Tercihiniz esmer erkek mi, sarışın mı?

Kızlar Esmer erkeklerden mi sarısın erkeklerden mi daha cok hoşlanıyorsunuz ?Sizce erkek nasıl olmali görünüş olarak sert mi uysal mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hottog gibi olsun , kurmral da olabilir ama hottog gibi terbiyesiz olmasın bak :F:F

• evet...hottog dingilin önde gideni, bir de hotdog var o başka,kız olsam verirdim o derece :D

• ahaha * hotlog eşittir hotdog .. zeka küpü :D

• :D buldum mu işlicen hemen ince saz @yob, bize böyle öğretildi :D

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 7

• benim gibi kumral :)

• kızlar istedi diye rengarenk olacak halim yok,kaşım kara,saçım kara, buğday tenliyim, küçümseyeni kıçımsarım :D

• tıh tıhh:D O kadar yakışıklı ol ve bir o kadar da tirbyisiz tıh tıh..

• Öncekileri Göster
    • beni de al :D

• Sen varya sen az değilsin ama düzeltme yaptım kihkih.. Veren versin tabii :D:D

• valla kardeşim ben kızların nasıl bir erkek tipi istediklerini hala anlayamıyorum.. o kadar güzel kızı yanına yakıştıramayacağım erkeklerle görüyorum ki yuhh artık diyorum.. liseden beri hep bana çevremdekiler ve kızlar yakışıklısın diyorlar, çevremdeki büyüklerim felan da keşke senin gibi çocuğum olsa, kızımı al felan filan ama kız yookk :))) anlamadım bu durumu Acaba buğday tenliyim odan mı? eğer ondansa sen duva et buğday tenli değilsin :))) yaw şaka bir yana da herkesin farklı bir beğeni türü vardır kimi esmer, kimi sarışın, kimi siyahi ve hatta kimi de beyaz sever :) yani kafana takma derim bunları yoksa ilk benim takmam gerekirdi, gördüğüm kadarıyla sen de (benden iyi olma da :)))))) ) baya kaşılıklı bir delikanlısın :)

• hiç biriniz kırlaşmış dememişsiniz :(

• esmerr

• Esmer olduğum için gurur duydum, acayip gaza geldim şu ad :))

• Gel gel günışığım geeel ^^

• Ama erkek dediğin esmer olur o da ayrı :P Gerçi sarışın erkek esmer kızla;esmer erkek de en azından beyaz tenli kızla olmalı <3

• niye birbirlerini tamamlasınlar diye mi :D

• Aynen öyle kontrast :D

Yükleniyor...