Erkekler, sizce bayanlar nasıl giyinmeli?

Kız arkadaşınızın nasıl giyinmesini isterdiniz ?


0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

 • İçinden geldiği gibi giyinmeli. Ama benim hayatımda olacak kadının içinden tam bir dışı gibi giyinmek gelmeli.

  Eve geldiğimde kapıyı eşofmanla açmasın her gün mesela. Ne bileyim sık bir etek ve ince topuk giymiş makyajlı bir kadının kapıyı açması günün tüm yorgunluğunu alabilir.

  Ayrıca converse ayakkabıyı evine sokmaması da lazım. Kadın dediğin yüzbinlerce alternatif giyim olanağına sahip. Canı isterse bir kumaşı beline dolayıp etek diye giyebilir, aklına gelen herşeyi aksesuar olarak takabilir, kendi dışılığını öne çıkartacak bir sürü transparan, süslü, puslu kıyafet ve iç çamaşırı şansına sahip. Tüm bunları yok sayarak, biz erkeklerin kıyafet yoksunluğuna kendilerini düşürmeleri (yani köt bluz converse vs...) bence bir israf.

  erkekler mecburiyettten ya klasik resmi, ya smart casual denilen düzgün spor, ya da tam spor (o da kot tsort ya da gömlek) giymekle kısıtlılar. Oysa kadın daha şanslı ve o şansı her giyiminde kullanmalı.

  Kalın onu olan botlar yerine ince burunlu çizme ya da ayakkabılar hoş olur. Etek ana kıyafet olmalı. haftada 1 değil, haftada 4 giyilmeli. oo çok şey söylerim de yoruldum:) umarım soru kapsamına denk düşen bir yanıt olmuştur

  2|0