo jöle sürmüş gibi yapış yapış cook sınır oluyom kovayı kafama geçiresim var şu dolu kovayı kafama geçiresim ve çıkartmayasım var bi çözümü yok muu nedeni yok deniliyo :((

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yağlı saçlara uygun şampuan ve bakım ürünleri nelerdir link Yağlı saçlara hangi bitkisel karışımlarla bakım yapabiliriz link

• tşk ettim

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 3

• çözümü yok.belki yağlı hamurlu şeyleri azaltabilirsin

• bu konuda haklısın bak tşk

• Banyo yaparken en son bir 1L bir kaba bir çay bardağı elma sirkesi koy üstüne su bununla yıka ve su ile durula.

• son durulama suyuydu di mi peki elma sirkesi mi olcak yoksa elma sirkesini suya mı karıştırcam sadece elma sirkesi mi yoksa kovanın içindeki suya elma sirkesi mi koycam

• 1 litrelik bir kaba bir cay bardağı elma sirkesi. Bunu banyo yaparken en son uygula ve daha sonra sadece su ile durula. Ayrıca saçın parlak ve güzel görünmesi için başka bir bitkisel formül de var...

• Var..Erkekler için özel olarak üretilen şampuanlar var ve bunlar yağ-krem vs içermez.. Blendax'ın erkekler için özel olan mavi ambalajlı şampuanını tavsiye edebilirim sana.. Kesin çözüm..

• eczanelerde mi satılıyo

• Öncekileri Göster
    • aynı sorun bendede var.bende blendaxı kullanıyorum.arkadaşın dediği gibi yağ sorununu çözüyor ama kepek yapıyor.

• püfff tşk:(

Kızlar Ne Diyor 7

• yağlı saçının çözümü için bir bilgim yok ama sana acil durumda kullanman için bir püf noktası söyleyim acil bir yere gitmen gerektiğinde o yağlı görüntüden kurtulmak için talk pudrasını az az döküp kafana silkele fazla dökersen kafan beyazlar azar azar yaparsan talk pudrası fazla yağı emip daha hoş bir görüntü sağlar. ama tabi ki geçici ve hergün kullanılacak bir çözüm değil

• tşk

• benimde sacim malesef cok yaglaniyor düz sac hic kulanamiyorum ama elidorun mor rengi kivircik saclar icin olan sampuani bir dene benim sacim 2 gün düz halinde hic yaglanmadi

• placenta sebum control kullandım geçti şeker

• doktora git

• gittim olur böyle vakalar diyoo bilmiyolar yaa :((

• Öncekileri Göster
    • iyisine git bence. devlet hastanesindekileri biliyorum pek bakmıyolar..

• ok tatlım tşklr:))

• yaglı seyler yeme saclarını sık sık yıka clear sampuan kullan.sac bakım yaglarından uygula haftada ıkı kere.temız tut.sac kremı kesınlıkle kullanma.sac ucları ıcın sac serumu kullan.

• yağlı saça saç bakım yağı kullansam saçım tümden yağlanmaz mı drlar da önermiyo yağlı saça saç bakım yağı kullanmayı ben de bilmiyom napcağımı çok çaresizim:((

• Öncekileri Göster
    • tşklr tatlım

• bısey dgl tatlım

• Dalin, Johnsond baby kullanabilirsin. Ben kullanıyorum çok iyi geliyor çünkü.Saçlarını hergün değil iki günde bir yıka. Yağlanma artar diye biliyorum.Yazın hergün yıkayabilirsin. ):

• tşk

• Nedeni yok diye bir şey yok.Demir eksikliği var büyük ihtimal.Yağlı yiyecekleri çok tüketme şampuan olarak pantene kullan haftada 3 defa yıka saçını

• 16 yaşında başladı hala da yağlanıyo yıkayınca kabarıyo bi saat sonra hem havası iniyo hem de yağın içine girmişim gibi bi görüntü oluşuyo

• Öncekileri Göster
    • Ben onarıcı bakım ve nem terapisini kullanıyorum

• tşklr tatlım

• ay allahım aynı sorun canım ya.Her allahın günü saçımı yıkıyorum akşam yıkıyorum sabah kalkıyorum yağ içinde. Yıkamayınca kendimi iğrenç berbat hissediyorum.

• napcaz yaa kafayı yiycem hormonlar diycem sorun yook nedeni neki bunun ne berbat bi durum öldürcem kendimi:((

Yükleniyor...