Topuklu ayakkabılar boyu olduğundan kaç cm daha uzun gösterir ?

maksimum minimum ve ortalama birşey söylerseniz mutlu olurum bi türlü kafamdan ölçemedim malsam demek ki.not:1.90 kaslıyım boy takıntım yok ayakkabı takıntım var bayılıyorum topukluya.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 15

• 10-11 cm uzar

• kaç cm gıyıyorsa okadar uzar..5 i de varr 7 si de 10 u da 15 i de..kaç pont gıydıgıne bağlı :)

• 10 dan fazlasını giymedim giysemde yürüyemem heralde sen 1.70 den kısa bi kızla çıkma komik görünürsünüz

• Sen mi giyiyorsun anlamadim

• yoo nerden böyle bir kanıya vardın ki ? sadece kızlar giydiklerinde ve giymediklerinde ki boy farkını ölçemedim ve merak ettim. sana bayılıyorum nikneymine ithafen ehe.

• Hic bayan sozcugu gecmemiste sorunda ordan sordum. Valla kisa topukta var platformda var . Tercih senin. Ama herzaman yuksek topuk seksidir. Kisa topuk anane isi

• haha :D

• en fazla 10 cm uzatabiliyor topuklu boyu.

• Kadınlar için soruyorsan ben 1.67 falanım ortalama topuklar 7 cm falan oluyor ama ben giyemiyorum malesef:-D

• ayakkabının topuğuna bağlı genelde 7 10 cm arası oluyor öyle hesap et...

• on cm

• Boyum 1.58 topuklu ile 1.63 :)

• bende 12 cmlik var bir hevesle aldim ama hic giyemedim yuruyemiyor insan. ama ayni ayakkabidan alan bir arkadasim harika bir sekilde yuruyor. yani kiz 12 cm uzamis oluyor. Bence sevdikten sonra boyun onemi yok benim enistem 190 esi 150 cok tatli duruyorlar. NOktayla virgul gibiler 30 yillikta evliler.

• 5-7-10-12

• 10 falan sanırım ama topuğa görede değişir

• 12 cm yi rahatlıkla giyebiliyorum, e boyum 170, oluyorum 182.. Çok nadir tercih ediyorum :) Bayanlar ortalama 10 giyebiliyor..

• çok kafam karıştı 15,10,5-6,

• Öncekileri Göster
    • anladım teşekkür ediyorum bugün bir merakımı daha giderdim.

• :) rica ederim

• Seni bir an kız sandım..

• içimde varsa demek ki bide östrojen falan çoşmuşsa

• :D aynen bende

• boyum 168 falan topukluyla 183 oluyorum :D 15 cm topuklularım var bu konuda bnaa istediğiniz herşeyi danışablirsiniz :D:D:D:D

• 1ay

Fotoğrafını atar mısın ayakkabının :D Merak ettim de ;))

Erkekler Ne Diyor 6

• maksimum 10(yürüyecekse!

• Ben 20 cm topuklu giymeyen kıza kız demem.

• Soruya bak cay demle :D

• topuklu ayakkabı candır canandır ama yürümesini bilene

• minimum -15 maksimum -15 ( yurunebilen olculer bunlar )

• 15 mi vay be.minimum niye 15

• -15. topuk kirildiginda yahu :D

• ha uyku vaktim gelmiş :D

• 5-6

Yükleniyor...