İşaret parmağınız yüzük parmağınızdan uzun mu, kısa mı?

Soru açık arkadaşlar =) Saçma bir soru demeyin, değil. Daha sonra neden sorduğumu söyleyeceğim güncellemede. ama kimsenin bundan etkilenip sonuca göre hareket etmesini istemiyorum. Dürüstçe yanıtlar bekliyorum =) Şimdiden teşekkürler =)

Güncellemeler:
bakalım kimlerin işaret parmağı yüzük parmağından uzun çıkacak =) şu ana kadar 1 tane var vaysttt =)
Arkadaşlar biraz sabır.önemli bi mevzu çünkü.o yüzden yarına kadar beklemeyi düşünüyorum.. bakalaım kimlerin işaret parmağı uzun.. =) yarın belli olucak..
yalnız söyleyince beni linç etmiceksiniz anlaştık mı ? :D önce onun sözünü alayım ama bu bilimsel bişeymiş ben napiyim :(
ya tamam kimseyi daha fazla merakta bırakmadan açıklayayım sizde kurtulun bende :D
İŞARET PARMAĞI YÜZÜK PARMAĞINDAN UZUN OLANLAR EŞCİNSELLERMİŞ YA DA EŞCİNSEL EĞİLİMLİLERMİŞ.. =)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kısa, ama biraz bakmaya devam edince eşit gibi sanki

• hahaha :D teşekkür ederim :))

• ada senin bu sorular anketlerden daha çekici oluyo be :)

Erkekler Ne Diyor 34

• Ben bu tür genellemeleri pek inandırıcı bulmuyorum; her bir insanın parmak işaretleri bile farklı iken nasıl oluyor da 3 bin 5 bin kişilik bir insan grubunu teste tabi ederek 7 milyar insanın kaderini belirleyebiliyorlar? dünyada 7 milyar insan var ve 7 milyar insanın 7 milyarı da farklı karakteristik özellikler taşıyabilir bunu hiç kimse şahsın kendisi kadar iyi bilemez. benim işaret parmağım yüzük parmağımdan daha uzun ne yani benim eşcinsel olma veya daha farklı negatif özelliklere sahip olduğum anlamına mı geliyor bu? sadece gülüyorum :) sapına kadar erkeğim ve taş fırınım hiç bir kadınsı özelliğim yok. böyle saçma şeylere çok inanmayın derim

• benim yüzük parmağım daha uzun ama istediğim zaman ikisinide aynı uzunluğa getirebiliyorum...teorine göre ben nefes alan herşey kategorinde bir insanmıyım ?

• İyi kurtulduk eşcinseli görünce kalbime iniyodu .d

• aynen işaret parmağım kısa valla sakata geliomuşuz Allahtan kısa yani .

• allahtan kısa ya :D

• Elbette benim de işaret daha kısa.Tüm psikoloji öğrencilerinin 2. sorusudur bu. İlki de bir ağaç hayal et, bir ev hayal et şeklinde olan.

• Yüzük parmağı işaret parmağından uzun olanların testosteron hormonu fazlaymış.. BBC'nin The Secret of The Sexes belgeselinde seyretmiştim..

• Kesin bu teoriyi boş zamanı olan bir İsviçreli bilim adamı sallamıştır. En kısa zamanda Bülent ERSOY'un uygun bir resminden doğrulama yapacağım :))

link

Şu resimde görüldüğü üzere; Bülent ablanın yüzük parmağı daha uzun. Teori yanlış :)))

• tespite inanma ama tespitsizde kalma hahaha :D hakan abi ben bulamadım ama sen bulabilirmisin bilmiyorum.1 kadın 1 erkek dizisinde bu tespitin yapıldığı dergiden okunan videoyu izlermisin.orda bilimsel olduğunuda söylüyodu.

• Teşekkürler :)

• eline koluna sağlık hakan hocam, erkeklik yüzük parmağıyla olsaydı görüldüğü üzere bülent abla en delikanlı insan olurdu:)

• Benim sol eldeki hemen hemen eşit gibi yaw :))) sağ taraftaki yüzük parmağım uzun...nolcak simdi ? :D

• :D:D

• ohhh :)) iyi ozaman :D

• eşcinsel değilsin :))

• Valla güzel soru. En azından sitede kimin yüüzk parmağı uzun haritası çıktı.

