Bir kadın nasıl güzel olabilir ?

Bir kadin nasil guzel olabilir ?Giyimiyle mi , bakisiyla mi ,davranislariyla mi ,makyajiyla mi ? Nasil bir kadin guzel gelir size nasil giyinmeli nasil makyaj yapmali nasil davranmali ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim için şahsen yüzü kirden görünmese yırtık pırtık elbise giyse fark etmez ama çok beğen giğim bir şeyide göstermerk isterim link buna diyecek lafım yok tek parça elbise ve güzel bir makyaj ... tipik erkek geni... :)

• Açamadım :(

• açılıyor

• Not Found

The requested URL /imgres was not found on this server.

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.google.com.tr Port 80

hata veriyor bunu diyor bana :/

Erkekler Ne Diyor 11

• göreceli bi kavram

• Davranış

• kibar davranmalı ama köylü kibarlığı değil .burada beyfenddiiii diye böğürüp arkadan kıçını kaşımamalı hatır hatır

• 4 bardak votkadan sonra tüm kadınlar güzel olabilir.

• Ahlakı ile

• güzellik göreceli olup ,görmek isteyenin nasıl göreceğine bağlı.yaratılıştan güzelliği vardır ama temizlik konusun da dikkat ederse daha güzeldir.

• Zerafet ile seksiliğini birleştirebilen kadın , güzeldir benim için.

• En çirkin haliyle bile güzel olan bir kadın, güzeldir.

• kendisine yakıştırmalı her şeyini uyumlu olmalı

• Sevgilimse yüzü güzel olmalı evleneceksem huyu güzel olmalı.

• giyimi makyajı

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence güzellik saydığın şeylerle bir bütündür. Yüz ve vücut hatları düzgün olan bir kadın davranışlarında iyi değilse güzel değildir. Güzelliğin hiçbir standardı olmadığını düşünüyorum ne boy ne kilo ne de ten rengiyle. Kadının görünüşüyle davranışları birbirini tamamlamalı bütün olmalı

• Mesela ben;Öncelikle kendine yakışanı giymeli kilosuna uygun boyuna ve ten rengine uyumlu şeyler giymelidir,ve giymiş olduğu kıyafetin renginde bir oje,maskara ve rujun üstüne parlatıcı(fazla makyaj yapmam) Saçlar yağlı olmasın kendini saçın açıkken mi güzel toplu iken mi güzel hissediyorsan o saç modeli kıyafetinle uygun çanta ve ayakkabıların küpelerin,sadece baş parmağına fazla göz çarpmayan bir yüzük ve ince bir bileklik. Güzel denilen kadın dış görünüş olarak değil davranış biçimi olarak daha da bir önemli yerine göre gülüp yerine göre konuşmasını bilmesi lazım bir ortamda her espiriye gülünmez seçici olmak lazım ben böyle özetliyeyim sen anla uzun yazarsam oha bunu kim okuyacak dersin gerisi sana lazım hadi baay

• Bir kadın bakımlı olursa güzel olabilir. Gerçekten.

• özenli olmasıyla güzeldir güzel olan kadın.her şeyi kendine yakıştıran kadın çirkindir.çünkü her kıyafetin başka bedeni vardır.makyaja ve saça gelirsek yüze uygun olmalı ve kıyafetle aynı renk olmak zorunda değil.

• güzel olunmaz güzel doğulur..

Yükleniyor...