Kapalı bir bayan nasıl giyinmeli?

kapalı bir bayan sizce nasıl giyinmeli?

linkte atarsanız sevinirim :)

Güncellemeler:
ya ben öyle demiyorum mesela bazıları var uzun pardüse gibi şeyler giyiniyor bazıları etek giyiyor bazıları bol kot giyiyo neyani bu gibi şeylerden hangisi iyi sizce diyorum sanırım pek bir bilgisi olan yok ama açıklar için sorsam milyonlarca kıyafet linki atardınız yinede saolun
ya siz beni anlamak istemiyorsunuz sanırım kendi rızamla kapandım burada hem ben kapalıyım diye birşey demedim sadece kapalı bir bayanı nasıl bi kıyafetle görmek hoşunuza gider yada kapalı bayanlara ne gibi kıyafetleri yakıştırıyorsunuz gibisinden bir soru sordum ya ben soruyu yanlış anlaşılacak şekilde yazdım yada siz yanlış anladınız yazın ne giyeceğimi bilemiyorum çoğu kapalı arkadaşımda bilemiyor bende sizden yardım alayım dedim biraz fikrim olur dedim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• böyle olmasında link link link link

• yorum yazdığım yere yapaydın yorumunu :D değişik şey

• Teşekkürler o senin zevksizliğin. :)

• Yorum yok...

Erkekler Ne Diyor 19

• şal güzel bence önerilir.

• başını kapatıp dar pantolon falan giymesin de.

• Kapalı giyinsin.

• Tesettür mahremi gizlemek için vardır. Erkek için de kadın için de. Hatların belli olmasın, bakışları da üstüne çekmesin yeter.

• Kıyamam gitmeyin sister'ımın üzerine

• Beyza Sultan'ın linki bitirmiş olayı tam kapanmayla ilgili olan. Onu her kapalı kız okumalı.

• :) tamam duydunuzmu what ı dar tahrik edici giyinmek yok

• Bilemicem o kadarını :) Ama hiçbir cinsel uyarıcı olmamalı kıyafetlerinde.Dekolte darlık vs.

• Öncekileri Göster
  • Böyle olmamalı misal link

• Aynen konu mantıklı bi yöne doğru gitmiyo zaten.Umarım seni tatmin eden cevaplar almışsındır...

• ben 6-7 aydır kapalıyım... Nasıl giyineceğimide iyi biliyorum sadece size göre nasıl giyinilmeli dedim o kadar sizin fikrinizi almak istedim ama soruyu sorrken keşke senin için özel olarak en ince ayrıntısına kadar yazsaydım neyse tartışmıycam yok susym ben en iyisi...

• Hani az önce dedin ya ben sorumu tam olarak anlatamadım diye.Ben de cevabı sana anlatamadım heralde :)) Tamam kapanmışsın rızanla bu senin kendi manevi düşüncen.Benim eleştirdiğim konu şu, kapandıktan sonra nasıl giyinmeliyim sorusuna oldu. Bu tarz soru soran kişi de kendi isteğiyle kapanmamıştır dedim. Bu lafımın da hala arksındayım.

• Öncekileri Göster
  • adam gibi

• pardesü giyinmeli. vücut hatlarını belli eden şeylerden kaçınmalılar.. mesela sokakta caddede bolca gördüklerimiz gibi olmamalılar. kapalılığın bile suyunu çıkardılar.. bazen görüyorum geniş, vücut hatlarını belli etmeyen, uzun pardüseli bayanlar(pardesü zaten uzun değil miydi lan. her neyse işte. kapayalım tırnağı) işte bu diyorum ama sayılar çok az.

• kot giymek istiyorsa tunik şeklinde giymeli ..eşarbını ona göre uyumlu takmalı..kot etek giyerse gömlek tarzı güzel olabilir...uzun pardesü pek gençlere gitmiyor...ancak yarım pardesü tarzı olabilir.

• açıklama gereği yapmanın anlamı yok boşver :)

• evet öyle bazıları olayı farklı taraflara çekme çabasında heralde

• yazdım ama ..herhalde cogu kişi yalnıs anlamıs ..

