• Sor
  • Bence

Buğday tenlilere hangi saç rengi yakışır?

Doğallığı seviyorum fakat saçlarımı boyatmak zorundayım çünkü çok beyaz var..Buğday tenliyim. Hangi saç renkleri bana yakışır. Resimde de... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 10

• Buğday tenli hanımlara açık sarı, açık kızıl, açık kahve ve tonları çok hoş olablr...

• Siyah pek güzel gitmiyor. KUMRAL derim.

• Doğallığı seviyorsan aynı renkten devam et. Değiştirmek istiyorsan birşey diyemem. 20 yaşında çok beyaz olmaması gerek...

• kumral..

• kesinlikle kömür siyahi diyorum hafif brozlaştımı çok güzel görünüm alıyor ...

• kumral yakışır

• dogal sac renginde kal, ayrica bu yasta beyaz sac? genetik bir sorun mu var?

• hayır yok ailemde saçı beyazlayan pek yok fakat bende okul,stres falan olsa gerek aşırı derecede beyaz var..

• Öncekileri Göster
    • Evet. saç rengimi seviyorum, doğallıgı da seviyorum en doğrusu budur.Teşekkürler..

• ben tesekkur ederim

• Doğal rengine devam etmelisin bence. Renk kötü oldu vs gibi dertlerden de arınmış olursun.

• kızıl iyi gider..

Kızlar Ne Diyor 8

• herkese kendi saç rengi yakışandır zaten boşuna başka renk arama

• bu islerden anlarım size gidecek farklı gösterecek tek renk bakır_karamel ... harika duracaktır ... kumral tonları da olabilir ...

• Bende istiyorum da yaşıma uyar mı bakır karamel acaba henuz lisedeyim yaş 18

• bence hic boyama eger 18 sen kumral derim ama o renklerde genc renkler daha ilerde de boyatabilrisin bende senden cok buyukmus gibi konustum güldüm simdi kendime =)

• koyu kahve

• siyah yada kumral favorın olsun

• küllü kumral tonları çok doğal ...

• Çikolata kahvesi doğalKaramel tonları seksapaliteBakır şükela.

• kahve tonları kızılardan da koyu kızıl viyole tonları. ve tabıkı kumral.sarı ıstıyrosanda çok açık beyaz olmalı ara sırlar berbat olur.

• Bakır-Karamel çok yakıştırıyorum ben..Ama bu saç renkleriyle bakımlı olmak gerekiyor makyajsız sırıtıyor çünkü..

• Bu rengi çok seviyorum fakat ten rengime uyar mı bilmiyorum yaz da geldi bronzlaşacagım. Bakımlıyım o konuda sorun olmaz da bir kuaförüme de sorayım bu rengi..

Yükleniyor...