Yüzük parmağı uzun olan kızları özellikle gözlem altına alıp her türlü soru cevap ve yorumlarından itina ile geri mühendislik yapacağım :)

Freud'a sellektör yapıyorum valla. Hehheety Türk Freud geliyor :)

• haha :D

• Sakata geliyorduk az kalsın :) Öyle bir şey olmuş olsaydı o parmağı kökünden kesip atardım ::)

• Tabi ki normal.Biraz espri katalım dedim :)

• niye ki gayet normal bir durum =))

• bence senin iki elden de gelmiş özellikler :) demekki sadece sağa bakmak yetmiyomuş. Bu arada galiba benim sağda yüzük uzun gibi, solda eşit gibi. Eşitikte birşey yazmıyor, acaba onlar da biseksüel falan mı oluyor, arada kaldıkları için :|

• ahahaha olabilir :D:D

• Benimkiler eşit gibi de ben sanki başka sonuçlar biliyorum: daha analitik düşünebilen falan gibi birşeydi okuduğum sanırım.

Birde işi gücü olmayan ingilizlerin var bir araştırması, testesteron ve östrojen hormon düzeyine bağlamışlar, bir kitap adı geçmişti zamanında adını hatırlamıyorum.

Yüzük parmağı uzun olan biri

-Dışa dönük biridir

-Risk almaktan korkmaz

-Agresif olur

Yüzük parmağı kısa olan biri

-Duygusal olur

-Ev dekorasyonda iyidir

-Meme kanseri riski taşır

-Erkekse potansiyel homoseksüeldir

-Erkekse erken yaşta kalp krizi riski taşır

-Konuşarak etkileme kabiliyeti yüksektir

gibi şeyler vardı. İnandım mı yoo güldüm geçtim valla :D

• yoo yüzüğüm uzun bi elimde

diğer elimde işaretim ama sağa bakmak lazım o yüzden yüzük :))

• senin parmaklar eşit galiba, her gruba uyuyorsun :) karakter analizinde bir parmak kalmamıştı zaten kullanılmadık onu da bulmuşlar :D aman kanserden de allah hepimizi esirgesin.

• dışa dönüğüm

risk alırım

agresifim

dugusalım

ev dekorasyonunda iyiyim

kanser hakkında bi bilgim yok :D

• ilk defa duyuyorum bak şimdiii ama Allahtan işaret parmağım uzun değilde bu guruba karışmamısz..:))...

• kötü olarak demedm sadece bu guruba katılmamışz dedim okadar...

• ne varki bunda doğal bişey o grup kötü gibi aksettirilmesin o da insan sende.

• ohhh ucuz kurtulduk :)

• bunu öğrendiğim iyi oldu :)

• hahaha :D:D ne varki bunda bu kötü bişey değilki.bu kötü bişeymiş gibi kurtulduk demekte yanlış :)) ama evet eşcinsel eğilimli bile değilmişsin.kimi insan eşcinsel olduğundan bile haberi yokmuş.çoğu kadında eşcinsel olduğu halde bir erkekle evliymiş.

• Söz dövmiycez seni :)))

• tamam o zaman açıklıyorum :D

• genelde erkeklerde yüzük parmağı, kadınlarda işaret parmağı 2. uzun parmaktır.

• yüzük parmağım daha uzun :)

• ya sende? :)

• Hayırdır testesteron ölçümü mü yapıyorsun çaktırmadan kız? Nereden öğrendin bakayım sen bunu? Pek bilmez kimseler. En testesteronluyu potansiyel sevgili adayı mı seçiceksin napacaksın? Neyin peşindesin? :) Benim yüzük uzun, uzun uzun :D

• yüzük parmağı uzunsa demiyo zaten işaret parmağı uzunsa diyo

• Yooö işte sen oradan buradan duyduğunu gerçek sanıyorsun problem o...

Yüzük parmağının uzun olması testesteron fazlalığına işarettir. Eşcinsellerin testesteronlerı normalin 2 katı kadardır. Ama testesteronu normalden fazla olan eşşcinsel olacak anlamına gelmez bu. Normalden fazla testesteron daha fazla erkeklik demektir, belli bir limite kadar... Daha kıllı olur, daha kaslı olur, yatakda daha iyi olur vs... Eşcinsellik konusunda şüphen olmasın yoksa, üzülürsün :)

• :P ne alaka yaaa hiçbir alakası yok duyuncada şaşıracaksınız zaten :D demek yüzük uzun ha hahahahhahaha :D:D:D eminmisin tekrar ölç yoksa sen beni linç edersin burda :D

• ikiside aynı ne olcak şimdi :)

• hadi açıkla artık merak ettik... :)

