Kırmızı ve mavi pantolon erkeğe yakışır mı?

Bir erkek olarak merak ediyorum kırmızı ve mavi pantolonu erkek neden giyer. Şahsi kanaatim palyaçoya dönüyorlar, belki ben geri kafalıyım ama hakikaten yakışmıyor. Farklı düşüncelere saygım var yanlış anlamayın beni, giyen giysin gene.

Güncellemeler:
Soruyu sorarken korkuyordum tepki alırım diye ama çok şükür yalnız değilmişim :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kirmizi ergen pantolonu gibi. Mavi giymek istersende kot giy iste. Erkekler yormayin kafanizi bu seylere. Basit dusunun

• Hepsine katılıyorum da şu sondaki basit düşünün cümlesi bozdu

• Öncekileri Göster
    • Uzun boylusun, her renk ve model elbise yakışır sana. Pişti olduğun kız yansın derdine :)

• Tesekkur ediyorum :)

Kızlar Ne Diyor 22

• iğrenc hele kırmızı :)

• yakışmaz

• Bizde diyorduk turta nerde kaldı

• Öncekileri Göster
    • her türlüü

• Havuçlu ve elmalı kek olsada yesem 2 gündür aşeriyorum :(

• hiiiiç hoşlanmam ben

• yakışmazz

• beğenmiyorum.

• Hoş değil bence

• olay aslında kişinin tarzıyla duruşuyla görünüşüyle alakalı bir durum. eğer ağır abi dediğimiz bir arkadaş giyse tabiki palyaçolara benzer ama sportif ve görüntüsü ona uygun bir arkadaşa bence yakışır...

• Hiç sevmem yakışmıyor

• kimse sevmiyor madem niye giyiyor bunlar

• bide çok yakışıklıyım çok havalıyım diye ortalıkta geziyorlar :D

• Havası batasıcalar erkekliğin suyunu çıkardılar be. Madem giyiyon tak bide kırmızı burun ekstralara çık

• ya kırmızı kötu de su mavi cidden muthiş duruyo tabi üstüne sade duz renk bi gomlekle ya da tsörtle falan ve tabi dar olmayacak adam gibi olcak

• Giyim tarzına bağlı.Altına uyumlu bir spor ayakkabı ve üstüne güzel bir gömlek.Oh oh 2si de harika durur.Ki, artık renkli pantolonlar moda.Cesaret olma işini aşalı çok oldu.

• Güzel diyorsun da canım herkesede yakışmıyor, giyenleri görüyorum toplama bilgisayar gibi geziyorlar. Ben esmerim kendime yakıştıramıyorum belki beyaz tenli olsam giyebilirdim.

• Öncekileri Göster
    • Sen bilirsin :) Kırmızı pantolona heveslenen sensin...

• Heveslenmedim yaaa, sadece sordum ben yakıştıramadım bakalım kim con con burda onu öğrenmek istedim :)

• ıvana sert gibi olcak ama giymesini bilirsen her şey yakışır

• öyle vücudum olursa giymekten gocunmam. :D Napalım ki yok

• tabiki de hayır !

• Hayır olamaz

• Nayır nolamaz olcaktı :D

• sevmıyorum hatta nefret edıyorum

• kırmızı pantolon şu çocukları eğlendiren komik adamlara ne deniyorsa onlar gibi olursun bence

• Palyaço yani. çok itici duruyor erkekte. hele esmerse benim gibi tam palyaço oluyor

• Aynen esmere siyah gri şeyler yahışır. üstüne kara ceket giyi çık güneşin altına kara gözlük tak her şeyin gara olsun. gızlar sana gara olsun .D

• garalar bağlamayalım sonra gara kuzum.

• Giymez maço adam!

• itici

• rezalet

• bazılarına yakısmıyor ama bazıları da var oo :)

• Maço adam giymez!

• Bence hoş durmuyor.

• hayır

• güzel kombinleyebilmek önemli. riskli renkler çünkü. ama az buçuk modadan anlayan, renk sever erkekler gayet de cuk oturtuyolar kendilerine.

• risk alacak bi bu kaldı o da eksik olsun

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...