Saçı ne uzatır?

saça ne tür doğal şeyler sürsek çabuk uzamasını sağlarız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saçına havuç maskesi uygulayabilirsin;2-3 adet havucu rendele 3 bardak suyuda kaynat.Rendelemiş olduğun havucları suya koyup kaynatmaya devam et.Kaynattıktan sonra suyunu süz ardından yumurtayla karıştır.Sonra saçına sür.1-2 saat beklettikten sonra ılık suyla şampuan kullanarak yıka.2haftada bir bunu dene.

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 17

• benım sacımı sac bakım yagıyla uzattım.bıde ayda bır kere kırklarımı aldırdım.sacların yaglıysa sanslısın cabuk uzar.

• sureklı yıkamak sac bakım yagı kullanmak ve uclarından ayda bır kere kestırmek bıde aynı sampuanı sureklı kullanmamak

• Şampuaninin içine cam terebentini koy , gerçekten ise yarıyor..

• Badem yağı özlü kremler şampuanlar var.Ayrıca yılan yağı saç dökülmeleri içindir

• yılang yağı

• diplerine parmaklarınla masaj yap deli gibi uzatıyor kan dolaşımını arttırdığı için

• evet ben bi kere kestirdim ama nasıl üzüldüm nasıl üzüldüm resmen omzumdaydı araştırmadıgım sey kalmadı her bitkiyi sürdüm saçlarıma lorealin ekstra uzatıcı bişeyi var da tr de yok ondan kullandım pek far göremedim ama bi yerde okudum saç düplerine masaj falan düzenli olarak yaptım onu şaka gibi gelicek ama saçlarım deli gibi uzadı bi kaç ayda belime geldi mutlaka yap zararı yok faydası var kan dolaşımı hızlanıyo ya

• arada yapıyorum ama ıse yarıyo mu kesın

• evet evet aklına geldikçe diplere parma uçlarınla hafif masaj yap

• Öncekileri Göster
  • Soğuk suyla saçlarını yıka. jöle,sprey,kremler,fön,maşa,boya,düzleştirici kullanma. Şampuanın içine çamterebentin yağı ekle. badem yağı ve zeytin yağıyla masaj yap saçlarına.

• yılan yağı diyorlar öldürseler kullanmam

• yağmur altında gez...

• sinamekili kür: 1tutam (yaklaşık 7-8 yaprak gibi) sinamekiyi yarım çay bardağı suda bir kaç taşım ( bir kaç saniye fokurdasın) kaynatın, ılıyınca içine mevcut olduğu şişenin kapağı kadar TATLI badem yağı ve 1 bemiks ampül ekleyin. saç diplerinize sürün. 4-5 saat bekleyin ve yıkayın. karışım her uygulama için ayrı yapılmalı taze olmalı.sinamekili kür haftada1 kez uygulanır.

• Yıkarken soğuk su kullan.Düzleştirici kullanma.İşte en doğalı bu.Diğerleri fasa fiso.

• düzeltme için teşekkürler :)

• tamamen soğuk su, deride ki 'semum' adlı koruyucu tabakayı dondurduğu için saçın zayıflamasına ve dökülmesine sebep olur, ılık diyelim.

• çam terebenti ve zeytinyağını arkadaşım şampuanına döktü kullandı çok çabuk uzadı

• bende bilmiyorum kullanmdm ama uygun bişeydir
      arkadşım uzun süre kullandı kötü koksa kullanmazdı kokusu güzeldir

• pekı bu çam terebendının kokusu nasıl,nasıl bırsey mı ben hıc bılmıyorum ayıca bırde fıyatı ?

• Evet doğru bunu yapan arkadaşlarım var.. Ama sadece çam terebentini döküp kullananı biliyorum..

• yagmur suyu

• eczanelere sor bunun için özel karısım var

• sinameki kürü

• bal uzatırmış..zeytin yağı uzatırmış...hc saç bakım yağı uzatırmış...

Yükleniyor...