Erkekler, sizce bayanlar nasıl giyinmeli?

Kız arkadaşınızın nasıl giyinmesini isterdiniz ?
0 0

En İyi Erkek Görüşleri

  • İçinden geldiği gibi giyinmeli. Ama benim hayatımda olacak kadının içinden tam bir dışı gibi giyinmek gelmeli.

    Eve geldiğimde kapıyı eşofmanla açmasın her gün mesela. Ne bileyim sık bir etek ve ince topuk giymiş makyajlı bir kadının kapıyı açması günün tüm yorgunluğunu alabilir.

    Ayrıca converse ayakkabıyı evine sokmaması da lazım. Kadın dediğin yüzbinlerce alternatif giyim olanağına sahip. Canı isterse bir kumaşı beline dolayıp etek diye giyebilir, aklına gelen herşeyi aksesuar olarak takabilir, kendi dışılığını öne çıkartacak bir sürü transparan, süslü, puslu kıyafet ve iç çamaşırı şansına sahip. Tüm bunları yok sayarak, biz erkeklerin kıyafet yoksunluğuna kendilerini düşürmeleri (yani köt bluz converse vs...) bence bir israf.

    erkekler mecburiyettten ya klasik resmi, ya smart casual denilen düzgün spor, ya da tam spor (o da kot tsort ya da gömlek) giymekle kısıtlılar. Oysa kadın daha şanslı ve o şansı her giyiminde kullanmalı.

    Kalın onu olan botlar yerine ince burunlu çizme ya da ayakkabılar hoş olur. Etek ana kıyafet olmalı. haftada 1 değil, haftada 4 giyilmeli. oo çok şey söylerim de yoruldum:) umarım soru kapsamına denk düşen bir yanıt olmuştur

    • Sana kalmıştı zaten kadınların nasıl giyinmesi gerektiği moda gurusu gibi konuşmuşsun erkeklerde birçok alternatife sahipler kadın tarifi yapmaktan sıkılmadınız eminim sen çok bakımlı ve yakışıklı nasıl giyinmesini bilen bir erkeksindir (!) Ayrıca kadınlar istediklerini giyinmekte özgürler ve senin gibi örümcek kafalılar onlara giyinmeyi öğretemez.

  • taşıyabildiğini giymeli, bu bir mini etekte olabilir çok dekolte bir elbise de ama eğer taşıyamıyorsa giymemeli mini etek giyip eğer oturup kalkmayı bilmiyorsa neden kendine işkence haline getiriyorlar bunu da çözebilmiş değilim ya kendini eğitmeli yada davrandığı gibi giyinmeli ...

En İyi Kız Görüşleri

  • öyle hergün topuklu giymek zor iş marguisdesade yürü o topuklularla bütün günde eve gelince halini göriyim ben senin:):) bizimde rahat giyinmek hakkımız.:):)

  • Öncelikle bayan diye bir cinsiyet yok kadın diyeceksiniz. İkinci olarakta istedikleri gibi giyinecekler tabiki SANANE

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 10
  • kendine neyi yakıtırıyorsa onu giymesi taraftarıyım he bide onu ve giydiklerinide taşıma mevzusu var taşıyabiliyorsan bir sorun olmayacağı kanısındayım.

  • Şık giyinsin =) Belli bir kastın var mı açıklık ya da etek boıyu gibi? merak ettiğin ?

  • Taşıyabileceği şeyler giymeli. Mini etek yada bu tarz şeyler sorun değil. Kendine işkence edecek şeyler giymemeli. Örneğin yürümeyi bilmiyorsa topuklu giymemeli, oturmayı kalkmayı bilmiyorsa mini etek giymemeli vs.vs.

  • çok zor soru

  • ugg giymesin

    • ya evet ya ne iğrenç şey öyle hantal hantal giyiyorlar bi de onları sırf moda diye:(

  • çok açık çevrenin dikkaini çekicek kadar olmamalı. kötü de giyinmemeli güzel giyinmeli..

  • bana özel olmalı. onu görünce aklımı başından almalı. gözlerimi ondan ayırmamalıyım.

  • yakışan herşeyi giymeli...

  • Kadınlar Seksi giyinmeli erkekler onlara bakmalı benim sevgilim çok Seksi ona bakmaktan alamiyorum kendimi

  • bayanlar nasıl giyinm bayanlar nasıl giyinm bayanlar nasıl giyinm