• belki o da doğrudur ama benim dediğim başka bişey :)

• haydaa benmi yanlış biliyorum acaba

• Öncekileri Göster
  • İşaret parmağım kısa

• Yüzük parmağı uzun olan sakata mı geliyor :) Benim de yüzük parmağım uzun :)

• ;D

• erkeklerde bir tek benim mi işaret parmağım daha uzun yauw :/

• eşcinelliğin nesi iyi yau:) ayrıca yüzük parmağımı çekiştirdim biraz uzadı gibi, şimdi yüzük parmağım daha uzun:)

• haha :D:D olsam nolcak olmasam nolcak sen olsan nolcak olmasan nolcak :)) kötübişey değilki bu :)

• sensin eşcinsel:)

• Öncekileri Göster
  • yüzük parmagım daha büyük

• benim yüzük parmağım daha uzun

• yüzük daha uzun

• yüzük parmağım 1 cm kadar uzun. umarım kötü birşey yoktur soruda

• bana göre kötü bişey yok..insanlık hali sonuçta.

• Onun sebebi ile ilgili soru daha önce sorulmuştu ADAaa :))

Benim yüzük parmağım uzun :)

• Süren doldu :))

• ahahaha :D:D sana mesajla özelden derim o zaman :D

• Yalnız 5 dakika içerisinde sebebini söylemezsen bir daha sorularına cevap vermem. Yarın iş var yatacağız be kardeşim...

• Öncekileri Göster
  • yüzük parmağım az daha uzun.

• Üzgünüm ama dayanamadım :)

link

• hem kadın hem erkek için farketmiyo canım

• iyide kadınlarda durum aynımı sadece erkekler ıcınmı bu test

• Solak değilim.

• Öncekileri Göster
  • işaret parmağım kısa.

• ahahaha :D:D:D:D aşkolsuuuunnn :D:D

• ha ha :) sevindim, ama senden korkulur bi daha sana cevap verirken 2 kere düşüncem :)

• yüzük parmağım daha uzun

• ok

• tmam şu an arıyorum o videoyu :D biraz vakit istiyorum :D bulup direkt günecllemeye koycam zaten.

• gel ellerine bakayim dersem adam ters algilar ssh olmaz :D ama izleyeyim videoyu

• Öncekileri Göster
  • bariz kısa. sonunda kötü bişey çıkarsa fena yaparım =)

• yorum yok :D:D:D ama kötü bişey olarak görmüyorum ben bunu :)

• Sorunun gerekçesini ben biliyorum ama söylemeyeyim şimdi ADAaa'nın sürprizini mahvetmeyelim :))

İkisi arasındaki uzunluk farkı pozisyona göre çok değişiyor. Avuç içleriniz aşağı bakacak şekilde tutarsanız başka, avuçlarınız yukarı bakacak şekilde tutarsanız başka, avuçlarınızı kendinize çevirip 90 derece bükerseniz başka. Avuçları yukarı bakacak şekilde dümdüz açtığımda yüzük parmağım biraz kısa görünüyor mesela, avuçlarımı kendime doğru büktüğümde bu sefer yüzük parmaklarım daha uzun :) Bir de, nerden itibaren ölçmek lazım, avuç içindeki çizgiden mi, yoksa elin dışındaki eklemden mi? :))

• sarkastik seni :)

• Valla benim geometri bilgim bu kadarına yetiyor, fazlasını karıştırma:)

• 3 tane başka yazdın ya, 3 başka hangi olasılık mesela?

:)

• Kısa

Kızlar Ne Diyor 34

• Ben de zekiler diye duymustum

• işaret parmağım daha kısa yüzük parmağım uzun

• hayır bilimsel acıklamasını soyluyorum bas parmagı uzun olanların testeron sayıları daha az national geographic erkekler hakkkında hersey belgeselinde geciyo

• yok cok sukur kısa :D

• bende baska bilyiorum..Eger isaret parmagi yüzük parmagindan uzun ise,sevgiline esine sadik olmayanlardan oluyormussun :)

• =) aman ne olcak ya bahtili inanc iste cok sevinme ;)

• hem gay değilim hem de sadık bu durumda, sevdim bu analizi kızlara anlatayım :))

• uzun

• ya benim ikiside aynı boyda ne olacak şimdi?

• oha bnm biraz uzun şoktayım :D eşcinselim :D :O

• saçma ya inanmayın böyle genellemelere benim de işaret uzun ama sapına kadar erkeğim taş fırınım :)

• Benim işaret parmağım yüzük parmağımdan daha uzun. Eşcinsel de değilim eğilimim de yok valla, erkek severim.