• altı paris üstü mekke dediklerin den olmasın..vücut hatları belli olmayacak sekilde modern giyinmesi hoş olur.

• uzun pardesü giymeleri daha iyi. Zaten kapanmak demek ; vucut hatlarının gözle bakıldıgında görünmeyecek sekilde olması ve başının örtülü olması ayak bileklerinin kapalı olması kolları ellerine kadar kapalı olması saclarınını görünmememesi demek diye biliyorum

• kapalı giynmeli :D

• Eğer kapalı bir bayan nasıl giyinmeliyim diye soruyorsa muhtemelen baskı altında kapanmıştır.Kapandıysan kendi şahsın adına kapanmışsındır ve bunun yolu adabı bellidir.Önce kendin bunun muhasebesini yapmalısın. Nasıl giyinmeliyim diye de sağa sola sormamalısın bence...

• senn kapasiten buymuş demek ki kapalı bayan nasıl giyinir sorusuna sen isteğinle kapanmamışsın diyen senden başka kim var ya sabır ya ne insanlar var... hi,ç birşey demiyorum sana

• O zaman soruyu ona göre sormalıydın bence.Sorulara verilen cevaplara bakarsan hepsinin benim anladığım gibi anladığını farkedersin ki cevaplar hep o yönde zaten.Konuyu biraz açsaydın beklediğin cevapları alabilirdinn kanımca.Kapalı bi bayan nasıl giyinmeli diye sorup bırakmışsın.Ee bu da yorumlara açık bi soru oluyor.Benim de anladığım buydu bu sorudan...

• kendi rızamla kapandım soruyu okurken doğru okusan iyi olurdu ama bura açık biri bişey yazsa dizerdin kıyafetleri heralde. Ben nasıl giyiniym diye soru sordum beni kendi rızamla mı kapanıp kapanmadığım seni ilgilendirmez fikrinde yoksa cevap vermezsin o kadar...

• Çok açık giyinmesin yeter.

• altı tophane üstü şişhane dedirtmedikden sonra farketmez...

• kapalı bayanların bazıları bence çok ama çok şık örnek : link

• kapalıysa bence makyaj yapmamalı duru güzel olmalı. gerçek güzellik budur.

• altına kot giyip sallaya sallaya gezmesin yeter kapalı bir kadının kapanış amacı nedir bunu biliyorsundur heralde ona görede giyinmelisin

• giydikleri ztn belli değil mi ?

Kızlar Ne Diyor 13

• link bu gzl gibi.

• Mümkünse şöyle giyinmesinler, hatları belli olduktan sonra sadece kafasını kapatması neye yarar ki, saç haramsa, diğer yerleri teşhir etmek nedir? Bir şey yapılıyorsa hakkıyla yapılsın, yoksa hiç girilmesin onun altına..

link

link

link

• link

bu tarz etekler hoş ve modern duruyor

link

sağdaki tarzda pant. ve babet kombinasyonu esarp ve çanta seçimi değiştirilirse hoş olabilirmiş

• link bak bunlar çok şıkmış :|

• linkdeki guzelmıs onerilir...

• link kapanıcaksa tam kapansın

• toplasan 5 tane görmedim böyle kapanmış kadın :|

• Budur yalnız...O kapanmak değil çok haklısın.

• hatlarını çok beli etmeyen şeyler giyinmeli

• Böyle yada link böyle link

• iğrenç 1

• 1.ci link güzelmiş

• çok haklısın gerçekten şu hale bak açık olsan sana neler bulurlar dediğin gibi bence şu etek pantolonlar var ya onlar çok güzel ve çok rahat onlardan alıp giyebilirsin

• beğenilecek bişi yok, aşırı zevksizsin.

• Ne o beğenmedin mi?

• bu seçtiklerin senin zevkin dimi?

• Tesettürlü bir bayan neyi giyerim der neyi giymem der bilemiyorum aklındaki kmbin renklerini stilini söylemesi gerekir ona göre bakalım

• Kadın işi bu.

• Kapalı giyinmeli:)

Yükleniyor...