Oğlak erkeği nasıl olur?

Beyler aranızda oğlak erkeği varsa yorumlarınızı bekliyorum. Oğlak erkeği sevdiği bayandan ne bekler kendisine nasıl davranılmasını ister?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• boynuzlu

• nasıl yani daha açık konuşur musunuz?

• Öncekileri Göster
    • ben karakter olark kastetmştm

• ya birakin su burctan adam tahlilini :D herkes faklidir

Erkekler Ne Diyor 14

• Burcum oğlak ve bence en önemli şey dürüstlük ..

• Sanırım sabır taşın çatlayabilir yani benim bildiğim kadarıyla.

• Oğlak burcu: Akrep burcu sevgilisi olmamış hatunlar için iyi bir teselli olabilir anca :D

• eski ew ark ım oğlak burcuydu. p*çin fırlamanın teki oluyolar gördüğüm kadarıyla :D

• Oğlak sevgilin varsa biraz ot falan ver ne biliyim sev ilerde keçi olur ama haberin olsun

• kıskanç olurlar sen de asla yalan söyleme değerin anında düşer

• yalanı sevmezler yani

• tabiki de oğlaklar mert ve doğru sözlü olduklarından karşısındakinin yalan söylemesine pek dayanamazlar "ben ona birkere bile yalan söylemedim o bana neden ufak bişeyde yalan söylüyor" diye düşünebilirler tabiii oğlaktan oğlağa da değişebilir sonuçta bu işin bir de yükselen burcu var dimi derin işler yani :)))

• :)))

• burcum oğlak. sessiz sakinim, az ve öz konuşurum, karşımdaki kişinin temiz ve bakımlı olmasını isterim, küfür argo vb. şeyleri kullananları hiç sevmem. acayip bişey bu burcun insanları. çözemedim hâlen kendimi.

• sadık mıdır bu burcn erkeği

• Kıskanç,inatçı,prensipli vs.vs.

• ben oğlak erkeği değilim teraziyim ama aklımda cinsellik oluyo bilmiyorum kendime hakim olamıyorum

• mert delikanlı tok göz ama bir o kadar da sevdiğini kıskanır :)

• o kıskançlık benm sevgilimde yok işte...

• ben bir oğlak erkeiğiyım yani kendimi tarif edersem biraz inadım var hırsla yourulmuş başarım var aramızda kalsın biraz fazla duygusalım ve iradem güçlüdür ve kötü gibi bi yanım var oda şu birine cok bağlanıyorum ayrılmam zor oluyo

• Güzel olur kendimden biliyorum

• Sadık,Ahlaklı ve güzel olması.

• mümkünse başak bul kendine :)

• o neden?

• Başak burçları çok duygusal olur yaa.

Kızlar Ne Diyor 7

• dürüstlük takıntılıdırlar. dünyanın en kötü haltını da işlesen dürüst ol yoksa en ufak yalan bile onları sarsar.

• Kesinlikle doğal olmasını ister bir çok oğlak erkeğinden bunu duydum ve sevgilimden biliyorum fazla makyaj abartılı şeylerden hoşlanmıyor. Azıcık yalancı olabiliyorlar sanırım :)

• tek kelimeyle mükemmel diyebilirm..

• nasıl yani?

• Öncekileri Göster
    • bağlattrmak için ne yapmak lazm

• yavaş yavaş ilerlemen lazım her konuda kendinden emin oldugunu göstermelisin ona güçlü bir karakterin oldugunu bilmeli.oğlaklar sadelikten yanadırlar sade ve doğal olmaya calış fazla göşteriş onların dikkatini cekmez aksine kendin gibi ol.zorlama rahat bırak onu o harekete geçiceği zamanı biliyordur ama en önmlisi güven vermeye calış sözlerinle hareketlerinle cevreye başlarınla herşeyini inceliyecektir zaten.

• ben oğlak erkeğini sevmem ana çıkarcı geliolar kendimde oğlağım bu arada

• Çıkarcı değildir,büyük bir kısmı.Başta ben olmak üzere tanıdıklarımdan yola çıkarak söylüyorum:)

• bilmiorum bana çıkarcı ve hesapçı gelior o yüzden sevmem oğlak erkeğini .çok mantıklıdır bide .aşk adamı değildir hayal kırıklığına uğratır eğer aşk bekliyorsan .sürekli uğraşman gerek .alttan alıcan hep .romantik değildir hiç .

• çok inattır dikine gitme hep alttan alacaksın sen ılımlı olacaksın artık

• bak tatlım bnm yiğit diye bi sevdiğim vardı geçen sene ölyürdum o çocuk için oğlak erkeğiydi sevdm olgun kızlardan hoşlanır ama yanındayken çocuk olucaksın yapmacık çocuk taklitleri değil gösterişli olmalsın ama abartma sadelik tennin olsun dürüst konuşş ;) şimdi ayrıldık ama güzel seviyeli bir ilişkimiz vardı

• oğlaklar genelde duygularını içinde mi yaşyr yani benm sevgilim öyle de?

• Öncekileri Göster
    • bu arada takdr ettm seni demşsn teşkr ederm umarım o da değerimi anlar umarım o da senn farkettiğin gibi arada mesafeler olmasına rağmen on a bağlı olduğumu anlydr

• hakkında hyrlısı olsun tatlımm =)

Yükleniyor...