Bakımlı olmak ne demektir?

Sizce bir kıza bakımlı diyebilmek için onda hangi özellikler bulunması gerekir,neler yapması gerekir? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya hayatımda bakımlılık lafı kadar saçma birşey duymadım.arkadaş sen arabamısın?jeneratörmüsün bakıma giriyorsun :) rektefe ettriyorsun kendini.ayrca makyaj olayıda çok saçma.mantıken düşünelim demek ki sen çirkin olduğunu düşünüyorsun ki kendini boyayım güzelleşmeye çalışıyorsun.yani çirkinliğini ilan ediyorsun makyaj ile.

ayrıca

şimdi kadın gitmiş saçlarını sarı yaptırmış ama kendi buğday tenli ve kaşlarıda hala siyah yani ben anlamadım mı senin çakma olduğunu.öküz gibi far,kalem sürüyorlar fondoten sürüyorlar.bunda da aynı mantık geçerli.o boyalar gece illa silinecek :) işte ozaman makus talihin ile başbaşa kalacaksın :)

• ya hayatımda bakımlılık lafı kadar saçma birşey duymadım.arkadaş sen arabamısın?jeneratörmüsün bakıma giriyorsun :) :D:D:D:D koptum laa:D

Erkekler Ne Diyor 9

• pasaklı olmasın yani. temiz olsun.elbisesi temiz olsun,yüzü temiz olsun öyle...

• kesinlikle güneş kremi sürmeli ve hafif makyaj yapmalı

• el ve ayakları bakımlı ve ojelı olmalı

• arkadaş banyo ve vücut kılı. baymayacak şekilde hoş koku giyim bu kadar. kalanı mavel. o kadar makyaj yapıyor kimi bakasım gelmiyor. paintten cıkmış gibi:D

• boya badana diyorum ben öylelerine :D

• cildinin sihirinden anlasın yeterlidir

• hergün yıkanmak temiz olmak bunlar oldumu zaten vücudun dogal kendine has güzelligi çıkar

• kollarında kıl olmasın geçen bu soru aadı altında çok tartışıldı kızlar kılları savunuyor bu bir bakımsızlıktır

• benim aşık olacağım kız beni anlayacaktır rahat ol

• umarım aşık olduğun kızın kollarındaki kıllar senin bacaklarındakileri geçer bak o zaman nasıl kabulleniyorsun :D

• sabah yüzünü yıkasın. kötü kokmasın.

• yok yok iyisin böyle devam et. beğenmeyen utansın kendine baksın önce

• ben bunları zaten yapıyorum ama hala bakımsız kategorisindeyim! :)

• göz var nizam var...buna uysun yeter.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...