İrem Derici yoğun bakıma kaldırıldı, kilo vermekten bu duruma geldiğini düşünüyorum, sizce neden?

Kübraaaaa00
Kendisini pek sevmesemde yinede üzüldüm.. Allah sağlık sıhhat versin.. bazen insanlar sağlığını bu şekilde kendi bozuyor.. saçmasapan diyetlere karışıyım..
İrem Derici yoğun bakıma kaldırıldı, kilo vermekten bu duruma geldiğini düşünüyorum, sizce neden?