• aynen benim de işaret daha uzun ve sapına kadar erkeğim taş fırınım inanmayın böyle genellemelere

• eğilimlilermiş n demek

• Yani eşcinsel olmaya yatkın, olabilir.

• İşaret parmağım yüzük parmağımdan kısa

• hayır ya kesinlikle katılmıyorum :) ufacık eğilimli değilim peki sag elinde normal olup sol elinde isaret parmagı biraz uzunsa o zaman ne oluyoruz yarı eğilimli mi :D

• saçmalıktan ibaret ya inanmayın :) benim de işaret daha uzun ve sapına kadar erkeğim taş fırınım kendimden şüphem yok yani

• o zaman iyiymiş :D

• valla olsaydım apacık söylerdim cünkü insanların secimlerine saygı duyarım secimlerime insanların yaklasımlarını da umursamam ufacık bir egilim göremedim kendimde bu yasıma dek :)

• Öncekileri Göster
  • çok saçma bi tespit. bilimsel bi açıklaması olamaz.

• açıklaması yok zaten sallamasyon :)

• aman be yaa zaten dergide açıklananların hepsine inanmican

• :))))))))))))))))))))))))

erkeklerdemi kadınlardamı yoksa her ikisindemi

• hahaha :D:D süpersin yaa :D

• Tamam heyecanla beklıyorum :))))))

• bu yaşından sonra olursun belkide :)))) hem eşcinselsin demiyo eşcinsel eğilimli diyo.arada fark var.çünkü çoğu kadın öyle olduğunu bilmez bile.ama erkekler bu konuda daha rahat.kadınlarsa erkekle evlenir öyle olmadığını sanar çünkü tabular var bu yüzden normaldir :))

• Öncekileri Göster
  • link

:)))))) sonuçlar apayrı ama...

• :)))))))))))

• hayııırrr :D:D:D son güncellemede söyledim ne olduğunu :D yalnız videosunu arıyorum arıyorum bulamıyorum :S

• bu arastirmayi es cinsel arkadaslarimin parmaklarina bakarak genisletip dogru olup olmadigini belirtecegim adacim ;)))

• tamam vallahi iyi olur :D ayrıca bende bunun videosunu arayıp bulmaya çalışçam bulunca link olarak atıcam zaten ordan öğrendim bende :D

• Ada, bu sitedeki hiç bir soruyu bu kadar merakla beklemedim :D

haydin

• :D:D:D

• aaa bunu ben de biliyorum eğer bir kişinin işaret parmağı yüzük parmağından büyk ise prostat bu yönden ben şanslıyım çünkü üzun değil yanlış biliyosam düzelt lütfen aklımda böyle kalmış

• senin prostat olma şansın yok zaten :)

• pardon o zaman

• hayır öyle bişey değil :D

• eşit benimki ne olcak ki merak ettim

• açıklicam şimdi :)

• kararsızlık var evt ee kısa veya uzun olsaydı nolcaktı

• kararsızlık var sende belkide ama büyük intimalle diğeri olmalısın :)

• varrya bunun altından saçma bişi çıkarsaa ömür boyu bırakmam yakanı :D

• eyvah eyvah :D:D:D zaten linç edilmekten korkuyorum :D:D

• evet işaret parmağım daha uzunn yoksa ölecek miyimm :)

• valaha çok saçma benim hemcinsime karşı hiçbi eğilimim yokk valahaaa

• oha :D

• işaret parmağım kısa

ama ayak işaret parmağım hepsinden büyük :D

• elim işte kısa :D

erdemcim ben futbol oynamışımdır zamanında el işaret parmağım kısa ama ayağımınki uzun.

ben olaylara herkesin baktığı yönden bakmam,daha farklı düşünürüm.

• Aaaa. Süper. Senin beyin yapında farklıdır o zaman kesin.

İşaret parmağı uzun olan bayanların eğilimleri de farklı oluyor. Erkek gibi aynen.

Futbol oynayan bayanların yüzük parmakları parmakları genelde uzun oluyor mesela.

Erkeksi özelliklerin var mı fark ettiğin? Bazı kızları sevmediği ama senin hoşuna giden?

Beyin yapın nasıl? Olaylara diğer kızlarda farklı pencerelerden mi bakarsın yoksa pek bir farkın yok mu?

