Esmer erkeğe ne renk gömlekler yakışır?

Arkadaşlar 1,85 boy 75 kg esmer erkeğe ne renk gömlekler yakışır? Ben eskiden koyu pastel, açık düz (mavi beyaz tonlar) ya da küçük kareli açık renkler (mavi beyaz gibi) tercih ederdim. Oysa şimdi canlı renklere karşı ilgim artmaya başladı. Pembe lila şampanya gibi üstelik büyük kareli gömlekler almaya başladım. Sizde tercihlerimde biraz yardımcı olmaya çalışın lütfen.Bir de kot pantolondan kumaş kanvas keten tarzı pantolonlara geçiş yaptım. Bu konuda da destek istiyorum.Gerçi zevkli biriyimdir ama tavsiyelere açığım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• beyaz en çok yakışan yorumlarda gördüğün gibi...ama renk olarak mavi tonları açık koyu her şekilde gider...siyah daha da karartıyo esmeri ,yakışıklı olsan bile silik yapabilir kapkara olursun...pembe,yeşilin,kırmızının cart tonlarından da uzak tur..yani beyaz ve mavi diyorum..ama aşaığıda okudum ekoseli modeller de güzel olabilir siyah kırmızı falan..ya da mavi ekose

• Emeğe saygı önemseyip anlatmışsın hakettin :)

• rica ederim, en iyi cevap için de teşekkürler :)

• Çok güzel yorumlamışsın teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 16

• Beyaz <3

• lacivert midir parlement mavisi midir artık koyu olan hangisiyse ondan şaşmam

• esmer erkeğe lila,kırımızı,yeşilin güzel tonları çokkk yakışıyorr.abim kullanıyor çok hoşuma gidiyor :) yaa aslında abim her renk kullanıyor.hepsi de güzel oluyor.önemli olan mesela ince kazağın içerisine uyumlu bir gömlek giyerse yani uyumu yakaladıktan sonra hepsi yakışır ;))

• Beyaz hoş durur.

• Turuncu çok yakışır :) Turuncu-laci-bej pötikareli falan :)

• siyah giyme de .kapkara olursun

• her renk yakisir... ama esmerse ciplak daha güzeldir muhtemelen :)

• bencede :)

• Bu muhabbetin sonunu pek hayırlı g&#246;rm&#252;yorum :))

• doruktlarda oldugu an

• Öncekileri Göster
  • kırmızı büyük kareli

• g&#252;zel fikir zevkli insan 12 den vuruyor valla

• siyah, kırmızı tonlarında ama cafcaflı bi kırmızı olmamalı :D, mor, pembe, lacivert beyaz kırmızı üçlüsüde harika oluyor ayrıca :)

• :))

• aklımdan bile ge&#231;memi&#351;ti do&#287;rusu :D

• Ba&#351;ka ama&#231; yok yani hani bunlara benziyormusun felan amacında de&#287;il diyorsun soru :)))

• Öncekileri Göster
  • Pembeyi bende sevmiyorum erkekte. Onun yerine kirmizi ekose ve mavi ekoseli gomlekler revacta. Hardal sari tonlarinda toprak renklerini tercih edebilirsin ozellikle hardal esmerlere cok yakisir

• hardal ve toprak rengi &#231;ok k&#246;t&#252; duruyor erkekte, hi&#231; yakı&#351;mıyor a&#231;ık sarı gene kurtarıyor ama

• Anladim anladim :))

• ben siyah diyorum anladın onu sen:)

• mavi,siyah ve kırmızı renkleri uyar.Sakın pembeyi deneme.Kızlara özgü oldugu icin degıl.yakısmaz sadece.

• Tmm tamam zaten keyfim yok bu saatte hi&#231; &#231;ekemem ısrar etme :))

• Bastan beri pembe giyme dedik.Ben erkeklerde totodan hoslanmıyorum kadınları hatırlatıyor.Neyse yanlıslıkla baska konulara kacmadan kapatalım su mevzuyu.baska bir sorunun altında g&#246;r&#252;smek &#252;zere:)))

• g&#246;mlek sapı&#287;ı toto dururken g&#246;mle&#287;e saldırıyor &#252;st&#252;me iyilik sa&#287;lık :) hem ne istiyon g&#246;mle&#287;imden

• Öncekileri Göster
  • Kirmizi muhtesem duruyor... (:

