Ünlülerin #kocamadokunma savaşında sizin fikriniz nedir, aldatmada sadece kadın mı suçlu?

kaktüskafa
Ünlülerin #kocamadokunma savaşında sizin fikriniz nedir, aldatmada sadece kadın mı suçlu?
Gülben Ergen'in, evli Tolga H. Duğles'le birlikte olduğu iddialarının ardından magazin gündeminde sular durulmuyor. Yeşim Salkım Gülben Ergen'e meydan okudu: "Daha önce çıkartmadığım tüm kanıtları sunacağım." Bunun üzerine bir de Seren Serengil sosyal medyada #kocamadokunma kampanyası oluşturdu!
Ünlülerin #kocamadokunma savaşında sizin fikriniz nedir, aldatmada sadece kadın mı suçlu?
Aldatma tek taraflı mı, sadece kadının suçu mu?
Bu cinsiyetçi söyleme katılmıyorum, kocalarınız başka kadınlara dokunmasın!
Evli bir erkekle birlikte olmayı kabul eden kadın yuva yıkan kadındır, hashtagi destekliyorum!
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Ünlülerin #kocamadokunma savaşında sizin fikriniz nedir, aldatmada sadece kadın mı suçlu?