Beyaz önlüğümü getirin, bilim adamı olarak inceleme yapacam :D

• el el :D ayağı karıştırmayalım :D

• sağ elimde işaret parmağım ve yüzük parmağım eşit ve ilk defa fark ediyorum ki sol elimde işaret parmağım yüzük parmağımdan epeyce kısaymış çok ilginçtir ki şimdi suan fark ediyorum ve cevabı duymak için sabırsızlanıyorum ...

• hmmm

• evet saat 00.00 oldu meraktayız :D

• İşaret parmağım yüzük parmağımdan daha uzun. neyin göstergesiymiş ki bu?

• benim yüzük uzun :D

• hepimizin işaret parmakları daha uzun, Ada :)

• elbette :D ben zaten bunu anlatmaya çalışıyorum ama ben bana kızdığın için öyle a ları uzattığını sanmıştım ondan güldüm :D tepki tolicağımı bilerek sormuştum zati :) ellerden bile anlaşılıyo ne kadar ilginç bişey Allah nasılda yaratıyo baksana.eşcinsel olmasada insan buna eğilimli olabiliyomuş işaret parmağı büyükse.o tez hocanın işaret parmağı büyükmü acaba yüzük parmağından bakabilirmisin?

• Öncekileri Göster
  • Evet, işaret parmağım yüzük parmağımdan daha uzun.

• yuzuk parmagi hangisi

• merci

• D'accord :)))

• ama cok kafam karisti Mr hakan gulmeyiniz rica edecegim ;D

• Öncekileri Göster
  • Hı ben bunu biliyorum. Eşit gibiler ama yüzük birazcık daha uzunca

@buble söylemiş zati :D

• Bak dikkat ettim yüzük parmağı uzun olan bayanların düşünce yapıları şukela...

Diğerlerinden farkınız var kesinlikle.

• bakalım bakalım... :D

• :heyecan yaptım Ada bak şimdi :D

evet yüzük daha uzunca ama çok fark yok benimkinde

• Öncekileri Göster
  • yüzük parmağım daha uzun. merakla bekliyorum.

• Aha bire dene daha. İncelemek lazım bu bayanları.

• İşaret parmağı yüzük parmağından uzun olan var mı ? eğer öyle biri varsa kesin evrime uğramıştır :)

• benim işaret yüzükten daha uzun ve evrime falan uğramadım sapına kadar erkeğim taşfırınım ve son kararım :)

• eşit olmayana bak sol eline bak kimisinde sol elinde oluyomuş.eğer eşitse sol eline bakmalısın

• yaa benm sag elimde oranlar esit ama sol elime baktıgımda isaret parmagım biraz daha uzun evrim mi gecirmis oluyorum ben simdi :(

• Öncekileri Göster
  • BBC belgeselinde izlemiştim. Araştırmacı, erkeklerden oluşun bir grup arası koşu yarışması düzenliyor ve de yarış gerçekleşmeden kimin birinci, ikicinci vs. olduğunu biliyor. Bu kişi ne muneccim ne de başka biri. Sadece bir bilim adamı. Yarış öncesi erkeklerin işaret parmakları ile yüzük parmakları ölçüsünü alıyor. Hipoteze göre yüzük parmağı, işaret parmağına göre daha uzun olan erkekler daha iyi bir koşucu, daha iyi bir sporcu kısacası daha sağlıklı.(kalp-damar hastalıkları geçirme riski daha az). Sorunun bununla alakası olabilir mi? (:

• at gibi koşmamın sebebi buymuş:)

• evet o belgesel floral :))

• hayır hemde hiçbir alakası yok :D zaten kadın erkek diye ayrılmıyor olay :))

• Öncekileri Göster
  • kısa benimkide ama ne olduğunu merak ettim doğrusu...

• merak etme aşkım sen :))

• AAa bi tane daha. Valla guruplandırıp sınıflandırsam eğilimlerinizi incelesem ne güzel veri bankası olur bana haa...

• evet ısaret parmagım kısa ama ne sole artık ya...

• Öncekileri Göster
  • Uzun hem de fark edılır sekılde

• kısa. bununla ilgili bir şey duymuştum ama hatırlamıyorum şimdi.

• Aaa bir tane daha!

Ben anladıydım zaten senin yorumlarından,kafa yapından biraz biraz.

Bu arkadaşları gözlem altına aldım, tüm yorumlarını inceleyip yeni bir şablon çıkaracağım. :)

• hahaha :D alakası yok :D

• analitik düşünme, sorumluluk alma, hızlı kar alma ile ilgili değil mi?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...