• T&#252;rkiye'de oLmadigim icin bu diyaLogLari biLmiyorum maLesef pampaa panpis ne diye googlede arastirmistim :DDDDDDD

• yeni moda da yanlı&#351; anla&#351;ılabiliyor bazen :))

• pampaa :D:D

• Öncekileri Göster
  • kesinlikle pembe

• :):)

• turuncu kot nasıl olur ya o ne &#246;yle toplama bilgisayar gibi

• g&#246;mlet de&#287;il g&#246;mlek :)
      Ayrca pembe &#246;yle her erke&#287;e yakı&#351;an bi renk de&#287;ildir esmer erkeklere &#246;zg&#252;d&#252;r.. ;)
      Zaten beyaz kundura gidiyosan sen tam bi krosun :D

• Öncekileri Göster
  • beyaz ve siyah güzel duruyo ama bu kesim güzel duruyo link

• &#214;ylede dona d&#252;&#351;&#252;yor son damla :D

• &#246;nemli diiL saLLa

• Aman bo&#351; ver ya zevkler renkler tartı&#351;ılmaz ama iyi hissettirecekse g&#246;mlekler benim ho&#351;uma gitti tam benim tarzım

• Öncekileri Göster
  • esmerlere encok Mavi, turuncu, kırmızı, pembe ve beyaz yakisir. koyu renklerden uzak durmalisin

• Yaa i&#351;te biraz ge&#231; geldi aklımız ba&#351;ımıza &#231;akma polat gibi geziyorduk. Zaten esmeriz giyince koyu renk g&#246;r&#252;nm&#252;yorum karanlıkta :D

• her erkeğe yakışır mı bilmiyorum ama bnim sevgilim esmer ve siyah gömlek cok yaksıo

• Biraz ge&#231; farkettik.

• siyah g&#246;mle&#287;i bende &#231;ok seviyorum ve giyiyorum &#246;zellikle uzun boylularda &#231;ok g&#252;zel duruyor. Ancak a&#231;ık renklerde insanın y&#252;z&#252;ne nur geliyor bi nevi :)
      te&#351;ekk&#252;rler

Erkekler Ne Diyor 8

• Renginden öte markası ve kalitesi önemli bence.

• Sen &#246;yle d&#252;&#351;&#252;n&#252;yosan bilemem dostum, Yalnız kalitede ucuz de&#287;ildir ;

• Markadan &#246;te kalite ve renk &#246;nemli bana g&#246;re, marka kompleksli insanların takıntısı :)

• Beyaz tenli veya buğday değilsen siyah yakışmaz, açık ve net... ama tenin esmerse beyaz renk sende durduğu gibi kimsede durmaz. onun harici cart ve fosforlu renklerden uzak durmalısın, bi de göz renginle uyumlu tonlara yönelebilirsin.

• Siyah.

• Siyah ve beyaz bence

• klasik &#252;stat bide mavi ekle muhte&#351;em &#252;&#231;l&#252;

• Mavi , siyah

• Koyu veya açık renk giyme. Ara renk giy. Aık renk At kelebek ilişkisi doğurur. Koyu renkte silinirsin. Ara renk en iyi.

• At kelebek ili&#351;kisi dikkat &#231;ekmek istersen &#231;ok i&#351;e yarıyor ama ara renklerden de sıkıldım biraz u&#231; renkler olsun istiyorum

• hacı mevzu zıtlık... esmerim bende ve açık pembe açık denzici mavisi ve açık kalın kumaşlı beyaz.

• zıtlık olayında &#231;ok haklısın farkındalık yaratmak lazım

• lacivert kanvasın üstüne tatlı bir pembe yada açık mavi keten gömlek on numara olur kardeşim beyaz gömlek demiyorum o zaten erkeğin dolabında olmazsa olmazı bence he bu arada açık mavi gömleğin altına açık kahve kanvasta güzel gider

• Yorumun &#231;ok g&#252;zel karde&#351;im, kombinasyonlar ger&#231;ekten &#231;ok ho&#351;. &#304;&#351;i bilen biri olucak etrafında :)
      i&#351;in garibi bu g&#252;ne kadar hi&#231; bir kız arkada&#351;ımın giyimime karı&#351;masına izin vermemi&#351;tim. &#351;imdi artık tavsiyeleri dinliyorum

Yükleniyor...