• Sor
  • Bence

Buğday tenlilere hangi saç rengi yakışır?

Doğallığı seviyorum fakat saçlarımı boyatmak zorundayım çünkü çok beyaz var..Buğday tenliyim. Hangi saç renkleri bana yakışır. Resimde de görebilirsiniz ten rengimi..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 9

• Buğday tenli hanımlara açık sarı, açık kızıl, açık kahve ve tonları çok hoş olablr...

• Siyah pek güzel gitmiyor. KUMRAL derim.

• Doğallığı seviyorsan aynı renkten devam et. Değiştirmek istiyorsan birşey diyemem. 20 yaşında çok beyaz olmaması gerek...

• kumral..

• kesinlikle kömür siyahi diyorum hafif brozlaştımı çok güzel görünüm alıyor ...

• kumral yakışır

• dogal sac renginde kal, ayrica bu yasta beyaz sac? genetik bir sorun mu var?

• hayır yok ailemde saçı beyazlayan pek yok fakat bende okul,stres falan olsa gerek aşırı derecede beyaz var..

• Öncekileri Göster
    • Evet. saç rengimi seviyorum, doğallıgı da seviyorum en doğrusu budur.Teşekkürler..

• ben tesekkur ederim

• Doğal rengine devam etmelisin bence. Renk kötü oldu vs gibi dertlerden de arınmış olursun.

• kızıl iyi gider..

Kızlar Ne Diyor 8

• herkese kendi saç rengi yakışandır zaten boşuna başka renk arama

• bu islerden anlarım size gidecek farklı gösterecek tek renk bakır_karamel ... harika duracaktır ... kumral tonları da olabilir ...

• Bende istiyorum da yaşıma uyar mı bakır karamel acaba henuz lisedeyim yaş 18

• bence hic boyama eger 18 sen kumral derim ama o renklerde genc renkler daha ilerde de boyatabilrisin bende senden cok buyukmus gibi konustum güldüm simdi kendime =)

• koyu kahve

• siyah yada kumral favorın olsun

• küllü kumral tonları çok doğal ...

• Çikolata kahvesi doğalKaramel tonları seksapaliteBakır şükela.

• kahve tonları kızılardan da koyu kızıl viyole tonları. ve tabıkı kumral.sarı ıstıyrosanda çok açık beyaz olmalı ara sırlar berbat olur.

• Bakır-Karamel çok yakıştırıyorum ben..Ama bu saç renkleriyle bakımlı olmak gerekiyor makyajsız sırıtıyor çünkü..

• Bu rengi çok seviyorum fakat ten rengime uyar mı bilmiyorum yaz da geldi bronzlaşacagım. Bakımlıyım o konuda sorun olmaz da bir kuaförüme de sorayım bu rengi..

Yükleniyor...